Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nový domov si vybíráte na celý život

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Sháníte nové bydlení? Ať už jste single a hledáte menší byt blízko centra anebo máte rodinu a poohlížíte se po klidném bydlení v rodinném domě, se společností Daramis budete mít vždy na výběr.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nový domov. Zn.: Na celý život! | foto: Daramis Development s.r.o.

Vsaďte na zkušeného developera

Před tak zásadním rozhodnutím, které většina z nás udělá pouze jednou za život, je třeba zvážit nejen lokalitu a cenu nemovitosti, ale také pověst developera. Prověřte si jeho dosud realizované projekty a spokojenost místních obyvatel, abyste se mohli zodpovědně rozhodnout!

Společnost Daramis působí na českém rezidenčním trhu od roku 2000 a mezi její dokončené a vyprodané projekty patří například Sedmikráska, Trio Residence, Nad Vltavským údolím, Nad Motolským Hájem I a II nebo River Lofts.

Vyberte si z bohaté nabídky

V současnosti Daramis nabízí bydlení hned v několika různých projektech, které se liší svou lokalitou, cenou i typem bydlení. Osloví proto každého.

Zelené Město 2 je druhou etapou úspěšného rezidenčního projektu, který vzniká v pražských Hrdlořezech v příjemném prostředí mezi dvěma velkými parky. V loňském roce byl projekt oceněn veřejností v soutěži Realitní projekt roku v kategorii nejoblíbenější rezidenční projekt v Praze 9.

Projekt tvoří celkem třináct budov, z nichž jedenáct je již zkolaudováno a poslední dvě A a B jsou ve výstavbě. Dokončení budov A a B je plánováno na jaro 2017. Na www.zelene-mesto2.cz si můžete vybrat svůj vysněný byt nebo si prohlédnout vzorový byt, díky kterému si budete moct vaše budoucí bydlení lépe představit.

Nový domov. Zn.: Na celý život!

Marina Island v pražských Holešovicích je luxusní rezidenční projekt, na kterém se Daramis podílí společně s developerem Lighthouse Group. V pěti budovách nabídne celkem 347 bytů o velikosti 1+kk až 6+kk, a dále privátní park, 24hodinovou recepci, reprezentativní společenské prostory a fitness studio. Kromě komfortních bytů na standardních podlažích jsou v nabídce i Townhousy v přízemí s vlastní zahradou a Penthousy v nejvyšších podlažích s krásným výhledem na město. Obě etapy projektu jsou již v prodeji, pro více informací navštivte http://www.marinaisland.cz/.

Nový domov. Zn.: Na celý život!

Karlín Park je situovaný v jedné z nejatraktivnějších pražských čtvrtí v Praze 8 – Karlíně a nabídne celkem 136 bytů ve 3 bytových domech v dispozicích od 1+kk do 4+kk. Na budoucí obyvatele Karlín Parku čeká velkorysé bydlení v zeleni s dostatkem úložných prostor, které uspokojí jak náročné jednotlivce, tak větší rodiny. K dnešnímu dni zbývá několik posledních bytů, tak neváhejte!

Na východním okraji Prahy 9 v Horních Počernicích vyroste nový rezidenční projekt rodinných domů Beranka. Daramis plánuje postavit 87 rodinných domů v dispozicích od 4+kk do 5+kk s vlastní zahradou, garáží, terasou a přípravou na krb. Výstavba odstartuje ještě před začátkem letních prázdnin a předpokládaný termín dokončení první fáze je na závěr roku 2017. Prodej prvních 26 domů byl zahájen.

Nový domov. Zn.: Na celý život!

V přípravě jsou i další rezidenční projekty společnosti Daramis, a to v Praze 6 a v Plzni. Sledujte proto aktuální nabídku na http://www.daramis.com/, ať vám nic neuteče!

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Centrum služeb PRE v novém

Centrum služeb PRE v novém

Chystáte se řešit vytápění svého bytu, přemýšlíte, který způsob je pro vás nejvýhodnější, zda volit lokální topidla pro...

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Brzy nás čeká odstranění dálniční známky z autoskla. Jak na to?

Na internetu jsou k dohledání různé „osvědčené“ tipy, jak odstranit neplatnou dálniční známku. Jsou ale opravdu...

Najdete na iDNES.cz