Novostavby pro šťastné a spokojené bydlení v Praze? Na správné adrese

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V Praze je blaze, říká jedno rčení. Abyste se skutečně v metropoli cítili blaze, šťastně a spokojeně, je důležité dobře vybrat nejen nový byt, ale i lokalitu. Kde v Praze najdete zajímavé novostavby pro spokojené bydlení v Praze?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Novostavby pro šťastné a spokojené bydlení v Praze

Krásně bydlet - to si přejeme snad všichni. Praha je velmi atraktivním místem pro bydlení: je zde snazší najít pracovní uplatnění a zajistit si kariérní růst, poskytuje úžasné kulturní vyžití a v poslední době i možnost žít v blízkosti zeleně a přírody. To se totiž stále častěji stává jedním z hlavních kritérií při hledání nového bydlení v Praze.

Bydlení v Praze blízko zeleně

I proto celá řada nových developerských projektů již při samotném plánování bere v potaz právě blízkost zeleně. Některým z nich se takový předpoklad dostane i do názvu. Je jím například Zelený Botič neboli novostavby na Praze 10, které jsou tak blízko přírody a zároveň i města.

Nové pražské byty v Zeleném Botiči jsou doslova obklopené zelení a poskytují úžasný úkryt před ruchem velkoměsta, které je ovšem na dosah. Tento nový developerský projekt v Praze tak kombinuje výhody života ve velkoměstě i v přírodě, podobně jako výstavba nových bytů v Kaskádách u Botiče.

"Bydlení v Praze v nových bytech v Zeleném Botiči znamená komfort po všech stránkách - místo má skvělou občanskou vybavenost, dopravní dostupnost a zároveň je blízko chráněné přírody u Botičského potoka," uvedla Lada Kuncová ze společnosti Geosan Development, která projekt realizovala.

Velký výběr nových bytů v Praze

Praha je velké město a na prodej je zde stále velké množství bytů. Před klíčovým životním rozhodnutím, které je spojeno s velkou investicí, bychom ale měli pořádně zohlednit své priority. Pokud jste se rozhodli pro bydlení v Praze, nemusíte se vždy uchylovat ke kompromisům.

Novostavby pro šťastné a spokojené bydlení v Praze

Jak ukazuje příklad Zeleného Botiče, není vždy nutné volit mezi velkoměstem a přírodou, ale obě záležitosti lze chytře spojit. Téměř vše, co člověk k životu potřebuje, nabízí i další developerský projekt - Novostavby na Praze 5, v ulici Na Pláni. "Na rozhraní městských částí Malvazinky a Smíchov jsme vybudovali přes sto nových bytů v osmi vila domech. Jde o místo s prvotřídní občanskou vybaveností, které je zároveň blízko městské zeleně," uvedla Lada Kuncová ze společnosti Geosan Development. 

Novostavby v žádané lokalitě

Nové bydlení v Praze 5 se nachází v žádané lokalitě s výbornou dostupností do centra města. Rodiny s dětmi ocení blízkost mateřské i základní školy. Pro odpočinkové a sportovní aktivity je možné využít sportovních klubů, wellness a fitness center nebo blízkých parků. Navíc jsou novostavby inspirované vilovou architekturou, která dává celé lokalitě přátelský a rodinný ráz.

Novostavby pro šťastné a spokojené bydlení v Praze

Z dalších developerských projektů, které budují nové byty v Praze, můžeme zmínit například Liberty building na Praze 4, který předpokládá výstavbu moderních bytů v žádané lokalitě. Zajímavá je také výstavba bytů v rámci projektu Bytové domy Bohdalec. Také toto místo se vyznačuje vysokou občanskou vybaveností a nabízí i celou řadu volnočasového vyžití. Kompletní nabídku nejzajímavějších developerských projektů s novými byty naleznete na webu www.geosan-development.cz.

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

Hygienická koupelna. Jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna – jak jí co nejlépe docílit?

Hygienická koupelna nemusí být jen planým snem. Záleží především na tom, jak si ji zařídíme. Lépe se tak udržuje čistá.

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt? Přizvěte si odborníky

Chcete prodat byt a vyhnout se realitní kanceláři? Nemusí to být dobrý nápad, zvlášť pokud nejste obchodník, právník,...

Komplexní řešení vaší rekonstrukce

Celoskleněné dělící příčky, Planibel Linea Azzura

Sklo je fascinující materiál, který se jako moderní stavební prvek objevuje stále častěji v oblasti interiérového...

Najdete na iDNES.cz