Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Novodobá sanitka je pomocník pro každého. Pomáhejte spolu s ní

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Dostat se na kontrolu k lékaři či na rehabilitaci nebo objet několik zdravotnických zařízení, dostat se do lázní… Takový nebo podobný program má každý den mnoho nemocných lidí, seniorů či handicapovaných.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Novodobá sanitka – pomocník pro každého. Pomáhejte spolu s ní! | foto: Novodobá sanitka

Chtějí si ale také obstarat nákup, zařídit si potřebné záležitosti na úřadech nebo jen zajít ke kadeřnici či za přáteli.

Pro mnohé z nich je to však velmi náročné, protože pokaždé řeší stejný problém – jak se tam dostat, když nemám vlastní vůz, není nikdo, kdo mě může přepravit anebo mi jednoduše zdravotní stav nedovoluje samostatně na cestu vyrazit. Nejen v těchto případech může pomoci Novodobá sanitka.

Služba funguje na mnoha místech po celé republice a je hojně využívaná. Lidé, kteří službu alespoň jednou zkusili, si Novodobou sanitku volají rádi znova.

„Jsem na vozíku. Proto jsem přivítala s radostí, že byla tato služba zavedena i u nás. Využívám ji na dopravu k lékaři, k občasným nákupům i ke kadeřnici. Mám tak určitý pocit nezávislosti. Navíc přístup personálu je velice profesionální a milý, neztrácí úsměv ani při přesunu vozíku přes schody. Za mých mladých let se hodnotilo: Obsluha vzorná, ceny mírné. To platí v tomto případě na 100 procent,“ popsala své dojmy ze služby Marie Lobová z Karlových Varů.

Novodobá sanitka – pomocník pro každého. Pomáhejte spolu s ní!

Novodobá sanitka – pomocník pro každého. Pomáhejte spolu s ní!

Novodobá sanitka je ovšem službou pro každého, nejenom pro nemocné. Chválí si ji třeba i maminky s novorozenými dětmi. „Mám nedonošenou holčičku a vzhledem ke zdravotnímu stavu a probíhající chřipkové sezóně nesmíme jezdit MHD. Dnes jsem byla nucena využít tuto službu a byla jsem nadmíru spokojena - nejen službou samotnou, ale i ochotou a příjemným vystupováním,“ chválí Ivana Králíčková.

A to není zdaleka vše z nabízených služeb, které nabízí Novodobá sanitka. Podrobnější informace o nich si můžete přečíst na internetových stránkách služby www.novodobasanitka.cz/cs/nase-sluzby/sluzby, personál je navíc připraven vyjít vstříc přání zákazníků, stačí se jen obrátit. Najdete zde taky místa, kde už služba funguje a samozřejmě i kontakty pro případ, že ji chcete rovnou využít či se chcete pouze informovat.

Zapojte se, nabízejte žádanou službu

Novodobá sanitka nabízí ojedinělé služby v řadě měst po celé české republice. Podobnou službu by však využili lidé v jiných městech a nabízí se tedy jedinečná možnost zapojit se do projektu. Máte chuť pomáhat, máte kolem sebe lidi, kteří po podobné službě doslova volají, pak se zapojte a staňte se franchisantem a provozovatelem projektu Novodobá sanitka ve vašem městě!

Aktuálně máme v České republice 26 franchisových poboček a dalších 5 čeká na udělení licence.

Poskytujeme přepravu pro nemocné, kteří nemají od lékaře nárok na sanitní zdravotnickou přepravu a potřebují se dopravit k lékařům, do nemocnic, lázní nebo naopak ze zdravotnických zařízení zpět domů. Jsme zde i v případě, že pacienti čekají na sanitní přepravu dlouhé hodiny, poté volají nám. Zároveň nabízíme i nadstandardní služby, za které si nic neúčtujeme. Zajišťujeme také přepravu lékařů a zdravotnického personálu.

Novodobá sanitka – pomocník pro každého. Pomáhejte spolu s ní!
Novodobá sanitka – pomocník pro každého. Pomáhejte spolu s ní!
Novodobá sanitka – pomocník pro každého. Pomáhejte spolu s ní!

Zakupte si franchisu – podnikejte ve svém městě pod značkou Novodobá Sanitka! Vlastníme ochranné známky pro ČR, SR a EU.

Podpora pro franchisanty

  • podpora při založení
  • know-how
  • školení a rady získané zkušenostmi
  • pomoc při jednání se zdravotními zařízeními
  • stálé poradenství jak osobně ve vašem městě tak na telefonu
  • marketingová podpora
  • pravidelná školení

Novodobá sanitka

Novodobá sanitka

Novodobá Sanitka - je velice perspektivní, mediálně známá a úspěšná firma, která ve své působnosti na českém trhu nemá konkurenci - www.novodobasanitka.cz/cs. Firma Novodobá Sanitka byla založena dne 1. 11. 2011. Od té doby díky úspěchům navazuje spolupráce s nemocnicemi, poliklinikami a jinými zdravotnickými zařízeními po celé České republice. Franchisové licence jsme začali udělovat od 1. 5. 2013.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Vysoká škola podnikání a práva nabízí profesionální MBA program

Chcete kariérně růst a rozvíjet svůj manažerský potenciál? Toužíte znát nejnovější trendy v oblasti leadershipu a...

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Hledáte prostory pro firemní skladování? Máme pro vás efektivní řešení

Každá firma musí ze zákona povinně archivovat některé dokumenty, výrobci a distributoři navíc potřebují více místa také...

Restaurace MMX: Vychutnejte si vynikající pivo přímo v jeho domovině

Vychutnejte si tekuté zlato - pivo MMX

Vyrážíte rádi za poznáváním krás naší země? Zastavte se na svých toulkách v Letech u Dobřichovic, kde na vás čeká...

Najdete na iDNES.cz