Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Novinka: lepší dárky pro každého se službou SeznamDárků.cz

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Dávat i dostávat dárky je snadné, člověk s dobrou motivací dává v pravý čas jen ty správné dárky. Souhlasíte? Pokud váháte, znamená to jediné, potřebujete SeznamDárků.cz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NOVINKA: lepší dárky pro každého se službou SeznamDárků.cz!

Žijeme v době, která přeje systémovým řešením. Dá se systematicky vyřešit i oblast tak emotivní, jako je přijímání a dávání dárků? Pojďte si s námi projít pár běžných situací a zjistíte, jak snadno se dají s novou službou SeznamDárků.cz řešit.

Občas sháním dárky na poslední chvíli, zapomínám důležitá data

Diář, kontakty v počítači, kontakty v telefonu, přátelé na Facebooku... vlastně se zdá, že máte všechno podchycené. A najednou voláte kamarádce a ta je trochu zklamaná, že se ptáte, jak se daří jejímu partnerovi v nové práci, a zapomínáte na to, že ona sama dnes slaví svátek.

Mějte všechny kontakty na jediném místě - ve službě SeznamDárků.cz. Uložte si důležitá data, na která je třeba vzpomenout, pro všechny své příbuzné, přátele i kamarády. Narozeniny, svátky, Vánoce, Den matek, Den otců, Valentýn...

Nestačí vám nastavené možnosti? Přidejte si příležitost podle vlastního uvážení. Služba SeznamDárků.cz vás upozorní ve vámi zvoleném termínu mailem, že se blíží důležité datum. Už nikdy nepřijdete na oslavu s prázdnýma rukama. Dárky budete mít připraveny.

SeznamDárků.cz 2

Chybí mi inspirace, nemám moc času vybírat dárky

Všude je tolik zajímavých věcí, ale co udělá radost právě vaší manželce? A jaký dárek vybrat šéfovi k padesátinám? A už vůbec nemáte čas bloumat jen tak po nákupních centrech a okukovat, co kde mají a jakými dárky byste potěšili.

Nechte se inspirovat SeznamemDárků.cz. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud si pro každou příležitost nastavíte cenovou hladinu dárků, které hledáte. Pro každou osobu, kterou chcete obdarovat, pak nastavíte její záliby a zájmy. Služba SeznamDárků.cz vám pak nabídne opravdu jen ty správné dárky.

Občas dostávám dárky, které se mi nelíbí

Už se vám to určitě také stalo: dali jste si spoustu práce se sháněním vánočních dárků a sami jste si něco moc přáli, ale pod stromečkem jste našli jen samé praktické věci. Ano, jistě, vážím si toho, ale... prostě jsem chtěl něco úplně jiného.

Pojďte vyzkoušet novou službu – SeznamDárků.cz!

I pro vás pak budou dárky jen radost.

Sestavte si vlastní seznam dárků k určité příležitosti: k narozeninám, Vánocům nebo třeba svatební seznam! Vytvořený seznam můžete zaslat mailem všem svým blízkým nebo jej sdílet na svém profilu na Facebooku. A vaši přátelé si mohou jednotlivé dárky rezervovat.

Zdá se vám, že pak přijdete o překvapení? Možná ano, ale zase dostanete věci, které si opravdu přejete. A moment překvapení stejně nelze vyloučit. SeznamDárků.cz vám sice řekne, kdo si jaký dárek rezervoval, ale jestli vám jej opravdu dá, už neuhlídá.

SeznamDárků.cz 3
Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Lidé nechtějí čekat týdny na operaci, říká MUDr. Roman Fraško z GHC

Zavedení laparoskopie do chirurgických operačních technik, ke kterému došlo na konci osmdesátých let minulého století,...

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Mějte své globální portfolio plně pod kontrolou

Průběžné sledování rizik u větší skupiny vašich obchodních partnerů, navíc rozptýlených po celém světě, se může zdát...

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

Studovat MBA má smysl, ale školu je třeba pečlivě vybírat

V Česku je aktuálně přes 60 škol, které nabízejí studium MBA. Ne všechny však mají stejnou kvalitu a úroveň. Zájemci by...

Najdete na iDNES.cz