Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nové trendy v oknech 2010

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stavíte, rekonstruujete, zateplujete či o tom všem teprve přemýšlíte? Hoďte všechny starosti za hlavu a přijďte na ochutnávku nejnovějších stylových trendů. Zajímá vás, co letos bude "frčet"? Uvidíte krásu, vyzkoušíte funkčnost a překvapí vás moderní vzhled snoubící se s kvalitou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní vzhled snoubící se s kvalitou. | foto: ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o.

Tímto si vás firma ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o. dovoluje pozvat na veletrh NOVÝ BYT A DŮM 2010, který se koná od 25. do 28. února.2010 v PVA Letňany. Najdete je v hale č. 1 na stánku A14.

Nic už není jenom sen. O čem sníte vy?

Nabídneme vám senzační veletržní novinky. Dřevěné euro-okno IV92 Passiv, s trojsklem 4-18-4-18-4 a koeficientem prostupu tepla sklem U=0.5W/m2K. To je to nejlepší, co v rámci dřevěných oken můžete získat. Ale jste snad ještě náročnější?

řez novým dřevěným oknemI pro vás mají Značková okna řešení. Tím je dřevo-hliníkové okno, profil IV92 Softline+AL, Uskla=0.5W/m2 K. Přírozená krása dřeva zevnitř a venkovní hliníkové opláštění propůjčuje oknu obrovskou výhodu - bezúdržbovost. Je to jediné dřevěné okno, které nemusíte natírat. Toto okno předčí všechna vaše očekávání už proto, že je zatím nejvyšším stupněm ve vývoji oken.

Co uvidíte dále…

řez oknem FenStarZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o. vám dále přinášejí exkluzivní výrobek francouzské firmy FenStar nazvaný ENERGY. Plastové okno je sedmikomorové a s použitím správného skla je okno vhodné i do pasivních staveb. Nabízí jej v 31 dekorech, dokonce není problém vyrobit plastové okno v dvoubarevném provedení DoubleColours.

Konstruktéři si dávali záležet na harmonickém a krásném vzhledu, a to se jim povedlo hlavně díky oblým tvarům, elegantní zasklívací liště a skrytým pantům. Tedy, kdo volí luxus, volí plastová okna FenStar ENERGY.

Ještě nemáte dost?

řez plastovým oknem  Jako poslední vám představíme plastové okno PASSIVline s revolučními osmi komorami. Nedochází zde k posouvání křídla vůči sklu díky technologii vlepování skel do křídla, což vám přináší větší bezpečnost. Díky štíhlému vzhledu křídla je do interiéru propuštěno více světla. Tento prvek je zcela vhodný do pasivních domů. Jednoduše více světla, více tepla a více bezpečnosti do vašeho života = plastové okno PASSIVline.

A o čem sní firma ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA?

O spokojených návštěvnících veletrhu, kteří byli o všem informování a s nimiž bylo slušně jednáno. O nadšených návštěvnících, kteří se následně mohou stát jejich zákazníky, jelikož byli ohromeni jejich krásnými a plně funkčními výrobky, jejich odborností, jejich kolegialitou, jejich komplexností a schopností řešit problémy, které ostatní vyřešit "nechtějí, neumí, nemají zájem…"

Přesvědčte se na vlastní oči, těší se na každého z vás. Nebudou vám tvrdit "jsme nejlepší", ale udělají vše, abyste to o nich říkali vy… zákazníci.

Bohužel u nich "garantovaně 100 % nejnižší cenu" nenajdete. Není totiž jejich cílem, aby jste měli pět minut radost z uzavřené smlouvy za nízkou částku, ale aby jste měli dlouhodobou radost z krásných, kvalitních a správně fungujících oken.

Více o firmě na www.znackovaokna.cz

logo Značková okna

PS. A samozřejmostí jsou připravené akční veletržní slevy na vybrané výrobky.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Imitace betonu® přináší jedinečný, moderně nadčasový vzhled

Imitace betonu v showroomu společnosti Lionstone

Moderní minimalistické stěrky imitující betonovou plochu se již delší dobu drží na pomyslném Olympu oblíbenosti povrchů...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Remek očekával, že bude mít české následovníky

Remek očekával, že bude mít české následovníky

První československý kosmonaut Vladimír Remek, od jehož startu uplynulo 2. března přesně 40 let, předpokládal, že dříve...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Najdete na iDNES.cz