Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nové trendy v oknech 2010

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Stavíte, rekonstruujete, zateplujete či o tom všem teprve přemýšlíte? Hoďte všechny starosti za hlavu a přijďte na ochutnávku nejnovějších stylových trendů. Zajímá vás, co letos bude "frčet"? Uvidíte krásu, vyzkoušíte funkčnost a překvapí vás moderní vzhled snoubící se s kvalitou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Moderní vzhled snoubící se s kvalitou. | foto: ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o.

Tímto si vás firma ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o. dovoluje pozvat na veletrh NOVÝ BYT A DŮM 2010, který se koná od 25. do 28. února.2010 v PVA Letňany. Najdete je v hale č. 1 na stánku A14.

Nic už není jenom sen. O čem sníte vy?

Nabídneme vám senzační veletržní novinky. Dřevěné euro-okno IV92 Passiv, s trojsklem 4-18-4-18-4 a koeficientem prostupu tepla sklem U=0.5W/m2K. To je to nejlepší, co v rámci dřevěných oken můžete získat. Ale jste snad ještě náročnější?

řez novým dřevěným oknemI pro vás mají Značková okna řešení. Tím je dřevo-hliníkové okno, profil IV92 Softline+AL, Uskla=0.5W/m2 K. Přírozená krása dřeva zevnitř a venkovní hliníkové opláštění propůjčuje oknu obrovskou výhodu - bezúdržbovost. Je to jediné dřevěné okno, které nemusíte natírat. Toto okno předčí všechna vaše očekávání už proto, že je zatím nejvyšším stupněm ve vývoji oken.

Co uvidíte dále…

řez oknem FenStarZNAČKOVÁ OKNA PRAHA, s.r.o. vám dále přinášejí exkluzivní výrobek francouzské firmy FenStar nazvaný ENERGY. Plastové okno je sedmikomorové a s použitím správného skla je okno vhodné i do pasivních staveb. Nabízí jej v 31 dekorech, dokonce není problém vyrobit plastové okno v dvoubarevném provedení DoubleColours.

Konstruktéři si dávali záležet na harmonickém a krásném vzhledu, a to se jim povedlo hlavně díky oblým tvarům, elegantní zasklívací liště a skrytým pantům. Tedy, kdo volí luxus, volí plastová okna FenStar ENERGY.

Ještě nemáte dost?

řez plastovým oknem  Jako poslední vám představíme plastové okno PASSIVline s revolučními osmi komorami. Nedochází zde k posouvání křídla vůči sklu díky technologii vlepování skel do křídla, což vám přináší větší bezpečnost. Díky štíhlému vzhledu křídla je do interiéru propuštěno více světla. Tento prvek je zcela vhodný do pasivních domů. Jednoduše více světla, více tepla a více bezpečnosti do vašeho života = plastové okno PASSIVline.

A o čem sní firma ZNAČKOVÁ OKNA PRAHA?

O spokojených návštěvnících veletrhu, kteří byli o všem informování a s nimiž bylo slušně jednáno. O nadšených návštěvnících, kteří se následně mohou stát jejich zákazníky, jelikož byli ohromeni jejich krásnými a plně funkčními výrobky, jejich odborností, jejich kolegialitou, jejich komplexností a schopností řešit problémy, které ostatní vyřešit "nechtějí, neumí, nemají zájem…"

Přesvědčte se na vlastní oči, těší se na každého z vás. Nebudou vám tvrdit "jsme nejlepší", ale udělají vše, abyste to o nich říkali vy… zákazníci.

Bohužel u nich "garantovaně 100 % nejnižší cenu" nenajdete. Není totiž jejich cílem, aby jste měli pět minut radost z uzavřené smlouvy za nízkou částku, ale aby jste měli dlouhodobou radost z krásných, kvalitních a správně fungujících oken.

Více o firmě na www.znackovaokna.cz

logo Značková okna

PS. A samozřejmostí jsou připravené akční veletržní slevy na vybrané výrobky.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Další z rubriky

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců čtyři miliony korun

Veolia věnovala na projekty svých zaměstnanců 4 miliony korun

V roce 2018 získalo finanční dar z programu MiNiGRANTY Nadačního fondu Veolia na 144 projektů. Jde o veřejně prospěšné...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Najdete na iDNES.cz