Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nové technologie usnadní práci účetním a daňovým firmám

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V dnešní době je důležité mít stálý přístup k aktuálním komplexním informacím, a to zejména v oblasti účetnictví. Stále v obraze budete díky novým technologiím, které jsou vyvinuty pro práci s velkými daty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám | foto: Sluto s.r.o.

Podle výzkumu Asociace profesních účetních se více než 76 % dotazovaných respondentů ze střední a východní Evropy domnívá, že poroste vliv mobilních technologií, které budou hrát nezastupitelnou roli ve světě financí.

Účetní profese se tedy budou muset novým technologiím a trendům přizpůsobit. Vývoj vyžaduje změny zejména ve stylu řízení, pečlivém zhodnocování rizik a nepodceňování bezpečnostních otázek. Důležitá bude také změna pracovních návyků a pozornost při zkoumání procesu automatizace.

Jednou z moderních účetních firem, která již nové technologie pro svou práci využívá, je společnost SLUTO, které výrazně usnadňuje práci software BMD.

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Klienti SLUTO mají přístup k interním systémům

Díky tomuto v České republice pilotnímu projektu umožňuje účetní a daňová kancelář SLUTO svým klientům vzdálený přístup do vlastních interních systémů CRM (Customer relationship management - řízení vztahů se zákazníky) a DMS (Document management system - systém pro správu dokumentů), které jsou součástí celé řady dalších modulů, prostřednictvím internetového portálu BMD.COM.

Klienti společnosti SLUTO tak mají možnost nahlédnout do jejích interních procesů a získat veškeré potřebné informace.

Vše důležité pro účetnictví okamžitě na dosah ruky

V systému DMS mají klienti přístup do Archivu dokumentů, kde mohou vybrané soubory prohlížet a stahovat. O každém novém souboru jsou informováni prostřednictvím e-mailové zprávy. Takto lze získat on-line přístup například k pravidelným ekonomickým reportům, předběžným výsledkům hospodaření, příkazům k úhradě, ročním účetním závěrkám a přiznáním k daním.

Dále mají přístup k Termínům schůzek, porad, návštěv či kontrol na úřadech evidovaných pod svým účtem v kalendářích všech pracovníků společnosti SLUTO. Mají tak k dispozici komplexní přehled o plánovaných událostech a mohou se jich po dohodě zúčastnit nebo třeba navrhnout témata k projednání.

V agendě Formuláře mohou stahovat a využívat dlouhodobě platné tiskopisy, podklady a vzory. Náhledem na stránku Můj správce zjistí, kteří pracovníci společnosti SLUTO je obsluhují ve všech agendách. U každého z nich najdou jejich pozici a náplň práce, fotografii a kontaktní údaje.

Další aktuální relevantní informace posílá společnost SLUTO prostřednictvím newsletterů, jejichž archív klienti najdou v sekci Klientské informace.

Možnost bezpečného a rychlého předávání dokumentů

Klienti také mohou zasílat nebo ukládat soubory přímo do DMS prostřednictvím funkce Datová schránka, která slouží například pro elektronické předávání dokladů pro zaúčtování či podkladů pro zpracování mezd. Mezi značné výhody této možnosti je rychlost předání dokumentů, ochrana před zneužitím a okamžitá archivace.

Účetní a daňová kancelář s tradicí, která jde s dobou

Společnost SLUTO vsadila na tým mladých pracovníků, kteří jsou flexibilní a zvládají nejmodernější technologie. Zároveň dokáží kreativně přemýšlet a navrhnout tak pro klienta optimální řešení přímo pro daný okamžik.

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Účetní a daňová kancelář SLUTO působí na českém a slovenském trhu již více než 14 let a její hlavní myšlenka „... nejen účetnictví“ vychází ze základního obsahu služeb, které poskytuje v oblasti vedení účetnictví, zpracování mezd a daňového poradenství. Současně také posouvá filosofii firmy rozšířením portfolia služeb, kdy již dávno překročila rámec podpory svých klientů.

Moderní technologie, které kancelář SLUTO využívá pro výkon činnosti jako jsou daňový poradce nebo mzdová účetní, daně, podvojné účetnictví i audit určitě ocení každý její klient, protože veškeré procesy jsou bezchybné, rychlé a z pohledu ceny za poskytované služby velmi efektivní.

Více informací o účetní a daňové kanceláři SLUTO a službách, které nabízí, najdete na www.vedeni-ucetnictvi.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Děti pomalu usedají zpět do lavic a výdaje rostou.
Děti pomalu usedají zpět do lavic a výdaje rostou

Období konce prázdnin a návratu do školních lavic je stresující nejen pro děti, které se musejí vrátit zpět do módu „a teď se musím učit“, ale i pro rodiče,...  celý článek

Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov.
Studenti VŠO budou trénovat s reprezentanty klubu Florbal Chodov

Vysoká škola obchodní v Praze (VŠO) nabízí studentům hodiny florbalu. Trénovat budou s reprezentanty klubu Florbal Chodov.   celý článek

Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy
Nejlepší manažer inspiruje. Stát se jím můžete i vy

Manažerské pozice jsou lákavé, zajímavé se zdají zejména platové podmínky a možnost být si svým vlastním pánem. Tedy aspoň takhle to navenek vypadá. Skutečnost...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.