Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nové technologie usnadní práci účetním a daňovým firmám

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní době je důležité mít stálý přístup k aktuálním komplexním informacím, a to zejména v oblasti účetnictví. Stále v obraze budete díky novým technologiím, které jsou vyvinuty pro práci s velkými daty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám | foto: Sluto s.r.o.

Podle výzkumu Asociace profesních účetních se více než 76 % dotazovaných respondentů ze střední a východní Evropy domnívá, že poroste vliv mobilních technologií, které budou hrát nezastupitelnou roli ve světě financí.

Účetní profese se tedy budou muset novým technologiím a trendům přizpůsobit. Vývoj vyžaduje změny zejména ve stylu řízení, pečlivém zhodnocování rizik a nepodceňování bezpečnostních otázek. Důležitá bude také změna pracovních návyků a pozornost při zkoumání procesu automatizace.

Jednou z moderních účetních firem, která již nové technologie pro svou práci využívá, je společnost SLUTO, které výrazně usnadňuje práci software BMD.

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Klienti SLUTO mají přístup k interním systémům

Díky tomuto v České republice pilotnímu projektu umožňuje účetní a daňová kancelář SLUTO svým klientům vzdálený přístup do vlastních interních systémů CRM (Customer relationship management - řízení vztahů se zákazníky) a DMS (Document management system - systém pro správu dokumentů), které jsou součástí celé řady dalších modulů, prostřednictvím internetového portálu BMD.COM.

Klienti společnosti SLUTO tak mají možnost nahlédnout do jejích interních procesů a získat veškeré potřebné informace.

Vše důležité pro účetnictví okamžitě na dosah ruky

V systému DMS mají klienti přístup do Archivu dokumentů, kde mohou vybrané soubory prohlížet a stahovat. O každém novém souboru jsou informováni prostřednictvím e-mailové zprávy. Takto lze získat on-line přístup například k pravidelným ekonomickým reportům, předběžným výsledkům hospodaření, příkazům k úhradě, ročním účetním závěrkám a přiznáním k daním.

Dále mají přístup k Termínům schůzek, porad, návštěv či kontrol na úřadech evidovaných pod svým účtem v kalendářích všech pracovníků společnosti SLUTO. Mají tak k dispozici komplexní přehled o plánovaných událostech a mohou se jich po dohodě zúčastnit nebo třeba navrhnout témata k projednání.

V agendě Formuláře mohou stahovat a využívat dlouhodobě platné tiskopisy, podklady a vzory. Náhledem na stránku Můj správce zjistí, kteří pracovníci společnosti SLUTO je obsluhují ve všech agendách. U každého z nich najdou jejich pozici a náplň práce, fotografii a kontaktní údaje.

Další aktuální relevantní informace posílá společnost SLUTO prostřednictvím newsletterů, jejichž archív klienti najdou v sekci Klientské informace.

Možnost bezpečného a rychlého předávání dokumentů

Klienti také mohou zasílat nebo ukládat soubory přímo do DMS prostřednictvím funkce Datová schránka, která slouží například pro elektronické předávání dokladů pro zaúčtování či podkladů pro zpracování mezd. Mezi značné výhody této možnosti je rychlost předání dokumentů, ochrana před zneužitím a okamžitá archivace.

Účetní a daňová kancelář s tradicí, která jde s dobou

Společnost SLUTO vsadila na tým mladých pracovníků, kteří jsou flexibilní a zvládají nejmodernější technologie. Zároveň dokáží kreativně přemýšlet a navrhnout tak pro klienta optimální řešení přímo pro daný okamžik.

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Účetní a daňová kancelář SLUTO působí na českém a slovenském trhu již více než 14 let a její hlavní myšlenka „... nejen účetnictví“ vychází ze základního obsahu služeb, které poskytuje v oblasti vedení účetnictví, zpracování mezd a daňového poradenství. Současně také posouvá filosofii firmy rozšířením portfolia služeb, kdy již dávno překročila rámec podpory svých klientů.

Moderní technologie, které kancelář SLUTO využívá pro výkon činnosti jako jsou daňový poradce nebo mzdová účetní, daně, podvojné účetnictví i audit určitě ocení každý její klient, protože veškeré procesy jsou bezchybné, rychlé a z pohledu ceny za poskytované služby velmi efektivní.

Více informací o účetní a daňové kanceláři SLUTO a službách, které nabízí, najdete na www.vedeni-ucetnictvi.cz.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Bayer posiluje svou značku

Bayer posiluje svou značku

Dynamické, otevřené, osobní...To jsou aktuální atributy inovovaného loga společnosti Bayer. Jak CEO společnosti Werner...

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Máme 5 jeho hlavních předností

Uvažujete o realizaci kovaného plotu? Zde je 5 jeho hlavních předností

K modernímu bydlení ve vile či jakémkoli jiném typu rodinného domu patří stylový a funkční exteriér. Jeho základem by...

Jaká je situace na trhu s půjčkami pro domácnosti?

bezvamoney.cz

Finanční situace domácností se neustále vyvíjí v závislosti na tom, jak funguje česká ekonomika. Zrovna tak se mění...

Najdete na iDNES.cz