Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nové technologie usnadní práci účetním a daňovým firmám

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
V dnešní době je důležité mít stálý přístup k aktuálním komplexním informacím, a to zejména v oblasti účetnictví. Stále v obraze budete díky novým technologiím, které jsou vyvinuty pro práci s velkými daty.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám | foto: Sluto s.r.o.

Podle výzkumu Asociace profesních účetních se více než 76 % dotazovaných respondentů ze střední a východní Evropy domnívá, že poroste vliv mobilních technologií, které budou hrát nezastupitelnou roli ve světě financí.

Účetní profese se tedy budou muset novým technologiím a trendům přizpůsobit. Vývoj vyžaduje změny zejména ve stylu řízení, pečlivém zhodnocování rizik a nepodceňování bezpečnostních otázek. Důležitá bude také změna pracovních návyků a pozornost při zkoumání procesu automatizace.

Jednou z moderních účetních firem, která již nové technologie pro svou práci využívá, je společnost SLUTO, které výrazně usnadňuje práci software BMD.

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Klienti SLUTO mají přístup k interním systémům

Díky tomuto v České republice pilotnímu projektu umožňuje účetní a daňová kancelář SLUTO svým klientům vzdálený přístup do vlastních interních systémů CRM (Customer relationship management - řízení vztahů se zákazníky) a DMS (Document management system - systém pro správu dokumentů), které jsou součástí celé řady dalších modulů, prostřednictvím internetového portálu BMD.COM.

Klienti společnosti SLUTO tak mají možnost nahlédnout do jejích interních procesů a získat veškeré potřebné informace.

Vše důležité pro účetnictví okamžitě na dosah ruky

V systému DMS mají klienti přístup do Archivu dokumentů, kde mohou vybrané soubory prohlížet a stahovat. O každém novém souboru jsou informováni prostřednictvím e-mailové zprávy. Takto lze získat on-line přístup například k pravidelným ekonomickým reportům, předběžným výsledkům hospodaření, příkazům k úhradě, ročním účetním závěrkám a přiznáním k daním.

Dále mají přístup k Termínům schůzek, porad, návštěv či kontrol na úřadech evidovaných pod svým účtem v kalendářích všech pracovníků společnosti SLUTO. Mají tak k dispozici komplexní přehled o plánovaných událostech a mohou se jich po dohodě zúčastnit nebo třeba navrhnout témata k projednání.

V agendě Formuláře mohou stahovat a využívat dlouhodobě platné tiskopisy, podklady a vzory. Náhledem na stránku Můj správce zjistí, kteří pracovníci společnosti SLUTO je obsluhují ve všech agendách. U každého z nich najdou jejich pozici a náplň práce, fotografii a kontaktní údaje.

Další aktuální relevantní informace posílá společnost SLUTO prostřednictvím newsletterů, jejichž archív klienti najdou v sekci Klientské informace.

Možnost bezpečného a rychlého předávání dokumentů

Klienti také mohou zasílat nebo ukládat soubory přímo do DMS prostřednictvím funkce Datová schránka, která slouží například pro elektronické předávání dokladů pro zaúčtování či podkladů pro zpracování mezd. Mezi značné výhody této možnosti je rychlost předání dokumentů, ochrana před zneužitím a okamžitá archivace.

Účetní a daňová kancelář s tradicí, která jde s dobou

Společnost SLUTO vsadila na tým mladých pracovníků, kteří jsou flexibilní a zvládají nejmodernější technologie. Zároveň dokáží kreativně přemýšlet a navrhnout tak pro klienta optimální řešení přímo pro daný okamžik.

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Nové technologie pro účetnictví usnadní práci účetním a daňovým firmám

Účetní a daňová kancelář SLUTO působí na českém a slovenském trhu již více než 14 let a její hlavní myšlenka „... nejen účetnictví“ vychází ze základního obsahu služeb, které poskytuje v oblasti vedení účetnictví, zpracování mezd a daňového poradenství. Současně také posouvá filosofii firmy rozšířením portfolia služeb, kdy již dávno překročila rámec podpory svých klientů.

Moderní technologie, které kancelář SLUTO využívá pro výkon činnosti jako jsou daňový poradce nebo mzdová účetní, daně, podvojné účetnictví i audit určitě ocení každý její klient, protože veškeré procesy jsou bezchybné, rychlé a z pohledu ceny za poskytované služby velmi efektivní.

Více informací o účetní a daňové kanceláři SLUTO a službách, které nabízí, najdete na www.vedeni-ucetnictvi.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Začít studovat můžete na VŠO i od letního semestru

Abyste se mohli přihlásit ke studiu vysoké školy, nemusíte čekat na začátek akademického roku. Jako jedna z mála...

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Jak najít zaměstnance do online marketingové společnosti?

Tým netpromotion hledá další profesionály, dbá na recenze. Foto: netpromotion...

Podle dostupných údajů Českého statistického úřadu nezaměstnanost neustále klesá. V závěru listopadu spadla na 3,5 %....

Najdete na iDNES.cz