Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nové šicí stroje Lucznik slaví pět let úspěšného prodeje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Staré šicí stroje Lucznik zná každý. Víte ale o novém zastoupení značky Lucznik a nové modelové řadě šicích strojů? Lucznik se po letech etabloval na českém trhu a slaví již pět let novodobé historie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

L-Amelia II | foto: OK business, s.r.o.

V roce 2005 si majitelé společnosti OK business, s.r.o. všimli zajímavého detailu. Na českém trhu se prodávaly snad všechny značky šicích strojů, ale masově známé a mezi zákazníky rozšířené šicí stroje Lucznik v Čechách ani na Slovensku nikdo nenabízel. Bylo to těžko uvěřitelné.

Vždyť Lucznik je značka, kterou zná snad každý ze starší generace. Před revolucí se u nás prodávaly především šicí stroje Veritas nebo Lucznik v rámci kontraktů s NDR a Polskem. Po revoluci byly zrušeny podniky zahraničního obchodu a tím byl ukončen i dovoz této značky.

V ČR nové šicí stroje Lucznik nenabízel nikdo

To, že do všech servisů v republice přicházejí denně zákazníci se starými šicími stroji Lucznik, nikoho nepřekvapovalo, ale nové šicí stroje Lucznik u nás nikdo nenabízel. Stačila pár minut na internetu a bylo jasné, že šicí stroje Lucznik se aktivně v Polsku prodávají, a to celá nová modelová řada.

Okamžitý telefonát výrobci a dohodnutí obchodní schůzky zásadním způsobem ovlivnily další vývoj a aktivity obchodníspolečnosti OK business, s.r.o. Již v roce 2005 uvedla společnost OK business, s.r.o. na trh novou modelovou řadu šicích strojů Lucznik. Protože společnost zvolila vhodnou obchodní politiku a mj. navázala na tradici, měla okamžitý úspěch.

Vždyť šicí stroje Lucznik byly do revoluce jednou z nejznámějších, nejprodávanějších a nejrozšířenějších značek na českém i slovenském trhu. Již v roce 2006 uzavřel polský výrobce šicích strojů Lucznik se společností OK business, s.r.o. exkluzivní smlouvu o výhradním zastoupení pro český a slovenský trh. Od této doby se oficiálně datuje návrat značky LUCZNIK do  Čech a na Slovensko.

sici stroj Izabella II 888

sici stroj Izabella II 888

Velký bratr Lucznik přímo za hranicemi

Na své cestě při znovu zavedení značky na trh potkávali pracovníci společnosti OK business, s.r.o. řadu skeptiků, kteří nepovažovali obchodní záměr za nejlepší. Pozitivní nastavení a přesvědčení zástupců společnosti OK business, s.r.o. o správnosti záměru přineslo rychle své výsledky. Vždyť co může být lepšího než mít svého "velkého zkušenějšího bratra" tak blízko, za hranicemi, kam se dá kdykoliv zajet.

Ať už se jedná o zkušenosti s modely z tak velkého trhu jako je Polsko, s dostupností náhradních dílů a technického know-how, když jen kousek od nás jsou odborníci, kteří mají na starost trh, kde jsou v provozu u zákazníků již desetitisíce nových šicích strojů Lucznik. Vše se řeší mnohem rychleji, než kdyby byl dodavatel náhradních dílů pro šicí stroje a know-how např. v Číně nebo v Japonsku.

Že bylo rozhodnutí znovu zavést značku Lucznik na trh jednoznačně správné, potvrzují denně spokojení zákazníci. Kupují je nejen ti, kteří šicí stroje Lucznik vlastní již mnoho let, ale i ti, kteří se rozhodli značku vyzkoušet aktuálně. Kvalita nových modelů Lucznik přesvědčila nejen dovozce, ale i zákazníky.

Autor:

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Uspějí české týmy v Evropské lize? Tipér makula80 míří na 676 700 Kč

Po Lize mistrů i o postup do play off zahrají i tři české týmy v Evropské lize. Plzni a Slavii tipéři věří, naopak Zlín...

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní

Ve výběru barvy vozu jsme konzervativní.

I když automobilky nabízejí stále více různých atraktivních barev, zákazníci u nových automobilů nadále nejraději volí...

Další z rubriky

Voltaren léčivé náplasti vás vrátí do hry

Voltaren léčivé náplasti vás vrátí do hry

Trpíte bolestmi svalů nebo kloubů? Nenechte si kazit radost ze života! Od akutní bolesti, otoku i zánětu vám uleví...

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Procter & Gamble uvádí nové olympijské video: Láska místo předsudků

Procter & Gamble uvádí nové olympijské video: „Láska místo předsudků“

Před Zimními olympijskými hrami v Pchjongčchangu uvádí „Hrdý sponzor maminek“ krátký film o sportovcích a...

Najdete na iDNES.cz