Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nové šicí stroje Lucznik slaví pět let úspěšného prodeje

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Staré šicí stroje Lucznik zná každý. Víte ale o novém zastoupení značky Lucznik a nové modelové řadě šicích strojů? Lucznik se po letech etabloval na českém trhu a slaví již pět let novodobé historie.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

L-Amelia II | foto: OK business, s.r.o.

V roce 2005 si majitelé společnosti OK business, s.r.o. všimli zajímavého detailu. Na českém trhu se prodávaly snad všechny značky šicích strojů, ale masově známé a mezi zákazníky rozšířené šicí stroje Lucznik v Čechách ani na Slovensku nikdo nenabízel. Bylo to těžko uvěřitelné.

Vždyť Lucznik je značka, kterou zná snad každý ze starší generace. Před revolucí se u nás prodávaly především šicí stroje Veritas nebo Lucznik v rámci kontraktů s NDR a Polskem. Po revoluci byly zrušeny podniky zahraničního obchodu a tím byl ukončen i dovoz této značky.

V ČR nové šicí stroje Lucznik nenabízel nikdo

To, že do všech servisů v republice přicházejí denně zákazníci se starými šicími stroji Lucznik, nikoho nepřekvapovalo, ale nové šicí stroje Lucznik u nás nikdo nenabízel. Stačila pár minut na internetu a bylo jasné, že šicí stroje Lucznik se aktivně v Polsku prodávají, a to celá nová modelová řada.

Okamžitý telefonát výrobci a dohodnutí obchodní schůzky zásadním způsobem ovlivnily další vývoj a aktivity obchodníspolečnosti OK business, s.r.o. Již v roce 2005 uvedla společnost OK business, s.r.o. na trh novou modelovou řadu šicích strojů Lucznik. Protože společnost zvolila vhodnou obchodní politiku a mj. navázala na tradici, měla okamžitý úspěch.

Vždyť šicí stroje Lucznik byly do revoluce jednou z nejznámějších, nejprodávanějších a nejrozšířenějších značek na českém i slovenském trhu. Již v roce 2006 uzavřel polský výrobce šicích strojů Lucznik se společností OK business, s.r.o. exkluzivní smlouvu o výhradním zastoupení pro český a slovenský trh. Od této doby se oficiálně datuje návrat značky LUCZNIK do  Čech a na Slovensko.

sici stroj Izabella II 888

sici stroj Izabella II 888

Velký bratr Lucznik přímo za hranicemi

Na své cestě při znovu zavedení značky na trh potkávali pracovníci společnosti OK business, s.r.o. řadu skeptiků, kteří nepovažovali obchodní záměr za nejlepší. Pozitivní nastavení a přesvědčení zástupců společnosti OK business, s.r.o. o správnosti záměru přineslo rychle své výsledky. Vždyť co může být lepšího než mít svého "velkého zkušenějšího bratra" tak blízko, za hranicemi, kam se dá kdykoliv zajet.

Ať už se jedná o zkušenosti s modely z tak velkého trhu jako je Polsko, s dostupností náhradních dílů a technického know-how, když jen kousek od nás jsou odborníci, kteří mají na starost trh, kde jsou v provozu u zákazníků již desetitisíce nových šicích strojů Lucznik. Vše se řeší mnohem rychleji, než kdyby byl dodavatel náhradních dílů pro šicí stroje a know-how např. v Číně nebo v Japonsku.

Že bylo rozhodnutí znovu zavést značku Lucznik na trh jednoznačně správné, potvrzují denně spokojení zákazníci. Kupují je nejen ti, kteří šicí stroje Lucznik vlastní již mnoho let, ale i ti, kteří se rozhodli značku vyzkoušet aktuálně. Kvalita nových modelů Lucznik přesvědčila nejen dovozce, ale i zákazníky.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v nezávislém testu

Pneumatiky TOMKET byly úspěšně hodnoceny v  nezávislém testu.

Venkovní teploty nezadržitelně míří vzhůru, a tak nastává každoroční výměna pneumatik. Část motoristů řešící nákup nové...

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Plánujete lité podlahy? Kvalitu vám zaručí prověřené realizační firmy

Sehnat správného řemeslníka může být jako sázka do loterie. Někdy to zkrátka nevyjde a výsledný projekt vypadá hůr, než...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Vybíráme vhodnou plechovou střechu pro rekonstrukce

SATJAM Šindel - je až neuvěřitelné do jaké podoby se dá plech zpracovat

Ocel nebo hliník, malý nebo velký formát, barvu klasickou nebo v poslední době velmi oblíbené tmavší odstíny? Nejen...

Další z rubriky

Léčebné lázně Bohdaneč: prosluli jsme léčbou pohybového ústrojí

Léčebné lázně Bohdaneč: prosluli jsme léčbou pohybového ústrojí

Lázně Bohdaneč v léčbě pohybového ústrojí dosahují vynikajících výsledků. Mimořádnou pověst si vybudovaly například u...

Dobrý vzkaz pro rodiče: očkování může ochránit vaše dítě před rakovinou

Dobrý vzkaz pro rodiče: očkování může ochránit vaše dítě před rakovinou

Když dítě přichází ve dvanácti třinácti do puberty, začínáme být jako rodiče ve střehu. Dopředu se bojíme, aby se...

Nemůžete odtrhnout děti od počítače? Pošlete je za youtubery na 4CAMPS

Nemůžete odtrhnout děti od počítače? Pošlete je za youtubery na 4CAMPS

Nechte své děti zažít opravdové dobrodružství! Tábory 4CAMPS spojují to nejlepší z obou světů – toho našeho skutečného,...

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Arome.cz Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklav...

Najdete na iDNES.cz