Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nové plně vybavené kanceláře na top adrese Anděl Park Smíchov

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Kanceláře na elitních adresách jsou zárukou prestiže a důvěryhodnosti. Sídlo firmy v »áčkové« budově automaticky zajišťuje novému start-upu a menším firmám potřebnou image, která hraje mnohdy zásadní roli při získávání nových a udržení stávajících zákazníků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

plně vybavená kancelář | foto: Scott & Weber s.r.o.

V jedné z nejžádanějších lokalit v České republice, v centru pražského Smíchova v budově Anděl Park Smíchov, Radlická 14, Praha 5, otevírá společnost Scott & Weber, nejrychleji expandující operátor v oboru pronájmu plně vybavených kanceláří, své čtvrté kancelářské centrum. Centrum Smíchova se chlubí vůbec nejvyšší obsazeností kanceláří v zemi pohybující se dlouhodobě kolem 5 procent.

Výhodná poloha v blízkosti centra města, výborná dostupnost veřejnou dopravou a komunikační napojení na vnější části Prahy činí ze Smíchova vyhledávanou kancelářskou a nákupní adresou v Praze.

Pro zájemce o kancelářské prostory se otevírá unikátní možnost, jak si pořídit hotové pětihvězdičkové pracoviště včetně kompletního zázemí v nové moderní kancelářské budově Anděl Park Smíchov po boku špičkových firem jako je Google, eBay, Pfizer, Seznam, MAFRA, Johnson & Johnson, Hochtief.

Co nabízí nové centrum Anděl Park Smíchov?

Scott & Weber nabízí především splnění klientovy představy o zázemí jeho společnosti. Zákazník si tedy může zvolit, zda bude využívat adresu pouze pro sídlo společnosti, nebo si pronajme kancelář sdílenou či privátní, na pár dní v měsíci, nebo full time, s kompletním servisem, či bez servisu.

Klient může dále doplňovat tuto objednávku o další balíčky, jako je pronájem zasedací místnosti, služby osobní asistentky, služby telefonní operátorky apod.

Zájem o koncept plně vybavených kanceláří na klíč stále stoupá

Již i české firmy najely na celosvětový trend pronájmu plně vybavených kanceláří na klíč a právě Scott & Weber potvrzuje, že navzdory současné nízké poptávce po tradičních nezařízených kancelářských prostorech jsou jejich kanceláře na klíč zcela obsazené.

recepce

recepce

Plně vybavené kanceláře na klíč jsou primárně určeny pro nové české start-up společnosti a pobočky zahraničních společností, které tak mohou začít fungovat již třeba následující den v novém prostředí na prestižních adresách.

"Zaměřujeme se na vyvážený poměr ceny, kterou nájemce za pronájem kanceláří zaplatí, a hodnoty, kterou pak nájemce za tuto cenu získává," říká zakladatel společnosti Scott & Weber Adam Zvada.

"Každé naše kancelářské centrum je výborně dostupné, vybavené působivou vstupní recepcí na patře, reprezentativními zasedacími místnostmi a nabízející spolehlivé datové, telekomunikační a administrativní služby. Není to však pouze prostředí, které má zaujmout. Snažíme se, aby náš podpůrný tým čítající recepční, provozní vedoucí centra, obchodní zástupce či samotný management, poskytoval klientovi 5hvězdičkový servis od momentu prvního telefonu nebo návštěvy našich center," dodává Adam Zvada.

Anděl Park - Adam Zvada

Anděl Park - Adam Zvada

Proč začínající a malé firmy preferují vybavené kanceláře na klíč?

  1. Není třeba se zatěžovat zdlouhavým a nákladným budováním a vybavováním prostor včetně zařizování datových a hlasových služeb.
  2. Klient získá kancelářské řešení přesně na míru. K dispozici jsou plně vybavené kanceláře, virtuální sídla či denní kancelář.
  3. Malé firmy mohou v centrech Scott & Weber čerpat výhody ze služeb, které si sami pořídit nemohou, jako využití  osobní asistentky, IT specialistů, pronájem sofistikovaných telekomunikačních a datových řešení či krátkodobý pronájem zasedací místnosti.

Klasický koncept pronájmu kanceláří brzdí dynamické start-up firmy

V současném vysoce konkurenčním prostředí je proces hledání přidané hodnoty pro získání konkurenčního náskoku pro podniky nezbytností. A právě nízká flexibilita spolu s náklady na tradiční kancelářské pracovní prostředí, často druhé největší nákladové položky v účetnictví podniku, mohou představovat prostor pro zvýšení výkonnosti podniku.

zasedací místnost

zasedací místnost

"Pronájem klasických nezařízených kanceláří je v dnešní době pro dynamické malé a střední podniky přežitek. Pokud firma věří v úspěch ve svém podnikání, my jí poskytneme kancelářský koncept, při němž uspoří finanční prostředky a mnoho času, které může vložit do svého byznysu. A stejně tak získává v atraktivním prostředí centra a s využitím našeho personálu image, kterou budou vnímat její klienti," dodává Adam Zvada, spolumajitel společnosti Scott & Weber.

Autor:

Nejčtenější

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

Revoluce v úsporách: První hybridní elektrický ohřívač vody

50% úspora energií při ohřevu vody? Jde to! Nový inteligentní elektrický ohřívač vody Lydos Hybrid firmy Ariston to...

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Plánování směn a nepřítomností zaměstnanců nikdy nebylo snadnější

Máte při plánování směn zaměstnanců problémy s hlídáním jejich počtu směn a dodržováním legislativy? Neztrácejte se v...

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Najdete na iDNES.cz