Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Nové byty Vrchlabí, Vaše luxusní adresa v podhůří Krkonoš

Komerční sdělení   10:00aktualizováno  10:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Řada lidí touží po moderním bydlení v atraktivní lokalitě. Přejí si být v kontaktu s přírodou a zároveň mít bohaté kulturní a sportovní vyžití, v blízkosti obchody, škol(k)u, nemocnici. Právě zmíněné požadavky na příjemný domov splňuje developerský projekt Nové byty Vrchlabí. Nově postavený komplex 26 bytů splní sen všem, kdo chtějí žít na čistém horském vzduchu v místě lemovaném dechberoucím panoramatem Krkonoš.

Nové byty Vrchlabí, Vaše luxusní adresa v podhůří Krkonoš| foto: RK: IQ Reality

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Krása přírody, kam až oko dohlédne

Na počátku celého projektu byl záměr dopřát výhody této zajímavé lokality zájemcům o kvalitní bydlení. A to právě v místě, kde se krásy přírody idylicky snoubí s moderními vymoženostmi města Vrchlabí. Od snu nebylo daleko k realizaci: Zdejší poklidnou část, nazvanou Liščí kopec, si vybrali developeři a postavili zde luxusní obytný soubor nových bytů. A dobře udělali. Místo je známo pro svou pohodovou atmosféru. Co víc, nové byty Vrchlabí jsou obklopeny zelení s vynikající dostupností do širokého okolí. Samozřejmostí je dobrá občanská vybavenost. Zdejší škola, MHD, obchody, zdravotní středisko a také přírodní koupaliště se nacházejí v blízkosti. Lokalita je to jako stvořená pro klidný a spokojený život.

Byty nabízejí příjemný komfort

Fotogalerie

Zdejších 26 bytů ve vyšším standardu bylo postaveno v rámci dostavby bytových domů G a F. Mají tři nadzemní podlaží. Byty lze pomyslně rozdělit na vnější, které mají samostatné vstupy, a vnitřní byty se společným vstupem, kam patří i byty podkrovní. Přesně je zde 16 a 10 bytů o parametrech 2+kk a 3+kk. Většina z nich má jeden nebo dva balkóny s krásným výhledem na hory či s prostornou předzahrádkou. Domy mají jedno podzemní podlaží, kde je umístěna garáž. Ke každému bytu náleží komora na lyže nebo kola. Maximální důraz je kladen na kvalitu provedení a komfort.

Byty jsou již připravené k nastěhování

Od konce ledna se již předávají byty prvním majitelům. Zajímá Vás více? Přijeďte na osobní prohlídku. Zájemcům o byt nabízíme i možnost vyššího standardu coby klientské změny, kterou spolu individuálně projednáme. Na základě Vašich představ pak budou Vaše přání zrealizována.

Zajímavosti z okolí

V blízkosti Nových bytů Vrchlabí najdete unikátní mozaiku horských ekosystémů a prameny řek Labe, Malé Labe, Úpa, Jizerka a Mumlava. Nejvýznamnější turistická střediska oblasti jsou Pec pod Sněžkou, Špindlerův Mlýn, Horní Maršov, Janské Lázně, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Szklarska Poręba (Polsko), Karpacz (Polsko), Benecko. Místo je jako stvořené pro milovníky přírody, zimních sportů i pěší turistiky.

Více informací a fotografií najdete na www.realityiq.cz/bytyvrchlabi nebo volejte realitní makléřku Sylvu Pokornou 603 569 520.