Nové bydlení v Olomouci s nadstandardními výhodami

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Hledáte nové bydlení, ale máte pocit, že veškerá nabídka nesplňuje vaše očekávání? Seznamte se s novým bydlením v Olomouci, které nabízí nejen velkoryse prostorné byty s terasami a balkony, ale zároveň nadstandardní podmínky spojené s jeho koupí.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové bydlení v Olomouci s nadstandardními výhodami

Byty v Olomouci za rozumnou cenu

V Olomouci vzniká nový komplex atraktivních bytů vhodných pro rodiny i studenty. Nové bytové domy v Holandské čtvrti jsou vystavěny v klidné lokalitě, která splňuje veškeré nároky na plnohodnotné bydlení. Domy se nacházejí v blízkosti zeleně a jejich okolí nabízí mnoho příležitostí k turistice i sportu. Lokalita Holandské čtvrti je žádaná pro svou blízkou dostupnost k tramvajovým i autobusovým zastávkám městské hromadné dopravy.

Nové bydlení v Olomouci s nadstandardními výhodami


V nově vznikajícím bytovém komplexu Holandská čtvrť je možné získat byty typu 1+kk až 4+kk s krásnými terasami o výměře až 114 m2.Stavba prvního bytového domu o 7 nadzemních a dvou podzemních podlažích bude dokončena do konce roku 2013. O velkém zájmu o nové bydlení v Olomouci svědčí fakt, že ze 126 bytů ke dni 10. 10.2013 je prodáno více jak 2/3 bytů. Investor CERE Invest plánuje dát na trh v březnu roku 2014 druhý dům o cca 100 bytech.

Se silným a důvěryhodným investorem za zády

Holandská čtvrť získala název podle svého investora. Realitní kancelář DACHI, která byty v Olomouci prodává, navázala spolupráci se silnou skupinou soukromých holandských investorů - CERE Invest - kteří nejsou na developerském trhu žádnými nováčky. V regionu střední a východní Evropy, zejména pak v České republice a na Slovensku, vkládají investice do developmentu již od roku 1999. I přesto, že realizují 18 projektů, bytový komplex Holandská čtvrť v Olomouci je pro ně vlajkovou lodí. Realitní kancelář DACHI zprostředkovává developerské projekty více investorů, spolupráce se skupinou CERE Invest však vnáší na realitní trh zcela nové prvky. 

1.Zvýhodněné podmínky financování

Zatímco u většiny developerů musí kupující splácet byt průběžně během výstavby, investor CERE invest díky svému silnému zázemí nic takového od budoucích majitelů bytů nevyžaduje. Klient hradí 100 % kupní ceny až po kolaudaci a při podpisu kupní smlouvy a předání bytu. Investor tak nemá přístup k financím klienta, nepracuje s nimi během stavby a prodeje. Kupec splatí pouhých 20 % kupní ceny na jistotní účet což je vnímáno jako projev vážného zájmu o bytovou jednotku.

Není výjimkou, že u klientů, kteří chtějí hradit byt z prodeje své vlastní nemovitosti, vychází holandský investor vstříc tak, že odsunuje splátku kupní ceny až o dva roky od kolaudace. Klient tak získává komfortní čas na prodeje stávající nemovitosti

2.Investor, který se nesnaží vydělat za každou cenu

Na realitním trhu je obvyklé, že investoři obvykle plánují plochu co nejvíce zastavit. Management Holandské čtvrti se naopak snaží zmenšit četnost domů, aby zůstal zachován ráz krajiny a dostatek soukromí pro všechny majitele nových bytů a akcentuje tak v rámci projektu přírodní prvky a zeleň.

3.Další kroky k lepší kvalitě

Investiční skupina CERE Invest se rozhodla investovat řády milionů korun do fasádních systémů než bylo původně plánováno, tak se Holandská čtvrť zcela designově posouvá dál a přináší tak do regionu Olomouce současné evropské trendy. 

Nové bydlení v Olomouci s nadstandardními výhodami

V Olomouci se realitnímu trhu daří

I když se zdá, že je současný realitní trh v krizi, podle podrobné analýzy, kterou provedla realitní kancelář DACHI, trh s novými byty v Olomouci stále funguje. V roce 2013 došlo oproti roku 2012 k nárůstu prodejů o 3 až 4 byty měsíčně. V Olomouci je v současné době otevřeno 16 developerských projektů, přičemž otevřeným projektem myslíme takový, který nabízí ještě alespoň jeden byt k prodeji. 

"I když na první pohled vypadá, že si člověk může vybírat z bohaté nabídky, po podrobnějším přezkoumání se záhy zjistí, že až 50 % bytů trpí určitou anomálií. Nejčastějšími problémy nových bytů jsou nevhodné dispozice, nebo neatraktivní výhled například na parkoviště a podobně," dodává ředitel realitní kanceláře DACHI Mgr. Marek Novotný.
 
Olomouc je navíc městem se silným univerzitním zázemím. V současné době v Olomouci je na denním studiu přihlášeno 22 000 studentů. A ti si přirozeně hledají bydlení. Poptávka po nájemném bydlení velice sílí, a proto je ze strany investorů velký zájem o byty 1+kk a 2+kk. Investor může z jednopokojových bytů očekávat výnos 5 až 7 %, ze 2pokojových bytů pak 3 až 5,5% výnos.

Autor:

Nejčtenější

Top trendy zimy 2018/2019: ikonické pohorky jsou zpět

Top trendy zimy 18/19: Ikonické pohorky jsou zpět!

S posledními paprsky slunce vás přicházejí oslnit novinky z oblasti obuvi, módy a životního stylu. Nadcházející sezona...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

Raketově rychle. Tak funguje půjčka od lidí

O tom, že je půjčka od lidí levnější, už všichni vědí. Že mají peníze do pěti minut na účtu, si teprve lidé zvykají....

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Další z rubriky

Vířivka hlavně v zimě

Vířivky Villeroy & Boch pro letní i zimní užívání na vaší zahradě.

Už jste zkoušeli venkovní vířivku v zimě? Je to to nejlepší místo pro relaxaci těla i mysli! A potom si dáte saunu s...

Líbí se vám minimalistické betonové stěrky? Splňte si svůj sen

Betonepox

S přicházejícím podzimem, kdy trávíme všichni mnohem více času uvnitř domova, vám přinášíme inspiraci pro zvelebení...

Odemykejte běžný zámek smartphonem!

Odemykejte běžný zámek smartphonem!

Lovit z kapsy nebo tašky klíče je nepříjemné, zvlášť když zrovna nesete těžký nákup a máte plné ruce, nebo když...

Najdete na iDNES.cz