Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730? Vážný problém zlodějů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Existuje taková unikátní kombinace vlastností bezpečnostních protipožárních dveří, jakou může v současné době nabídnout pouze firma SHERLOCK. Řeč je o novém špičkovém produktu, kterým jsou bezpečnostní dveře F730/4. Ty zcela mění dosavadní vnímání kvality a užitných vlastností podobných výrobků a to hned v několika zásadních bodech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730: Vážný problém zlodějů!

Podstatnou novinkou je stoprocentní garance všech certifikovaných vlastností dveří. O co jde? Vstupní vchodové dveře do bytu jsou, tak jako mnoho jiných stavebních výrobků, vyráběny dle technických norem. "Normované" jsou i základní rozměry, vyrábět lze ale i dveře atypické.

Běžný rozměr dveří je 80 - 90cm šíře a 197 - 210 cm výška. Takové bezpečnostní dveře se obvykle podrobují všem zkouškám: protipožární, protihlukové, tepelně-izolační, a průlomové (bezpečnostní třída). Výsledky zkoušek pak sice platí na dveře menší či větší, ovšem s jasně definovanými limity, a mimo ně certifikované hodnoty neplatí.

Pokud zkoušené dveře 80 x 197 cm zvětšíte na 100 x 210 cm, zvětšíte jejich plochu. Větší prostor, kterým proniká hluk, teplo a vyšší hmotnost dveří - tím se snižuje životnost závěsů atd.

Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730: Vážný problém zlodějů!

Zkrátka: při zvětšení výrobku od rozměrů zkoušeného vzorku budou hodnoty jednotlivých vlastností reálně horší, než hodnoty uvedené v certifikátech. Certifikáty platit budou, neboť vše je vždy v pásmu tolerance.

Pokud jsou ale ke zkouškám použity dveře v rozměrech maximálních, dojde k opačnému efektu: certifikace je vydána reálně pro velmi velkou plochu, atd. A když jsou následně tyto dveře vyrobeny v běžném rozměru (menší plocha, kratší spáry atd.), budou certifikované hodnoty (zvukový útlum, tepelná izolace apod.) v reálu ještě lepší, než uvádí v certifikáty.

To znamená, že dnes nemusí platit, že všechny certifikované dveře v dané třídě mají reálně shodné technické vlastnosti. V porovnání se špičkovými dveřmi SHERLOCK F730/4 jednoduše nemají. Bezpečnostní dveře F730/4 byly zkoušeny na všechny certifikované parametry v rozměru 110 x 240 cm.

Bezpečnostní dveře, které zákazníkům poslouží minimálně jednu celou generaci

Novinkou jsou C5 cyklovací zkoušky (200 tis. otevření/zavření-uzamčení). Kategorie C5 je nejvyšší možná a deklaruje, proč může SHERLOCK směle tvrdit, že jeho bezpečnostní dveře budou zákazníkům sloužit minimálně jednu celou generaci! Jelikož dveře menšího rozměru, než je zkoušený "obr" vzorek 110 x 240 cm, vydrží ještě mnohem déle a budou ještě lépe izolovat hluk, bránit úniku tepla.

Ovšem i bez logického odvození, proč budou vaše dveře ještě lepší než ty zkoušené, jsou certifikované hodnoty dveří SHERLOCK F730/4 impozantní: C5 zkoušky znamenají při běžném provozu dveří u čtyřčlenné rodiny cca 45 let jejich používání.

Zvukový útlum 43 dB znamená, že dveře izolují hluk ještě lépe, než musí izolovat dveře do pokojů v hotelech či nemocnicích. Tepelná izolace U=1,9 je hodnota, které u celoocelových bezpečnostních dveří snadno nedosáhnete. Odolnost proti vloupání - bezpečnostní třída RC 4. Takovou kombinací vlastností, vám v současné době nenabídne žádný jiný výrobce, než SHERLOCK.

Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730: Vážný problém zlodějů!

A nejdůležitější na závěr: veškerá certifikace platí pro kompletní dveřní sestavu. Tedy bezpečnostní dveře i se zárubní. Zeptejte se jiných výrobců, zda jimi uváděné parametry platí pro celou sestavu nebo jen pro dveřní křídlo? Ne každý vám bude ochoten "vyložit karty na stůl".

Samozřejmostí je možnost napojení dveří na elektronické ovládání (karty, čipy, čtečky otisků, atd.). Bezpečnostní dveře SHERLOCK F730/4 jsou navíc produktem s doporučením Ministerstva Vnitra ČR a Policie ČR, nabízeného v rámci projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ. Podmínkou správně a dlouho fungujících dveří je samozřejmě kvalitní montáž, která poslání bezpečnostních dveří "ODOLAT A CHRÁNIT" mění v realitu.

Investice do vašeho klidu

Bezpečnostní dveře SHERLOCK se tak stávají investicí do vašeho klidu, duševního zdraví a pohody na jednu generaci. Nejméně! SHERLOCK jsou vaše dveře do bezpečí. 

Autor:

Nejčtenější

Mountfield překvapuje: ve velkém se pustil do vánočních dekorací

Vánoční dekorace Mountfield.

Mountfield letos pojímá Vánoce ve velkém stylu. Připravil pro zákazníky ohromný výběr vánočních dekorací. Od LED...

Kupka, Toyen, Štyrský. Aukce roku umění v Mánesu

Toyen-Čedičové skály

V pražské výstavní síni Mánes se dne 28. října 2018 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte.

Peníze jsou každodenní součástí našeho života. Děti se s nimi od nízkého věku setkávají například při nakupování nebo v...

Další z rubriky

Jak recyklovat filtry Brita

Jak recyklovat filtry Brita

Po internetu koluje mnoho fotografií oceánů zanesených odpadky a zvířat chycených do plastových pastí. Neekologickým...

Travní koberce se v suchých létech bez zavlažovacího systému neobejdou

Travní koberce se v suchých létech bez zavlažovacího systému neobejdou

Jestliže zvažujete obnovu trávníku na svém pozemku, jednou z možností jsou travní koberce. Velkou výhodou travních...

Jak prodat nemovitost s pomocí realitní kanceláře?

Jak prodat nemovitost s pomocí realitní kanceláře?

Chystáte se prodat svou nemovitost, ale nevíte si rady? Celý proces může být poměrně náročný, zejména v případě, že...

Najdete na iDNES.cz