Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730? Vážný problém zlodějů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Existuje taková unikátní kombinace vlastností bezpečnostních protipožárních dveří, jakou může v současné době nabídnout pouze firma SHERLOCK. Řeč je o novém špičkovém produktu, kterým jsou bezpečnostní dveře F730/4. Ty zcela mění dosavadní vnímání kvality a užitných vlastností podobných výrobků a to hned v několika zásadních bodech.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730: Vážný problém zlodějů!

Podstatnou novinkou je stoprocentní garance všech certifikovaných vlastností dveří. O co jde? Vstupní vchodové dveře do bytu jsou, tak jako mnoho jiných stavebních výrobků, vyráběny dle technických norem. "Normované" jsou i základní rozměry, vyrábět lze ale i dveře atypické.

Běžný rozměr dveří je 80 - 90cm šíře a 197 - 210 cm výška. Takové bezpečnostní dveře se obvykle podrobují všem zkouškám: protipožární, protihlukové, tepelně-izolační, a průlomové (bezpečnostní třída). Výsledky zkoušek pak sice platí na dveře menší či větší, ovšem s jasně definovanými limity, a mimo ně certifikované hodnoty neplatí.

Pokud zkoušené dveře 80 x 197 cm zvětšíte na 100 x 210 cm, zvětšíte jejich plochu. Větší prostor, kterým proniká hluk, teplo a vyšší hmotnost dveří - tím se snižuje životnost závěsů atd.

Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730: Vážný problém zlodějů!

Zkrátka: při zvětšení výrobku od rozměrů zkoušeného vzorku budou hodnoty jednotlivých vlastností reálně horší, než hodnoty uvedené v certifikátech. Certifikáty platit budou, neboť vše je vždy v pásmu tolerance.

Pokud jsou ale ke zkouškám použity dveře v rozměrech maximálních, dojde k opačnému efektu: certifikace je vydána reálně pro velmi velkou plochu, atd. A když jsou následně tyto dveře vyrobeny v běžném rozměru (menší plocha, kratší spáry atd.), budou certifikované hodnoty (zvukový útlum, tepelná izolace apod.) v reálu ještě lepší, než uvádí v certifikáty.

To znamená, že dnes nemusí platit, že všechny certifikované dveře v dané třídě mají reálně shodné technické vlastnosti. V porovnání se špičkovými dveřmi SHERLOCK F730/4 jednoduše nemají. Bezpečnostní dveře F730/4 byly zkoušeny na všechny certifikované parametry v rozměru 110 x 240 cm.

Bezpečnostní dveře, které zákazníkům poslouží minimálně jednu celou generaci

Novinkou jsou C5 cyklovací zkoušky (200 tis. otevření/zavření-uzamčení). Kategorie C5 je nejvyšší možná a deklaruje, proč může SHERLOCK směle tvrdit, že jeho bezpečnostní dveře budou zákazníkům sloužit minimálně jednu celou generaci! Jelikož dveře menšího rozměru, než je zkoušený "obr" vzorek 110 x 240 cm, vydrží ještě mnohem déle a budou ještě lépe izolovat hluk, bránit úniku tepla.

Ovšem i bez logického odvození, proč budou vaše dveře ještě lepší než ty zkoušené, jsou certifikované hodnoty dveří SHERLOCK F730/4 impozantní: C5 zkoušky znamenají při běžném provozu dveří u čtyřčlenné rodiny cca 45 let jejich používání.

Zvukový útlum 43 dB znamená, že dveře izolují hluk ještě lépe, než musí izolovat dveře do pokojů v hotelech či nemocnicích. Tepelná izolace U=1,9 je hodnota, které u celoocelových bezpečnostních dveří snadno nedosáhnete. Odolnost proti vloupání - bezpečnostní třída RC 4. Takovou kombinací vlastností, vám v současné době nenabídne žádný jiný výrobce, než SHERLOCK.

Nové bezpečnostní dveře SHERLOCK F730: Vážný problém zlodějů!

A nejdůležitější na závěr: veškerá certifikace platí pro kompletní dveřní sestavu. Tedy bezpečnostní dveře i se zárubní. Zeptejte se jiných výrobců, zda jimi uváděné parametry platí pro celou sestavu nebo jen pro dveřní křídlo? Ne každý vám bude ochoten "vyložit karty na stůl".

Samozřejmostí je možnost napojení dveří na elektronické ovládání (karty, čipy, čtečky otisků, atd.). Bezpečnostní dveře SHERLOCK F730/4 jsou navíc produktem s doporučením Ministerstva Vnitra ČR a Policie ČR, nabízeného v rámci projektu BEZPEČNÁ ZEMĚ. Podmínkou správně a dlouho fungujících dveří je samozřejmě kvalitní montáž, která poslání bezpečnostních dveří "ODOLAT A CHRÁNIT" mění v realitu.

Investice do vašeho klidu

Bezpečnostní dveře SHERLOCK se tak stávají investicí do vašeho klidu, duševního zdraví a pohody na jednu generaci. Nejméně! SHERLOCK jsou vaše dveře do bezpečí. 

Autor:

Nejčtenější

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Co muže více potěší nežli lahev nejoceňovanější whisky na světě?

Nejedna žena před Vánocemi přemýšlí, čím by potěšila svůj mužský protějšek. Přeci jenom – rozzářené mužské oči u...

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi na internetu riskují a ztrácejí kontrolu nad svými online daty

Češi si na internetu se svými údaji počínají neopatrně, zjistili odborníci z Kaspersky Lab. Navíc skoro třetina rodičů...

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Tato zima bude bez propadlých kanálů a výmolů

Firma POKLOPSYSTEM s.r.o. přináší dobrou zprávu pro řidiče. V letošní zimě nemusí nikde být výmoly a propadlé nebo...

Jak na nejlepší řízky

Jak na nejlepší řízky

Štědrý den je den, kdy vrcholí všechny přípravy vánočních svátků. Dárky jsou koupené, zabalené, výzdoba je hotová,...

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Skutečně dokonalé domácí kino už není utopie

Sledování televize je pro většinu Čechů jedním z hlavních způsobů relaxace, a o Vánocích to platí dvojnásob. Jak...

Další z rubriky

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

S varnými deskami De Dietrich grilovací sezóna nikdy nekončí

Grilování s rodinou a přáteli patří mezi oblíbené letní aktivity, zejména v našich zeměpisných šířkách. Na grilu se...

Novinky v obkladech a dlažbách? Třeba design kovů či akvarelové barvy

Obklady a dlažby v přírodních barvách jsou v módě dlouhodobě.

Nejaktuálnější trendy v obkladech a dlažbách tradičně udává italský veletrh CERSAIE. Jaké žhavé novinky nejen pro...

Komplexní řešení vaší rekonstrukce

Celoskleněné dělící příčky, Planibel Linea Azzura

Sklo je fascinující materiál, který se jako moderní stavební prvek objevuje stále častěji v oblasti interiérového...

Najdete na iDNES.cz