Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nová tvárnice Ytong Theta pro nejúspornější domy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Letošní stavební sezónu otevírá představení nové tepelně izolační tvárnice pro nejúspornější domy nového desetiletí. Novinka Ytong Theta je určena pro nízkoenergetické domy bez zateplení.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Prémiová tvárnice Ytong Theta má oslovovat ty nejnáročnější zákazníky, kteří se chystají investovat do maximálního komfortu s minimálními výdaji na vytápění. | foto: Xella CZ

Ytong Theta si může připsat hned dva superlativy. Jde o nejlehčí masivní tvárnici s nejlepšími tepelně izolačními parametry na českém trhu. Obvodová stěna z tvárnic Ytong Theta dosahuje při rozumné tloušťce 500 mm na hodnoty nízkoenergetické stavby i bez dodatečného zateplení.

O názvu rozhodla soutěž

V lednu 2010 vyhlásil výrobce pórobetonu Ytong soutěž, která měla za cíl vybrat pro novou superizolační tvárnici nejlepší název.

"Zalíbila se nám myšlenka, že by o názvu produktu rozhodoval přímo ten, komu je určen. Nevšední způsob hledání obchodního názvu nám přitom poskytl širokou bázi inspirativních podnětů a rovněž nám trochu napověděl o vnímání našich produktů mezi laickou veřejností," vysvětluje vedoucí marketingu společnosti Xella CZ Ivana Havlíčková.

Po týdnu netradičního soutěžení byl nový obchodní název skutečně na světě a svému autorovi přinesl zasloužené ocenění.

Řešení na míru zákazníkovi

Prémiová tvárnice Ytong Theta má oslovovat ty nejnáročnější zákazníky, kteří se chystají investovat do maximálního komfortu s minimálními výdaji na vytápění.

"Vývoj posledních dvou tří let je neúprosný. Stále více lidí se přiklání ke koupi a výstavbě nízkoenergetických domů. Pozorujeme to na prodeji jednotlivých produktů. Dříve dostačující řešení jsou v současnosti na ústupu a do popředí se prosazují produkty s lepšími tepelně izolačními parametry," vysvětluje Havlíčková.

Nezateplená stěna z tvárnic $1#utm_source=idnes&utm_medium=PR&utm_campaign=jaro2010">Ytong Theta se díky jedinečnému součiniteli prostupu tepla U = 0,16 W/(m2. K) dokonce pohybuje na hranici mezi nízkoenergetickou stěnou a pasivní.

Ještě lepší nízkoenergetický dům bez zateplení

Ytong Theta 2Společnost Xella CZ jako jedna z mála úspěšně vyvrací přesvědčení, že bez dodatečné izolace kvalitní nízkoenergetický dům nelze postavit. Na trh pravidelně uvádí produkty, díky kterým může každý stavebník jednoduše a v rekordním čase dosáhnout mimořádných tepelně izolačních parametrů obvodových stěn i za předpokladu jednoplášťové konstrukce.

Také $1#utm_source=idnes&utm_medium=PR&utm_campaign=jaro2010">nízkoenergetická stěna Ytong Theta se obejde bez komplikovaného fasádního zateplení a zachovává si důležité přednosti jednovrstvých zděných staveb – především tolik potřebnou schopnost stěn přirozeně regulovat vlhkost interiérového vzduchu.

Pohodlí a vysoký uživatelský komfort v průběhu celého roku jsou vůbec jednou z nejdůležitějších předností staveb z pórobetonu Ytong.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Výběr školního batohu není věda, ale jen když víte, na co se zaměřit

Výběr školního batohu není věda - ale jen, když víte, na co se zaměřit

Prázdniny pomalu končí a blíží se další školní rok. Rodiče nejen prvňáčků by měli dobře rozmyslet, jaký batoh či...

Pět žhavých trendů automobilismu

Pět žhavých trendů automobilismu

Když se řekne „auto budoucnosti“, co vás napadne? Nejspíše elektromobilní samořídící Tesla, která vám cestou přečte...

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Dřevními peletami se dá vytápět pohodlně i levně

Topení dřevním peletami v naší zemi už dávno není exotická záležitost. Několik desítek tisíc domů v ČR je tímto...

Další z rubriky

Průlom v pohledu na alternativní medicínu

Předání petice na podporu biotroniky do a Senátu Parlamentu České republiky.

Informace o předání petice na podporu biotroniky do Poslanecké sněmovny a Senátu Parlamentu ČR s počtem petentů přes 40...

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte dvě vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Prague PlayOffs 2018: Vyhrajte 2 vstupenky v hodnotě 7 380 Kč

Milujete koně? Účastníte se různých parkurových klání? Ať už je vaše odpověď kladná na první či druhou otázku, případně...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Najdete na iDNES.cz