Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nová lokalita pro bydlení: Plzeň - Letkov

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Druhá etapa developerského projektu v Plzni - Letkově je dokončena. K dispozici jsou tu nadstandardní stavební pozemky pro výstavbu individuálních rodinných domů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NOVÁ LOKALITA PRO BYDLENÍ: PLZEŇ-LETKOV | foto: Výstavba Pubec s.r.o.

V dubnu 2014 byla naplněna vize dvou developerských společností, společnosti Výstavba Pubec s.r.o. a OPTIMA reality s.r.o.: "Pokud se něčeho na trhu nedostává, pak to musíme vytvořit.“ 

Byla dokončena 2. etapa developerského projektu nadstandardních stavebních pozemků pro výstavbu individuálních rodinných domů v Letkově u Plzně v nádherné lokalitě u lesa s výhledem do kraje od Plzně až po Šumavu.

NOVÁ LOKALITA PRO BYDLENÍ: PLZEŇ-LETKOV

Kompletní vybavenost inženýrskými sítěmi a citlivá urbanistická regulace výstavby splňují představy i velice náročné klientely. V ceně pozemků je kromě kompletní infrastruktury i jednotné oplocení pozemků, vstupní vrátka s automatickým pohonem, kóje na domovní odpad a poštovní schránka. Cena pozemků se pohybuje od 1 450 Kč do 1 990 Kč/m² v závislosti na velikosti a poloze pozemku.

Druhá etapa výstavby čítá 111 stavebních pozemků. V 1. etapě spokojeně bydlí 53 rodin a ve 2. již první klienti staví své rodinné domy.

NOVÁ LOKALITA PRO BYDLENÍ: PLZEŇ-LETKOV

Partnery projektu jsou:

- investor: Výstavba Pubec  s.r.o.

- generální projektant: Boula IPK s.r.o.

- generální dodavatel: Berdych plus s.r.o.

- inženýrská činnost: Ing. Jaroslav Náplava

- obchodní zastoupení: Realitní kancelář Pubec s.r.o. a OPTIMA reality s.r.o.                                                 

Infrastruktura je zkolaudována, všechny závazky investora vůči partnerům i klientům jsou splněny, prodáno je 37 % pozemků.

Díky výborné spolupráci všech partnerů byl dodržen harmonogram prací i financování. Vzhledem ke správně stanovené reálné tržní ceně se plynule prodávaly pozemky již během realizace stavby. Klienti měli dostatek času k výběru pozemku i odbornou pomoc architektů při návrhu jejich nového bydlení. Realitní kancelář jim pomohla při řešení financování i při prodeji jejich původních nemovitostí.

V květnu 2014 bude infrastruktura předána obci Letkov. S ohledem na rychlý rozvoj celé obce a s tím spojená možnost dalších příjmů do obecního rozpočtu z daní státu na obyvatele žijícího v této nové části Letkova zastupitelstvo obce tento projekt od počátku vítalo a podporovalo.

Poděkování za úspěšnou realizaci tohoto developerského projektu patří nejen partnerům podílejícím se na realizaci, zastupitelstvu obce, ale hlavně klientům, kteří zde najdou místo pro spokojené bydlení i život.

Detaily projektu na    www.bydleniletkov.cz

                               www.pozemky-letkov.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Řešíte prodej či pronájem nemovitosti? A s realitkou, nebo bez?
Řešíte prodej či pronájem nemovitosti? A s realitkou, nebo bez?

Ti z vás, kteří v poslední době řešili nebo řeší pronájem či prodej své nemovitosti, si zcela jistě pokládají následující otázku: „S realitkou, nebo bez?“. V...  celý článek

Polohovací lůžka si můžete i dočasně vypůjčit
Věděli jste, že si můžete invalidní vozíky třeba i jen vypůjčit?

Dopřejte svým blízkým co nejvíce plnohodnotný život. Mechanické a elektrické invalidní vozíky jim poskytnou vyšší soběstačnost. Co ale když je budete...  celý článek

Třídění odpadu má smysl, recyklovatelné je téměř vše.
Třídění odpadu má smysl, recyklovatelné je téměř vše

Recyklování odpadu se pomalu ale jistě stává samozřejmou součástí našich životů. Modrá pro papír, žlutá pro plast, zelená pro sklo. Málokdo ale ví, co se s...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.