Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

NOVA Leasing nabízí bezpečné úvěrování firem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Pokud jste v minulosti podali v bance žádost o úvěr, jste v registru dlužníků! Jaké máte jiné možnosti financování své společnosti? Společnost NOVA Leasing zkušenosti s řešením vašich problémů má, pomohla financovat již tisíce firem.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NOVA Leasing zkušenosti: Registr překážkou podnikání? | foto: NOVA Leasing, a.s

Věděli jste, že v tzv. registrech dlužníků nejsou pouze skuteční „hříšníci“, ale všichni, kteří podali v bance žádosti o úvěr, ať již jej dostali či nikoliv? Pokud tak chcete např. porovnat nabídky, či „popíchnout“ svou domovskou banku k lepším podmínkám, může se vám stát, že nakonec nezískáte nic. Budete se totiž jevit nedůvěryhodně, protože každá z bank uvidí i ostatní žádosti a může je posuzovat jako násobné požadavky či fakt problémů se získáním financováním. A i když nakonec peníze nezískáte, všechny informace o vaší cestě za financováním zůstanou v evidenci Bankovního registru po dobu 1 roku.

Všechny tyto registry (množné číslo, protože v České republice funguje více takových subjektů – zejména Bankovní registr klientských informací, Nebankovní registr klientských informací a registr dlužníků SOLUS) představují pouze data – bohužel neevidují příběhy, které za těmito daty jsou. Nezajímá je, že se prosperující firma dostala do přechodných problémů díky krizi v odvětví a potřebovala by spíše pomoci, než „ránu z milosti“.

Neuspěli jste v bance? Najděte si toho pravého partnera pro financování své společnosti

Firmy, které se ne vlastní vinou do takové situace dostanou, často rezignují, či obtížně hledají cestu k jiným zdrojům financování. A přitom na finančním trhu existuje skupina kvalitních společností, která se zabývá právě financováním společností, které neuspěly v bance. Souhrnně se těmto společnostem říká nebankovní finanční instituce. Ale pozor – ne každý odkaz na nebankovní půjčku na internetu vás zavede ke kvalitnímu partnerovi. Je však několik jednoduchých pravidel, která vám pomohou se obrátit na toho pravého.

  1. Navštivte vybranou společnost v jejím sídle – uvidíte, zda má odpovídající provozní a personální zázemí – s bankou přece také neřešíte statisícové či milionové částky úvěru několika kliknutími na internetu.
  2. Ten „pravý“ chce slyšet váš příběh a podrobně jej zajímají vaše potřeby – jinak přece nemůže nabídnout odpovídající řešení.
  3. Zajímá se o vaši budoucnost a vaší schopnost splatit půjčené prostředky – majetek jej zajímá pouze jako zdroj zajištění financování, nikoliv jako u některých úvěrových predátorů, kteří cílí na snadné získání majetku za zlomkovou cenu.
  4. Smlouva je transparentní a leží na stole, nikoliv v e-mailové schránce.
  5. Jedná s vámi odborník na financování s dostatečnými pravomocemi a ten, který vám přímo poskytne peníze. Nikoliv pouze jakýsi administrátor či zprostředkovatel.

Určitě by se dalo pokračovat do větších detailů, ale tento výčet pro základní orientaci plně postačuje.

Ptáte-li se na doporučení - potom kromě dceřiných firem bank lze na trhu najít relativně málo těch, kteří opravdu splňují kritéria pro bezpečné úvěrování. Jedním z nich je např. společnost NOVA Leasing, a.s.

NOVA Leasing zkušenosti: Registr překážkou podnikání?

NOVA Leasing zkušenosti: Registr překážkou podnikání?

S jakými možnostmi řešení financování má NOVA Leasing zkušenosti?

Společnost NOVA Leasing, a.s. je na trhu již více než 5 let a za tu dobu našla řešení financování pro tisíce firem. Peníze společnosti i jejich investičních partnerů již přispěly ke stabilizaci podniků, zejména z oblastí strojírenství, zemědělství, dopravy, stavebnictví, zpracovatelského průmyslu a služeb. S řešením těchto situací má společnost NOVA Leasing zkušenosti.

NOVA Leasing, a.s. podniká ve vlastních prostorách, které jsou uzpůsobené finančním jednáním. Zaměstnává odborníky, kteří jsou vzděláni a vyškoleni v ekonomické oblasti tak, aby byli schopni klientům rychle, efektivně a přesně na míru vytvořit finanční i poradenské řešení. Samozřejmostí je, že společnost sama disponuje dostatečným kapitálem na poskytnutí financí podle dohodnutého řešení.

Více informací o NOVA Leasing, a.s. najdete na www.novaleasing.cz.

Autor:

Nejčtenější

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

MBA má smysl. Čím dál větší

MBA má smysl. Čím dál větší

Řemesla prý budou brzy více ceněná než vysokoškolské vzdělání. A víte proč? Protože vysokoškolský titul má dnes každý...

Státní hypotéky byly i po týdnu k mání. Mladí lidé o ně nemají zájem

Státní hypotéky byly i po týdnu k mání. Mladí lidé o ně nemají zájem.

O státní hypotéky nebyl takový zájem, se kterým se počítalo. Před prvním dnem podání žádostí se někteří nezdráhali...

Moderní catering je i o zážitcích

Moderní catering je i o zážitcích

Svatby, teambuildingy, firemní večírky, kongresy a konference, meetingy. Tam všude je zapotřebí dobrého jídla....

Najdete na iDNES.cz