Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nová kvalitní razítka, která vám vyrobí na počkání

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Technologie ve výrobě razítek poskočila zase o kus dopředu. Nová kvalitní razítka vás překvapí v prvé řadě svým velice rychlým zhotovením, které od předání podkladů prodavači trvá do 10 minut.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nová kvalitní razítka, která Vám vyrobí na počkání | foto: Casanova Publishing s.r.o.

Navíc máte možnost i dokonale reprodukovat v razítku fotografie, stínování i schopnost tisknout velmi tenké linky a drobné písmo v té nejvyšší kvalitě, která je opravdu jedinečná.

A jak se kvalitní razítka vyrábí? Ve speciálním přístroji dojde během několika sekund k osvícení speciální fotocitlivé mikroporézní gumy s rozlišením 1200 dpi. Takto vyrobený štoček se vloží do strojku, zalije speciálním inkoustem a je to! U inkoustu lze vybrat z několika barev nebo zvolit tzv. speciální inkousty např. UV, viditelný pouze pod UV světlem.

Za vším stojí patentovaný systém

Flash systém výroby razítek byl vyvinut v Japonsku společností Torray. Původní technologie včetně přístroje trpěla mnohými nedostatky. Později byla inovována a patentována panem Leo Humalem, který poskytl společnosti Modico práva k prodeji této technologie. K představení v Evropě dochází před 11 lety.

Patentovaný systém byl dále společností Modico zdokonalen a zjednodušen. V současné době prodává inovovaný přístroj, díky kterému se vyrábí opravdu kvalitní razítka, do více než 40 zemí světa.

Neustále se snaží o další inovace flash systému. Právě vyvíjí nový přístroj, který bude přímo komunikovat s PC jednotkou. Předpokládaná budoucnost flash systému je, že během 3 let se stane dominantním na trhu výroby razítek v celosvětovém měřítku.

Nová kvalitní razítka, která Vám vyrobí na počkání1

Razítko vypadá trochu jinak, nežli jsme byli zvyklí, což v nás ze začátku budilo nedůvěru. Rychle jsme si však na ně zvykli. Co se nám líbilo, byla velikost razítka, které lze zvolit při stejné tiskové ploše i jako kapesní a protože je opatřeno zavíracím víčkem není zapotřebí používat k razítku pouzdro.

Pokud tyto kvalitní razítka zůstanou volně položená na stole bez víčka, inkoust nevysychá. I moderní design se povedl a je možné si vybrat z různé barevnosti strojků razítek, které mají nový speciální "soft feel" povrch. Razítka Modico R45 získala ocenění Red dot za design. A další zajímavostí je razítko integrované do elegantního kuličkového pera, které je připraveno vždy k okamžitému použití.

Tisknete tak často jako na poště? I tak vám kvalitní razítka vydrží tisknout až 5 let

Jak dlouho vám tyhle kvalitní razítka vydrží tisknout? To bylo velké překvapení i pro nás - 20 000 otisků než jej budete muset doplnit.

Více info

Podrobnosti o výrobě razítek Modico najdete na webových stránkách www.casanova.cz

Pokud tedy netisknete velmi často jako na poště, tak vám razítko na jeden inkoustový polštářek vydrží až 5 let. A cena? Zmíněná vysoce kvalitní razítka stojí stejně jako razítka s obyčejným gumovým štočkem včetně nových náplní.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne)výhody?

Jaké typy strojků existují v hodinkách a jaké mají (ne) výhody?

Stejně, jako by se auto bez pomoci jen těžko hýbalo, kdyby nemělo motor, tak i hodinky potřebují k tomu, aby mohly...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Najdete na iDNES.cz