Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nová kolekce brýlí MATT v Žilka Optik Studiu

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Fenomenální designér ALAIN MIKLI osobně otevřel svůj první "shop in shop" ve střední a východní Evropě v pražském Žilka Optik Studiu. Zároveň byla představena nová kolekce brýlí MATT.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Žilka Optik Studio představuje ALAINA MIKLI | foto: ŽILKA OPTIK STUDIO s.r.o.

Ikona brýlového designu Alain Mikli nabízí díky své nevyčerpatelné představivosti již více než třicet let ty nejlepší brýle unikátních tvarů a barev, které jsou mistrovsky zpracovány do nejmenších detailů. Všechny brýle nesoucí značku Alain Mikli jsou vyráběny ručně ve Francii a představují špičku po stránce designu i z hlediska technického zpracování a použitých materiálů.

ALAIN MIKLI

Brýle Alain Mikli jsou nabité originalitou, svobodou designu a sympatickou drzostí, která si po celém světě získala zástupy obdivovatelů včetně mnoha celebrit. Tyto originální skvosty nadchnou každého, kdo chce vidět a být viděn. Nová kolekce brýlí MATT byla představena v Praze.

Nová kolekce brýlí MATT díky licenci "shop in shop"

Díky licenci "shop in shop", která byla udělena pražskému Žilka Optik Studiu, mají nyní fanoušci značky možnost vybírat z kompletní kolekce Alain Mikli včetně exkluzivních modelů z limitovaných sérií, jež nejsou běžně k dostání. Praha se tak zařadila mezi města jako je New York, Tokyo a Paříž. Pražský "shop in shop" v Žilka Optik Studiu je jediný ve východní a střední Evropě.

Luxus a prostá okázalost. To je nová kolekce brýlí MATT

Kolekce Matt

Nová kolekce brýlí MATT, kterou Mikli představil v Praze, přichází s novou definicí luxusu prostého okázalosti. Ten opravdový luxus se skrývá v kvalitě výjimečného materiálu inspirovaného strukturou perly a unikátním výrobním postupu, který je hlídán podobně jako recepty na belgické pralinky.

Vnitřní plocha brýlí z kolekce MATT je vyleštěná, zatímco ta vnější je překvapivě matná. "Navenek mohu zůstat nenápadný, a přitom uvnitř zažívat pocit výjimečnosti," popisuje Alain Mikli filosofii své nové kolekce, která nabízí modely ve čtyřech barevných provedeních - červené, zlaté, hnědé a modré.

Firma ŽILKA OPTIK STUDIO s.r.o. působí v Praze od roku 2002. Za dobu své existence si společnost vybudovala přední pozici na domácím trhu. Studio se kromě distribuce brýlí špičkového designu značek Alain Mikli, Philippe Starck, O&X New York, Mykita, Kio Yamato, l.a. Eyeworks zaměřuje i na kompletní zákaznický servis. Kromě odborného přístupu včetně refrakční diagnostiky poskytuje školený personál poradenství v oblasti vizáže a stylingu.

Refrakční diagnostika i.Scription ve spolupráci se společností Carl Weiss je jedinou svého druhu v ČR. Zaměřuje se na korekci vidění večer a diagnostikuje prostorové vidění. Výsledkem jsou speciální individuální brýlové čočky pro full HD vidění. Žilka Optik Studio je také známé svými kontroverzními kampaněmi. Vedle barokizujícího triptychu "Nemorálně luxusní brýle" od Kryštofa Krejči, pokračuje videoklipem s Janou Plodkovou a Tomášem Matonohou.

Kontakty

Oficiální stránky ŽILKA OPTIK STUDIO: www.zilkastudio.cz

Oficiální stránky ALAIN MIKLI: www.mikli.com

logo

ŽILKA OPTIK STUDIO s.r.o.
Budečská 793/1
120 00 Praha 2
tel.: 222 522 435
info@zilkastudio.cz

Mediální servis:
2media.cz, s.r.o.
www.2media.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Co se děje s radioaktivními odpady v Česku?

Úložiště radioaktivních odpadů Richard u Litoměřic

Správa úložišť radioaktivních odpadů (SÚRAO) řeší otázku uložení radioaktivních odpadů a vyhořelého jaderného paliva....

Jarní Zemědělec 2018: plato třiceti českých vajec za 70 Kč

Plato 30ks českých vajec za 70 Kč! Jarní Zemědělec 2018  21.–25.3 2018

První jarní den oslavíme zahájením výstavy na Výstavišti Lysá nad Labem! Již čtyřicáté osmé pokračování této největší...

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

V péči o park Stromovka budou pomáhat dva nové elektromobily

Největší pražský krajinářský park Stromovka v letošním roce slaví své 750. výročí založení. Při této příležitosti...

Najdete na iDNES.cz