Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nízkoenergetický projekt Technologického centra AREAL SLATINA nabídne nové zázemí pro firmy v Brně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V nejrychleji expandující průmyslové zóně města Brna dokončujeme nové prostory k pronájmu. Našim cílem je vybudovat zázemí nejvyšší kvality se špičkovými technologiemi šetřící životní prostředí (certifikace energetické náročnosti budovy kategorie „A“) a Vaše provozní náklady. Technologické centrum AREAL SLATINA má dostatek parkovacích míst a zázemí služeb poskytující vše potřebné pro Vás, Vaši společnost, její pracovníky a obchodní partnery, pro které je poloha areálu výhodná jak v rámci Brna, tak v bezprostřední blízkosti sjezdu z D1.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nízkoenergetický projekt Technologického centra AREAL SLATINA v lokalitě průmyslové zóny Černovické terasy | foto: AREAL SLATINA, A.S.

Vize

Technologické centrum nabídne široké zázemí pro společnosti vědomostní ekonomiky, obchodu a služeb. Dostatečný počet parkovacích míst, výhodné ceny nájmu a nízké provozní náklady jsou samozřejmostí. Projekt má celkovou výměru 120.000 m2 . Nyní pro Vás připravujeme první deseti podlažní budovu o pronajímatelné ploše 15.182 m2 a parkoviště s kapacitou 600 míst.

Služby ve vysoké kvalitě přímo od investora

Jako investor projektu sídlící přímo v areálu zajišťujeme správu budov, údržbu a úklid společných i venkovních ploch při vysoké kvalitě poskytovaných služeb. Klademe velký důraz na provedení interiérových prvků sociálního zázemí, výtahů, společných prostor a pečujeme o bezpečnost uživatelů a návštěvníků centra. Areál vybavujeme venkovním mobiliářem a poskytujeme možnost pronájmu skladových ploch.

Nízkoenergetický projekt Technologického centra AREAL SLATINA
Nízkoenergetický projekt Technologického centra AREAL SLATINA

Co je u nás standardem

V budově se nachází vstupní hala s recepcí s nepřetržitým provozem a 5 velkokapacitních výtahů. Každé podlaží má zdvojené sociální zázemí a standardně čtyři nápojná místa pro kuchyňské kouty či jiné využití. Příjemné pracovní prostředí pomáhá vytvářet komfortní klimatizace chladícími trámy s filtrovaným, zvlhčeným, chlazeným/předehřátým a rekuperovaným vzduchem s regulací úrovně CO2 . Vyspělé technické řešení s vysokou úrovní environmentální technologie umožnilo získat nejen certifikaci budovy energetické náročnosti „A“, ale i snížit pro zákazníka náklady na topení a chlazení na bezkonkurenční úroveň.

Nízkoenergetický projekt Technologického centra AREAL SLATINA

Technická specifikace

Pronajímatelná plocha prvního nadzemního podlaží je 1375 m2 (světlá výška 3,6 metru, nosnost podlahy 1000 kg/m2 ). Velké výkladce a samostatné vstupy umožňují umístění prodejních, předváděcích a školících prostor.

Typické podlaží budovy má pronajímatelnou plochu 1536 m2 (světlá výška 3 metry, nosnost zdvojené podlahy 300 kg/m2 , pronájem od 34 m2 ).

Řešení pro široké spektrum firem

Jako zkušený pronajímatel víme, jak je důležité optimální uspořádání prostor. Umíme připravit variabilní uspořádání umožňující nejrůznější možnosti efektivního využití plochy. Náš tým odborníků Vám poradí a zprostředkuje realizaci finální dispozice dle Vaší představy. Modulace jednotky je 2,7 x 6,3 m a na podlaží lze umístit 1 osobu na 8 m2 .

Čerpejte z našich úspor i Vy

- Cena od 8,2 EUR/m2/měsíc

- Cena topení/chlazení 0,3 EUR/m2/měsíc

- 30 m2 pronajaté plochy/1 parkovací místo

- K nastěhování 1/2017

- Více informací o projektu naleznete na www.usporne-kancelare.cz nebo www.arealslatina.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Nová platební metoda v kryptoměně Bitcoin

Společnost Pražská plynárenská se od června zařadila mezi společnosti, které se nebojí využívat nové technologie a svým...

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Dáváte školákům kapesné? Odbornice radí, jak na to

Se začátkem školního roku vyvstává ve většině rodin se školáky otázka kapesného. Měly by děti dostávat svoje peníze,...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Další z rubriky

Jedete na dovolenou autem? Možná bude nutná výměna či oprava autoskla

Jedete na dovolenou autem? Možná bude nutná výměna či oprava autoskla

Před cestou vozem do zahraničí je zapotřebí ho nechat řádně zkontrolovat, abyste měli jistotu, že se na něj můžete...

Moravia Systems má unikátní zkoušečku. Armatury testuje i kanadským těžařům

Moravia Systems

Sofistikovanou měřící a testovací metodu na odzkoušení armatur pro ropné rafinerie, energetiku či potravinářství začala...

Z Brna se létá do vesmíru

Hvězdárna a planetárium Brno

Jihomoravský kraj je nejen zaslíbený dobrému jídlu, pití a krásným ženám, ale navíc sklízí bohatou úrodu na poli těch...

Najdete na iDNES.cz