Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nízké ceny ofsetového tisku

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nově spuštěný tiskařský portál tisknu.cz, který slouží ke kalkulaci ceny tisku a zároveň nabízí širokou škálu polygrafických služeb, právě spouští sezónní akce s významnými slevami ofsetového tisku letáků a tisku vizitek. Ofsetový tisk, digitální tisk a všechny knihárenské služby pod jednou střechou - to je tisknu.cz.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

tisknu.cz I | foto: OTTOVA TISKÁRNA, s.r.o. - ofsetový tisk - www.tisknu.cz

O projektu tisknu.cz

Hlavním záměrem při spouštění projektu byla snaha přiblížit jednotlivcům i firmám polygrafické služby jako takové. Na jednom místě se tak uživatel dozví přehledné
a užitečné informace o nejrůznějších tiskařských a knihařských technikách. Hlavním přínosem však je, že návštěvníci stránek si mohou okamžitě odeslat požadavek ke kalkulaci například na tisk letáků, tisk vizitek a mnoha dalších formátů či produktů.

Samotná výroba je zajištěna v moderně vybavené tiskárně v pražských Holešovicích. Po zaplavení prostor při povodních v roce 2002 se tiskárna rychle postavila na nohy. Rozhodla se nápaditým přístupem a spolehlivou i rychlou prací vybudovat stálou klientskou základu, což se jí velmi rychle podařilo.

Teď nabízí své služby i na internetu. Pomocí kalkulačních formulářů můžete zadat své představy o jednotlivých atributech tisku a po odeslání formuláře obdržíte cenovou nabídku.

tisknu.cz I

Ofsetový tisk letáků

Tisknu.cz pro své klienty připravilo velice výhodné akce při objednávkách nad tisíc kusů. Tisk letáků je nejčastější zakázkou ofsetového tisku. Letáky a plakáty jsou tradiční formou reklamy a dobře vytvořený leták s nabídkou služeb si ještě stále rádo prohlédne velké množství spotřebitelů.

Na každého zákazníka působí něco jiného, a proto byste neměli zapomínat na tradiční formu reklamy. Reklama na internetu nebo v masmédiích nemusí ovlivnit každého a zvlášť ne starší generace.

Ofsetový tisk letáků ve větších nákladech je velmi výhodný, stačí jednou nastavit konfiguraci podle představ zákazníka a je možné tisknout prakticky neomezeně. Ofsetový tisk letáků je výhodný i vzhledem k papíru. Dokážeme tisknout přesné detaily i na méně kvalitní papír.

Snažíme se klientům vyjít maximálně vstříc a vyřizovat zakázky v co možná nejrychlejších termínech i se všemi dokončovacími pracemi, včetně závěrečné distribuce na určené místo.

tisknu.cz

Tisk vizitek

Vedle tisku letáků nabízí tisknu.cz slevy i na tisk vizitek. Přesvědčte se sami.
V dnešní moderní době není vizitka jen pouhým informačním kusem papíru obsahujícím vaši adresu či telefonní číslo. Dnes je vizitka součástí brandu všech významných firem, je  to zkrátka reprezentativní doplněk každého správného obchodníka.

Vhodně navržená vizitka může na první pohled říci vše o firmě nebo o člověku. Vizitka může být moderní, pozitivní a optimistická, nebo striktní, vystihující korporátní vzhled, vše je samozřejmě závislé na typu klienta.

Zákazníkovi můžeme nabídnout vedle kvalitního křídového papíru i speciální strukturované a barevné papíry. Vytištěné vizitky je pak ještě možné zalaminovat (lesklou či matnou) laminovací folií. Tisk vizitek je maličkost, která nestojí velké peníze, ale tato maličkost umí velké peníze vydělat. Profesionální přístup prodává.

Vedle tisku letáků a vizitek najdete na www.tisknu.cz i širokou škálu dalších služeb.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci.
Lékaři dnes bojují i za své pacienty, nejen o svou existenci

Občané České republiky a soukromí lékaři v celé ČR s podporou České lékařské komory v těchto dnech protestují proti ministerstvu zdravotnictví.   celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.