Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Neztrácejte čas, podnikání začněte koupí již založené společnosti

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Společnosti pro Vás s.r.o. poskytují komplexní servis pro začínající podnikatele. Cílem je zajistit pro klienty rychlý a bezproblémový vstup na trh prostřednictvím prodeje tzv. ready-made společností nebo profesionální asistencí při zakládání společnosti na klíč podle konkrétních požadavků.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ilustrační fotografie

Ilustrační fotografie

Máte super podnikatelský nápad? Chcete se postavit na vlastní nohy a stát se svým vlastním šéfem a začít s podnikáním? Brání realizaci vaší nové životní etapy obava z administrativy, zjišťování relevantních informací, dlouhého čekání? Váhání je zbytečné. Obraťte se na odborníky - firmu Společnosti pro Vás - a věnujte se jen samotnému podnikání. Vše ostatní svěřte jim.

Soustřeďte se jen na podnikání, neplýtvejte energií a časem

Společnosti pro Vás nabízejí k okamžitému prodeji již existující ready-made společnosti, které doposud nevyvíjely žádnou činnost. Koupit ready made společnost je nejrychlejší způsob, jak začít okamžitě podnikat.

Ready-made společnost je již existující společnost zapsaná v obchodním rejstříku, se 100 % splaceným základním kapitálem založená výhradně za účelem dalšího prodeje. Výhoda ready-made společností spočívá v tom, že od okamžiku podpisu smlouvy a jmenování jednatele/představenstva, je klient oprávněn jménem společnosti okamžitě jednat, aniž by musel čekat na zápis změn do obchodního rejstříku.

Firma Společnosti pro Vás disponuje desítkami ready-made společností (s.r.o., a.s. nebo SE), které jsou připraveny k okamžitému prodeji. Jejich kompletní seznam s možností rezervace a on-line koupě najdete na internetových stránkách www.spolecnostiprovas.cz

Společnost s ručením omezením, akciová, nebo evropská společnost?

Na výběr u Společnosti pro Vás máte ze všech tří možností. Společnost s ručením omezeným (s.r.o.) představuje jednoduchou, pro obchodní partnery srozumitelnou právní formu, která nabízí jasný přehled o vlastnické struktuře společnosti. Nabízené ready-made společnosti s.r.o. mají základní kapitál 200 000 Kč, který je 100 % splacený.

Při jejich koupi a následném podnikání tedy není riziko, že by společníci ručili za závazky společnosti svým majetkem. Další výhodou jsou nízké finanční náklady na pořízení i nízké personální náklady na obsazení orgánů společnosti (společník i jednatel mohou být jedna osoba).

Pro realizaci větších projektů je vhodná akciová společnost (a.s.). V databázi Společnosti pro Vás jsou nabízeny ready-made společnosti a.s. se základním kapitálem 2 000 000 Kč, který je 100 % splacený. 

Od letošního roku tu můžete využít novinku - evropskou společnost (SE). Společností pro Vás nabízené ready-made evropské společnosti (SE) mají základní kapitál 120 000 EUR, který je 100 % splacený.

Zásadní výhodu SE, kterou s.r.o. ani a.s. nenabízejí, je možnost přemisťování sídla společnosti libovolně v rámci EU. Je tedy možné přesunout sídlo společnosti z Prahy např. do Bruselu, aniž by bylo nutné existující společnost likvidovat a zakládat novou belgickou společnost. Tato skutečnost představuje nespornou výhodou zejména při daňové optimalizaci.

Chcete si založit vlastní společnost a šetřit čas?

I v tomto případě jste u Společnosti pro Vás na správné adrese. Poskytnou vám tu kompletní asistenci při zakládání společnosti podle vašich konkrétních požadavků a garantují vám zápis vaší společnosti do obchodního rejstříku.

Vypracování veškerých nezbytných dokumentů a jejich revize právníky, ohlášení živností a zajištění výpisu ze živnostenského rejstříku, zajištění výpisu z rejstříku trestů a výpisu z katastru nemovitostí, registrace k dani z příjmu, DPH, popřípadě k dalším daním, vyhotovení a podání návrhu na zápis společnosti do obchodního rejstříku.

To vše jsou nutné úkony, kterým se nevyhnete při zakládání vlastní společnosti. Proč věnovat čas a energii něčemu, v čem nemusíte být specialistou a vystavovat se nebezpečí, že vám bude některý z potřebných dokumentů chybět? Společnosti pro Vás to vyřeší za vás a garantují vám zápis do obchodního rejstříku v co možná nejkratším časovém termínu.

Neztrácejte čas, podnikání začněte koupí již založené společnosti0

Podrobné informace o jednotlivých typech společností, databáze nabízených společností, jejich ceníky i možnosti dalších služeb Společnosti pro Vás najdete na firemních stránkách www.spolecnostiprovas.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Žena programátorka je jako vzácný diamant.
Žena programátorka je jako vzácný diamant

Na otázku, proč usilovat o ženu v IT odpovědělo TOP 1000 světových firem. Z odpovědí lze vyčíst, že ženy by se tomuto oboru rozhodně neměly vyhýbat.  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Advantage Consulting, s.r.o.
VEDOUCÍ TECHNICKÝCH NABÍDEK

Advantage Consulting, s.r.o.
Jihomoravský kraj
nabízený plat: 35 000 - 45 000 Kč

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.