Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Uspořádejte nezapomenutelné firemní akce a konference v srdci Krkonoš

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nebaví vás už sedět v nudných zasedačkách? Připravte své firemní akce nebo konference uprostřed nádherné krkonošské přírody a stmelte kolektiv při poznávání zdejších přírodních krás a památek. Ideální zázemí pro vaše pracovní setkání nabízí Resort Sv. František – Erlebachova a Josefova bouda.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Erlebachova bouda | foto: archiv Resortu Sv. František - Erlebachova a Josefova bouda

Resort Sv. František je pojmenován po horské kapličce zasvěcené sv. Františku z Assisi. Součástí areálu jsou hotel Erlebachova bouda, horský hotýlek Josefova bouda a tři levnější varianty ubytování v podobě vily Terezy a dependancí David a Martin. Od roku 2016 se můžete těšit na nové wellness & spa s bazénem, vířivkou, solnou jeskyní, párou a dalšími saunami.

Na čerstvém horském vzduchu zaručeně přijdete na ty nejlepší nápady pro vaši firmu a s kolegy i obchodními partnery se poznáte daleko lépe než ve studené kanceláři.

V Resortu Sv. František můžete uspořádat pracovní setkání v hlavním konferenčním sále, do kterého se vejde až 160 účastníků. Samozřejmostí je wifi připojení, zapůjčení flip-chartu, plátna, data projektoru, plazmové televize a dalšího vybavení. Ve všech prostorách možnost zajištění cofee breaku.

Nezapomenutelné firemní akce a konference v srdci Krkonoš

Divadelní uspořádání (160 míst), Konferenční uspořádání (86 míst)

Konference a firemní akce pro malé skupinky i 160 osob.

Firemní akce nebo konference lze uspořádat také v moderní designové restauraci Erlebachovy boudy, která ve spojení s konferenčním sálem nabízí ještě více míst. Pro malé skupinky možnost pronájmu i vinného sklípku.

Nezapomenutelné firemní akce a konference v srdci Krkonoš

Designová restaurace Erlebachova bouda

Úžasný výhled na hřebeny Krkonoš zažijete i z druhé panoramatické restaurace, která se nachází v prvním patře Erlebachovy boudy s 85 místy. Pro komornější setkání je ideální uzavřený salonek pro 30 lidí.

Nezapomenutelné firemní akce a konference v srdci Krkonoš

Panoramatická restaurace Erlebachova bouda

Představte si také, jakou příjemnou atmosféru by mělo vaše pracovní jednání v horské restauraci na Josefově boudě s útulným plápolajícím krbem a nádechem historie.

Nezapomenutelné firemní akce a konference v srdci Krkonoš

Horská restaurace Josefova bouda

Úchvatné prostředí a příjemný personál

Pod vstupním schodištěm vystavěném z obřích balvanů, na které navazuje příjemná terasa, zurčí potůček s průzračnou vodou. Vedle hotelu se nachází také nádherné kamenné jezírko ústící v malý vodopád.

Nezapomenutelné firemní akce a konference v srdci Krkonoš

Vstup do hotelu Erlebachova bouda

„Na konci ledna 2015 jsme zde byli na firemní akci. Pobyli jsme zde skvělé čtyři dny. Byli jsme velmi spokojeni s úrovní ubytování, služeb a celkovým přístupem všech zaměstnanců. Personál byl velmi milý, a to od recepce, až po obsluhu v restauraci. Je zde výborná kuchyně s neskutečným výhledem a skvělou obsluhou, vřele doporučuji,“ chválí Resort Sv. František na Tripadvisor.cz spokojený klient z Chomutova a dodává: „Na všech zaměstnancích bylo vidět, že je to, co dělají, také baví. A to je u nás v gastronomii a hoteliérství velká vzácnost. Celkově mohu jen doporučit, rozhodně se sem v budoucnu plánujeme vrátit.“

Nezapomenutelné firemní akce a konference v srdci Krkonoš

Pohled na Resort Sv. František

Společné ubytování stmeluje kolektiv

Se svými kolegy i obchodními partnery se můžete ubytovat přímo v hotelu Erlebachova bouda, který má kapacitu 120 lůžek, tradičním hotýlku Josefova bouda s 30 lůžky, v dependancích David (34 lůžek) a Martin (32 lůžek) nebo ve vile Tereze, která je ideální pro menší skupiny do 20 osob, které touží po klidu a naprostém soukromí.

Nezapomenutelné firemní akce a konference v srdci Krkonoš

Josefova bouda

230 let historie protkané nádechem moderna

Resort Sv. František je skutečně inspirující pro tvůrčí a pracovní pobyty. Vládne zde citlivá harmonie tradičních motivů a prvků moderní architektury. To vše je obklopeno panenskou přírodou jedné z nejvýše položených částí Špindlerova Mlýna. Erlebachova bouda má úctyhodnou tradici 230 let a za tu dobu jí prošlo mnoho zajímavých lidí.

Nezapomenutelné firemní akce a konference v srdci Krkonoš

Výhled od hotelu Erlebachova bouda

Až s kolegy, či klienty dořešíte vše potřebné, nastává čas na relaxaci a poznávání okolí. Krkonošský národní park je plný míst, která stojí za to vidět. Patří mezi ně pramen Labe, nejvyšší hora České republiky Sněžka, nádherné Pančavské vodopády, Medvědín, Dívčí kameny nebo hora Vysoké kolo.

Pokud toužíte po adrenalinovějších zážitcích jako koloběžky, přemostění, obří houpačka, zorbing, paintball a mnoho dalších, pak vám v Resortu Sv. František zajistí ve spolupráci s místními agenturami ideální program do sebemenších detailů.

Více informací o Resortu Sv. František – Erlebachova a Josefova bouda najdete na www.erlebachovabouda.cz

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz