Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nezapomenutelná dobrodružství na příměstských táborech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chtějí vaše děti prožít o prázdninách dobrodružství? Přihlaste je na příměstské tábory Lanového centra PROUD. Prožijí zde nezapomenutelné zážitky, poznají nové kamarády a mohou se procvičit v angličtině.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nezapomenutelná dobrodružství na příměstských táborech | foto: Lanové centrum PROUD o.s.

Příměstské tábory Lanového centra PROUD nabízejí celodenní program plný zábavy pro děti od 6 do 14 let. V ceně táborů jsou obědy a svačiny včetně pitného režimu, veškerý materiál i vybavení. O děti se nemusíte bát, postarají se o ně vyškolení instruktoři.

Tajemství Himalájí

Na příměstském táboře pod lany s názvem Tajemství Himalájí se děti mohou těšit na závody, soutěže, kreativní dílny a akční i pohodové hry. A nebylo by to lanové centrum, aby zde nezdolávaly jak nízké, tak i vysoké lanové překážky, nenacvičovaly různé typy jištění a nečekal je zde i adrenalinový skok. Samozřejmě jen ty, kteří budou mít zájem tuto atrakci vyzkoušet. Po celý den se tu děti budou bavit, smát se a hrát si. Na konci pobytu je i jejich rodiče čeká společný zábavný program.

Nezapomenutelná dobrodružství na příměstských táborech

Příměstský tábor v angličtině

Letos poprvé nabízí lanové centrum také tábor v anglickém jazyce, který dětem umožní procvičování cizího jazyka hravou a zábavnou formou. Své dítě sem můžete přihlásit již od věku 8 let. Zažijí na něm kopec zábavy a podobné zážitky jako na táboře Tajemství Himalájí, ale s přidanou hodnotou oživování znalostí angličtiny, jejíž metodiku zajistí odborný garant. Expedici také navštíví rodilý mluvčí. Heslem tohoto příměstského tábora s názvem Let‘s climb je: "Mluvme anglicky - dobývejme vrcholy celého světa“.

Zábavný program na celý den

Příměstský tábor probíhá takzvaným družinovým systémem, kdy ráno přivedete své děti a večer si je zase plné zážitků odvedete domů. Začátek programu je každý den v 9:00 hod., ale děti můžete přivést už od 7:30 hod. Program končí v 16:00 hod., své ratolesti si však můžete vyzvedávat až do 17:00 hod.

Většina programu proběhne v areálu Lanového centra PROUD Olomouc, kde jsou pro případ nepříznivého počasí k dispozici přístřešky, velký stan nebo náhradní program ve vnitřních prostorách. 

Nezapomenutelná dobrodružství na příměstských táborech

Lanové centrum nabízí stravování dětí podle případných individuálních potřeb jednotlivců. Není tedy problém přihlásit dítě s bezlepkovou nebo jinou dietou. Rodiče předem obdrží jídelníček a děti si mohou vybrat na každý den ze dvou obědů.

Prvenství ve střední Evropě

První areál lanového centra PROUD vzniklo v roce 2000 v Olomouci. Stalo se tak prvním lanovým centrem nejen v České republice, ale i v celé střední Evropě. Naleznete zde lanové překážky v různých výškách, lezeckou stěnu, lanovky i skoky. Používají se tu dva způsoby jištění, prioritou je bezpečnost. Areály Lanových center PROUD jsou certifikovány dle mezinárodně platných norem.

Více informací o Lanových centrech PROUD a jejich příměstských táborech včetně jednotlivých termínů turnusů najdete na internetových stránkách www.lanovecentrum.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Podlehněte kráse českých stříbrných šperků, které dobyly Japonsko

Kapky rosy na kvítcích třešňových stromů připomíná náhrdelník Pearl Blossom.

„Můžete být nádherná ve třiceti, okouzlující ve čtyřiceti a neodolatelná po zbytek svého života,“ řekla Coco Chanel....

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

Užívat vůz v pronájmu, nebo vlastnit?

I pořízení vozu může být rychlé a jednoduché. Pokud máte vybrané auto, stačí najít toho pravého prodejce a nakonec...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí

Nechtěné a podceněné akcie jsou zajímavou investiční příležitostí.

Co není výnosné dnes, může být výnosné zítra. Tuto strategii bezezbytku využívají některé fondy.

Další z rubriky

Recepty našich předků pro přípravu ryb mohou být inspirací

Recepty našich předků pro přípravu ryb mohou být inspirací.

Jakou roli hrála sladkovodní ryba v kuchyni našich předků a jaké se dříve používaly receptury? Historie ryby na talíři...

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie

Vývoj restauratérství a hoteliérství sahá až do dob Mezopotámie.

Člověk je nejen tvor společenský, ale také pohostinný. Původně znamenala pohostinnost bezplatné poskytnutí jídla a...

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily

GreenChem nabízí AdBlue® pro osobní automobily.

Ochrana životního prostředí pro budoucí generace není pro nás jen ideou, ale skutečným cílem. V poslední době slýcháme...

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.