Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nezapomenutelná dobrodružství na příměstských táborech

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Chtějí vaše děti prožít o prázdninách dobrodružství? Přihlaste je na příměstské tábory Lanového centra PROUD. Prožijí zde nezapomenutelné zážitky, poznají nové kamarády a mohou se procvičit v angličtině.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nezapomenutelná dobrodružství na příměstských táborech | foto: Lanové centrum PROUD o.s.

Příměstské tábory Lanového centra PROUD nabízejí celodenní program plný zábavy pro děti od 6 do 14 let. V ceně táborů jsou obědy a svačiny včetně pitného režimu, veškerý materiál i vybavení. O děti se nemusíte bát, postarají se o ně vyškolení instruktoři.

Tajemství Himalájí

Na příměstském táboře pod lany s názvem Tajemství Himalájí se děti mohou těšit na závody, soutěže, kreativní dílny a akční i pohodové hry. A nebylo by to lanové centrum, aby zde nezdolávaly jak nízké, tak i vysoké lanové překážky, nenacvičovaly různé typy jištění a nečekal je zde i adrenalinový skok. Samozřejmě jen ty, kteří budou mít zájem tuto atrakci vyzkoušet. Po celý den se tu děti budou bavit, smát se a hrát si. Na konci pobytu je i jejich rodiče čeká společný zábavný program.

Nezapomenutelná dobrodružství na příměstských táborech

Příměstský tábor v angličtině

Letos poprvé nabízí lanové centrum také tábor v anglickém jazyce, který dětem umožní procvičování cizího jazyka hravou a zábavnou formou. Své dítě sem můžete přihlásit již od věku 8 let. Zažijí na něm kopec zábavy a podobné zážitky jako na táboře Tajemství Himalájí, ale s přidanou hodnotou oživování znalostí angličtiny, jejíž metodiku zajistí odborný garant. Expedici také navštíví rodilý mluvčí. Heslem tohoto příměstského tábora s názvem Let‘s climb je: "Mluvme anglicky - dobývejme vrcholy celého světa“.

Zábavný program na celý den

Příměstský tábor probíhá takzvaným družinovým systémem, kdy ráno přivedete své děti a večer si je zase plné zážitků odvedete domů. Začátek programu je každý den v 9:00 hod., ale děti můžete přivést už od 7:30 hod. Program končí v 16:00 hod., své ratolesti si však můžete vyzvedávat až do 17:00 hod.

Většina programu proběhne v areálu Lanového centra PROUD Olomouc, kde jsou pro případ nepříznivého počasí k dispozici přístřešky, velký stan nebo náhradní program ve vnitřních prostorách. 

Nezapomenutelná dobrodružství na příměstských táborech

Lanové centrum nabízí stravování dětí podle případných individuálních potřeb jednotlivců. Není tedy problém přihlásit dítě s bezlepkovou nebo jinou dietou. Rodiče předem obdrží jídelníček a děti si mohou vybrat na každý den ze dvou obědů.

Prvenství ve střední Evropě

První areál lanového centra PROUD vzniklo v roce 2000 v Olomouci. Stalo se tak prvním lanovým centrem nejen v České republice, ale i v celé střední Evropě. Naleznete zde lanové překážky v různých výškách, lezeckou stěnu, lanovky i skoky. Používají se tu dva způsoby jištění, prioritou je bezpečnost. Areály Lanových center PROUD jsou certifikovány dle mezinárodně platných norem.

Více informací o Lanových centrech PROUD a jejich příměstských táborech včetně jednotlivých termínů turnusů najdete na internetových stránkách www.lanovecentrum.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Rekuperace tepla: obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Rekuperace tepla – obrovská příležitost pro podnikatele v roce 2018

Opětovným využitím odpadového teplého vzduchu či vody může váš podnik snížit náklady na teplo téměř o polovinu. V...

Povánoční výprodej začíná. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Povánoční výprodeje začínají. A to i v segmentu zahradní techniky a bazénů

Nabušená sekačka, sestava krásného zahradního nábytku z tropického teakového dřeva, plynový gril nebo dokonce parádní...

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Najdete na iDNES.cz