Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nezanedbávejte čištění a opravy kanalizace, zavolejte odborníky

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ucpaný odpad je vždy nepříjemný. Jak této situaci předcházet? A když už k ní dojde, jak nejlépe čištění a opravy kanalizace provést? Je nutné se obrátit na specializovanou firmu?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nezanedbávejte čištění a opravy kanalizace, zavolejte odborníky | foto: Herčík a Kříž spol s r.o.

Potrubí se může ucpávat z mnoha příčin. Překážkou jsou nejen nevhodné materiály, které spláchnete do toalety, nebo vlasy v odpadu vany, ale potrubí může být i zarostlé nebo poničené. Nejprve hledejte příčinu neprůchodnosti kanalizace, můžete tak problém vyřešit hned při prvním problému.

Pravidelné revize kanalizace mohou předejít nehodě

Vždy je samozřejmě důležitá prevence, která vám pomůže nehodám s kanalizací předcházet. Domluvte si odborníka na pravidelné revize stavu potrubí, který vám za pomoci moderní technologie prohlédne stav kanalizace za pomoci speciální kamery. Tento monitoring kanalizace nabízí šetrnou možnost, jak určit stav potrubí bez toho, aby se muselo kopat.

Když už dojde na havárii, sami ji nevyřešíte. Když už, tak jen provizorně, ale problém se opět vrátí. Objednejte si na pomoc firmu s výkonnou technikou, která ucpávku odstraní na první dobrou. Instalatér s nedostatečnou technikou vám může tvrdit, že je potrubí zlomené a musí se stavebně opravit. To by se vám opravdu prodražilo.

Komplexní řešení pro čištění a opravy kanalizace

Ideálním řešením je firma, která nabízí komplexní služby čištění kanalizace. Zjistí její stav i příčinu problému a následně zvolí vhodné řešení. Vše rychle a na vysoké profesionální úrovni. Přesně takovou firmou je Herčík a Kříž, na kterou se při potřebě čištění a opravy kanalizace můžete obrátit již více než 22 let.

Nezanedbávejte čištění a opravy kanalizace, zavolejte odborníky

Kvalifikovaní pracovníci společnosti Herčík a Kříž mohou váš problém efektivně řešit již do hodiny od zavolání. K dispozici mají 11 vozů s tou nejvýkonnější technikou, která je až 4x výkonnější než běžné čisticí vozy, takže stejnou práci zvládne rychleji a tedy i levněji. A že nic nešidí, dokazuje certifikát kvality.

Výkopové i bezvýkopové opravy potrubí

Kanalizace a domovní odpady čistí tlakovou vodou, nebo motorovým perem. Pro zjištění stavu kanalizací používají moderní kamerové systémy. Jsou také schopni vytrasovat odbočky či závady v kanalizaci a označit místo na povrchu. Tyto závady často nevyžadují výkopové práce, ale mohou být opraveny bezvýkopovou technologií vyvložkováním. S oběma metodami mají zaměstnanci společnosti Herčík a Kříž bohaté zkušenosti a vždy zvolí tu, která je právě ve vašem případě nejvhodnější. Oprava kanalizace tak proběhne rychle a na té nejvyšší úrovni.

Dále jsou vám k dispozici výkonné sací vozy pro odvoz fekálií, tukových lapolů či tuhých kalů, a to i z velkých dálek a hloubek. Najdete-li v kanalizaci nateklý beton či prorostlé kořeny, dokáží pracovníci Herčík a Kříž potrubí vyfrézovat pomocí speciálních trysek, nebo řízeným robotem.

Nezanedbávejte čištění a opravy kanalizace, zavolejte odborníky

Každý rok více než 4 500 vyřešených potíží s kanalizací

Společnost Herčík a Kříž za svou dobu působnosti pomohla více než 12 700 spokojeným zákazníkům. V Praze a Středočeském kraji každoročně vyřeší více než 4 500 problémů s kanalizací.

Firma má mnoho spokojených referencí. „Odbor místního hospodářství Úřadu městské části Praha - Zbraslav oceňuje postup i kvalitu služeb společnosti Herčík a Kříž, která poskytuje kompletní servis při řešení problémů s kanalizací,“ uvedl Štěpán Vacek, vedoucí OMH ÚMČ Praha – Zbraslav, a dodává: „Spolupráce je bezproblémová, všechna práce byla předána v očekávané kvalitě, dohodnutém rozsahu a stanovené termíny firma nikdy nepřekročila. Na vaší společnosti oceňujeme především profesionální přístup, operativnost a příznivou cenu vzhledem k rozsahu služeb.“

Více informací o společnosti Herčík a Kříž spol. s r.o. včetně ceníku a všech poskytovaných služeb najdete na www.hercikakriz.cz.

Autor:
Témata: Zbraslav

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Firma VDC kancelářská technika povýšila své partnerství s Canon CZ.
Firma VDC kancelářská technika povýšila své partnerství s Canon CZ

Renomovaná a ryze česká společnost od počátku letošního roku povýšila z pozice Premier Partner na CBC Canon Business Center Prague Operated by VDC kancelářská...  celý článek

Sdílejte elektromobil v ulicích Prahy.
Sdílejte elektromobil v ulicích Prahy

Druhé auto do rodiny? Zbytečné, zejména žijete-li v Praze a takové druhé auto byste používali prakticky jen pro jízdy po městě. Společnosti PRE, CAR4WAY a...  celý článek

Recyklací skla lze ušetřit až 65 % přírodních surovin a až 90 % energie....
Skleněné obaly do koše na odpad nepatří, třiďte je do zeleného kontejneru

12,2 kilogramu – tolik skla vytřídí za rok v průměru každý obyvatel ČR. Není to málo, meziročně jde skoro o kilový nárůst, ale přesto by mohlo být ještě líp....  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.