Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nevyhazujte své peníze, přesné vážení přináší výrazné úspory

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00
Každý rozumně myslící člověk snadno pochopí, že plýtvání není nejlepším řešením k dlouhodobé prosperitě a to jak na úrovni rodiny, firmy nebo i státu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

DGT 60 pojízdná míchačka | foto: aje

Na úrovni rodiny je to jistě jasné úplně každému, na úrovni firem a společností téměř každému, na úrovni státu bohužel jen některým.

Chtěli bychom se zde krátce věnovat možnostem na úrovni firem, které, jak deklarují dlouholeté zkušenosti, přináší výrazné úspory a to přesnému vážení materiálu.

Co je to vlastně vážení

Vážení - měření hmotnosti těles a materiálu. Vážení, případně porovnávání hmotnosti, provází lidstvo od jeho prvopočátků. Již pračlověk podvědomě posuzoval, zda při dělení potravy dostal on větší = těžší kus masa než jeho společník a již tehdy pravděpodobně vznikaly první spory, které v budoucnu vyřešila metoda vážení těles.

S postupem vývoje, kdy vznikl výměnný obchod, se potřeba vážení prudce rozvíjela a člověk dospěl k názoru, že pokud nebude své produkty objektivně měřit / vážit /, bude se tak sám okrádat.

MamutVážní hospodářství zaujímá v moderních firmách důležitou pozici a firmy na tomto místě zaměstnávají speciální pracovníky, kteří mají na starosti jak dozor nad metrologickými vlastnostmi a stavem vah používaných ve výrobě a expedici, tak komplexní dozor nad toky materiálů ve firmě a nalézání a vyhodnocení míst, případně výrobních operací, kde dochází ke ztrátám.

Jedině zmapováním ztrát je možno přijmout opatření, které tomuto v budoucnu zamezí a dovolí přijmout opatření, které se v budoucnu projeví v lepším hospodářském výsledku firmy.

TPWX3GD paletový vozík

Pomůžeme vám

S přesným vážením Vám pomůže Firma Kadlec, spol. s r.o. – váhy Opava, která vznikla 13.5. 1993 a je výhradně českou společností.

Hlavním zaměřením firmy je obchodní a výrobní činnost v oboru průmyslové váhy a související služby a je držitelem certifikátu ISO9001:2008. Víme, že na trhu může uspět jen ten, který nabízí kvalitní výrobky s komplexním programem služeb za výhodnou cenu.

Pomůžou vám s váhami od 150 gramů do 200 tun. Automobilové váhy, plničky BIG BAG, podlahové a paletové váhy, počítací vážní systémy, vážní systémy zabudované do nákladních vozidel, váhy všech typů.

Logo KADLEC spol. s.r.o.Je pro vás připraven pronájem i krátkodobé zápůjčky všech druhů vah od počítacích vah (pro inventury) až po jeřábové váhy do 40 000 kg.

Kompletní webovou prezentaci najdete na adrese www.vahy.net.

Navštivte také www.vahy-pronajem.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu
Pět pravidel pro bezpečnou platbu na internetu

On-line platby jsou každým rokem populárnější, protože jsou pohodlnější, levnější a ve svém důsledku i bezpečnější než například platba na dobírku. Jen je...  celý článek

Mistrem v byznys angličtině za den.
Mistrem v byznys angličtině za den

Chcete úspěšně vést prezentace, porady a jednání v cizím jazyce? Ucházíte se o práci v zahraničí, chystáte se na důležitou pracovní cestu, důležité jednání či...  celý článek

Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip
Je pro vás postup založení s.r.o. zdlouhavý? Máme pro vás tip

Postup založení s.r.o. je časově i finančně velmi náročný, navíc je zde riziko odmítnutí zápisu vaší firmy do obchodního rejstříku. Vyhněte se byrokracii a...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.