Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nevíte, kam pro nové kolo? Cyklistická prodejna Bike Gallery

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V české metropoli se nachází mnoho cyklistických prodejen, avšak jen o několika z nich je možno říci, že patří k exkluzívním. A mezi ně lze s určitostí zařadit i poměrně mladá cyklistická prodejna Bike Gallery.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nevíte, kam pro nové kolo? | foto: Bike Gallery

V prostorné a příjemně designované prodejně se zde můžete seznámit se značkami kol jako jsou Merida, Cannondale, Cervélo Pinarello, Fondriest, Niner, Yeti, Rocky Mountain a další. Jsou zde k mání také jakékoliv stavby kol na zakázku dle přání zákazníka.

Nejsou to však jen kola samotná, podstatnou část prodejny totiž zaujímají také cyklistické doplňky. Z nich je třeba zmínit značky KCNC, Lezyne, Hydrapak, Defeet a Genuine Innovations, jichž je také cyklistická prodejna Bike Gallery přímým zástupcem na našem trhu a dále třeba Endura, Continental, Schwalbe nebo Met a Lazer. Pochopitelně se nezapomíná ani na nejmenší, pro které je zde připraven kompletní sortiment kol a doplňků.

kolo cervelo

V současné nabídce značek není pro všechny zcela snadné se orientovat, proto cyklistická prodejna Bike Gallery připravila pro všechny zájemce program s možností testování nejen kol samotných, ale také například i sedel. Díky tomu se tak můžete snáze rozhodnout pro nejvhodnější typ.

Pro nejnáročnější uživatele je připraven program Bike Gallery Fitting , díky kterému lze nastavit optimální posed zohledňující všechny fyziologické parametry každého jedince. Samozřejmostí je zde také možnost prodeje kol na splátky a to i bez navýšení, navíc ke každému zakoupenému kolu obdržíte zdarma pojištění kola na jeden rok.

Servis až na prvním místě

Kromě samotné nabídky kol se cyklistická prodejna Bike Gallery také zabývá servisem. Vyškolení technici se s profesionálním přístupem dokáží poprat s každým problémem spojeným s opravou nejen jízdních kol, ale také například i handybiků, které používají tělesně postižení sportovci.

Servismani prochází každým rokem mnoha doplňkovými školeními, díky kterým mohou provádět veškeré opravy pod hlavičkou autorizovaného servisu. Předně to jsou odpružené vidlice Cannondale (Lefty, Headshok), a RockShox, brzdy Avid či zapletená kola Mavic.   

logo Bike Gallery

A protože má cyklistická prodejna Bike Gallery svůj prodejní tým tvořen cyklistickými nadšenci, pro které je jízda na kole životním koníčkem, pořádají se zde také společné vyjížďky a to především v období od jara do podzimu. Ty jsou otevřeny i široké veřejnosti, takže pokud se kdokoliv rozhodne strávit s touto partou odpoledne na horském nebo silničním kole, bude rozhodně vítán.

Chcete se dozvědět více? Cyklistická prodejna Bike Gallery má své stránky na www.bikegallery.cz.

Autor:

Nejčtenější

Rosnička ozdraví každý domov. Včetně jeskyně

Hyla ozdraví váš domov, ušetří čas strávený uklízením i peníze.

Hyla je latinsky rosnička. Žije v čistém prostředí a umí ho i vytvořit. Na začátku naší Hyly byl příběh milujícího...

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

I vy jste je milovali: kultovní nafukovací zvířátka z Fatry

Ačkoli mnozí rodiče jsou po příchodu do promáčené koupelny mírně rozpačití, nelze dětem tyto vodní bitvy odepřít. Když...

Krásně upravená zahrada celé léto. Pomůže AKU pomocník

AKU plotové nůžky Patriot HT56 40V mají kvalitní nože střižné lišty řezané...

Žádný rámus, exhalace ani dolévání drahého benzinu nebo tahání kabelů. Snadné ovládání a jen minimální údržba. To vše...

Korejští dobrovolníci opět pomáhali v regionu

Korejští studenti přijeli pomáhat na Vysočinu

Na dva týdny v srpnu přiletělo dvacet čtyři korejských studentů a deset zaměstnanců korejské firmy KHNP, která je...

Balená voda od Pražských vodovodů a kanalizací dobývá metropoli

šéf projektu balené vody PVK Miroslav Vavroušek se starostou Městské části...

Pražské vodovody a kanalizace (PVK) nabízejí unikátní zdroj náhradního zásobování – balenou vodu v sáčcích. Obsahuje...

Další z rubriky

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Užijte si prodloužený víkend v Tropical Islands

Toužíte po exotické dovolené, ale stačí vám k odpočinku třeba jen pár dní a nechce se vám za dovolenou pro celou rodinu...

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn startuje svoji čtvrtou sezonu

Muzeum jízdních kol na zámku Boskovštejn

Při svém výletu na Jižní Moravu neopomeňte navštívit malebnou vísku Boskovštejn. Zdejší expozici věnovanou historii...

Dovolená snů na ostrově Mauricius

Mauricius

Zamilované páry, rodiny s dětmi, party kamarádů či nadšení golfisté. Ti všichni si přijdou na své na Mauriciu, který je...

Najdete na iDNES.cz