Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Netrapte se s plným archivem a skartujte, co můžete

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Stále ještě jste od založení firmy nelikvidovali dokumenty, které už dávno skladovat nemusíte? Právě teď je správný čas se do toho pustit a udělat si tak místo pro další období.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Netrapte se s plným archivem a skartujte, co můžete | foto: Taurus finance s. r. o.

Možná celou věc odkládáte proto, že si s ní nevíte rady nebo zkrátka nemáte dost síly s probírkou dokumentů začít. Nevadí. Efektivní řešení a pomocnou ruku vám nabízí komerční spisovna Taurus Finance. Profesionálně si poradí nejen s vytříděním dokumentů, ale také s jejich odvozem a skartací. Sehraný tým lidí má už v oblasti archivace a skartace bohaté zkušenosti. 

Taurus Finance, to je precizní skartace ve velkém rozsahu

Dřív nebo později dojde kapacita každého archivu. Proto je dobré dokumenty průběžně skartovat, aby se jejich množství nestalo vaším strašákem. Vůbec není nutné shánět nové prostory pro další účetní rok. Odborná skartace je pro vás tou nejlepší cestou bez komplikací. Třídění dokumentů probíhá rychle a navíc máte záruku kompletního servisu. To znamená, že po skartaci bude váš archiv čistý a perfektně připravený k dalšímu zakládání. Nemusíte se bát, co se děje s dokumenty za vašimi zády, na všechno můžete dohlížet buď osobně, nebo si stanovit odpovědného zástupce. Taurus Finance se nebojí žádné výzvy. 

"Náš tým odborníků je zvyklý řešit i velké a náročné zakázky. Má za sebou úspěšné třídění archivů a skartaci u celé řady velkých firem v Moravskoslezském kraji. Někdy odvážíme z archivů až několik tun papíru ke skartaci,“ říká jednatelka Alena Hájková. 

Třídit archiv takzvaně na vlastní pěst se často nevyplácí. Tím, že se obrátíte na specializovanou komerční spisovnu, se vyhnete případným neúmyslným chybám. Například likvidaci dokumentů, kterým ještě nevypršely skartační lhůty nebo dokumentů, které vůbec neměly být skartovány. 

Netrapte se s plným archivem a skartujte, co můžete

Skartovat ekologicky a efektivně má smysl

Samotná skartace probíhá na průmyslovém velkokapacitním skartovacím stroji, kdy klient dostane o likvidaci potvrzení nebo se jí může sám účastnit. Aby se proces dovedl až do úplného konce, následuje ještě jedna důležitá fáze. 

"Skartaci provádíme co nejšetrněji k přírodě a vzniklé sorty odpadů třídíme pro další recyklaci. Jsou to například plasty, pákové mechanismy pořadačů nebo bílá papírová drť. Vše se tedy beze zbytku využije,“ dodává Alena Hájková. Dokumenty, které vám zbytečně zabírají místo a už mohly být z archivu několik let pryč, se tak dají smysluplně zužitkovat. 

Svěřte své starosti s účetními dokumenty do rukou odborníků. Mohou vám svými službami vytrhnout dlouholetý trn z paty. Zatímco staré složky z archivu ubývají, vy se mezitím můžete naplno věnovat svým cílům. Taurus Finance se ke svým zákazníkům podle potřeby v průběhu let vrací. S čistým archivem se přece řídí firma mnohem lépe.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Výletní plavby lodí vyčarují spousty zážitků v každé fázi života

Myslíte si, že plavby lodí jsou jen pro seniory a mladí by se na nich unudili k smrti? Nebo snad máte pocit, že kromě...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Najdete na iDNES.cz