Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Netradiční kavárna vás nadchne

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Zajít si do kavárny na kávu? Klasika. Ale protáhnout si při pití kávy ještě tělo na tenisovém kurtu a pak si zarelaxovat v sauně, to už s klasikou nemá nic společného. Muffin Café v Losiné u Plzně je zkrátka tak trochu jiná kavárna.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Netradiční kavárna vás nadchne | foto: Muffin Café Losiná

Nekuřáckou kavárnu, která vznikla před rokem, založila mladá rodina z Losiné. "Chtěli jsme otevřít trochu jinou kavárnu s vyžitím jak pro děti, tak pro dospělé, protože v okolí není žádný tenisový kurt ani sauna, nápad byl na světě,“ říká majitel Muffin Café.

Netradiční kavárna vás nadchne

Netradiční kavárna, která kromě kávy a dortíků nabízí i něco navíc, si mezi místními i přespolními velmi rychle získala oblibu. 

Hosté se tu budou cítit doslova jako v ráji.

"Náš sortiment je velmi bohatý. Hostům můžeme mimo jiné nabídnout vynikající kávu, skvělé zákusky, zmrzlinu, v sezóně i točenou. Podle mého ale nejvíce ocení náš přístup a kvalitu, a to nejen prodávaných výrobků, ale i servisu,“ říká majitel kavárny. Novinkou v sortimentu Muffin Café jsou mléčné koktejly a ovocné poháry.

Netradiční kavárna vás nadchne

Netradiční kavárna vás nadchne

Přátelský přístup si tu pochvalují hlavně mladé rodiny s dětmi, které se sem chodí pobavit a hlavně si odpočinout. V zimě si ratolesti pohrají v dětském koutku s promítáním pohádek. Pokud je hezké počasí mohou vyrazit ven na velké dětské hřiště, kde nechybí obrovská prolézačka hned s několika skluzavkami.

Sportovně založení hosté si mohou posedět u kávy, vyrazit na tenisový kurt nebo do sauny. „V létě oceníte i naši venkovní zastřešenou terasu, kde se plánuje pravidelné grilování,“ upozorňuje nás majitel kavárny Muffin Café.   

Netradiční kavárna vás nadchne

Pro návštěvu netradiční kavárny nemusíte mít zvláštní důvod, ale pokud ho potřebujete, pak zkuste dorazit na některou z akcí, kterou tu pořádají. A nadšené z nich nebudou jen děti.

"Pořádáme dětské akce. Například loni jsme měli velikonoční odpoledne pro děti, pak jsme u nás přivítali klauna. Letos plánujeme určitě dětský den a už potřetí bude okolo 17. listopadu Retro party pro dospělé v kostýmech. Samozřejmě nesmíme zapomenout na Mikulášskou nadílku a Silvestrovskou noc,“ vyjmenovává jednotlivé akce majitel kavárny. 

Netradiční kavárna vás nadchne

Pokud vás kavárna zaujala, neváhejte a přijďte si užít chvíle volna do Muffin Café v Losiné. Inspiraci z nápojového a jídelního lístku a bližší informace načerpáte na stránkách kavárny: www.kavarnalosina.cz či na www.facebook.com/MuffinCafe.

Autor:
Témata: Losiná, zima, Plzeň

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Další z rubriky

Operátoři v roli Ježíšků. Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Operátoři v roli Ježíšků: Který letos přišel s nejlepšími dárky?

Ani tento rok mobilní operátoři nezapomněli pro své zákazníky přichystat sváteční nadílku. Své vánoční kampaně spustili...

El Clásico na vlastní oči. Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

El Clásico na vlastní oči: Dokáže Real zastavit rozjetou Barcelonu?

Zhlédnout ta nejkvalitnější fotbalová utkání je snem nejen mnohých mužů. V minulosti to byl problém, jelikož nebylo...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

Najdete na iDNES.cz