Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

NET4GAS je hlavním partnerem Nadace VIA

Komerční sdělení   8:00aktualizováno  8:00
Společnost NET4GAS, výhradní přepravce zemního plynu na území České republiky, je hlavním partnerem Nadace VIA a podporuje její program "Místo, kde žijeme".

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NET4GAS je hlavním partnerem Nadace VIA | foto: NET4GAS, s.r.o.

"Společnost NET4GAS dlouhodobě a cíleně pomáhá oblastem, ve kterých působíme. I to je důvod, proč jsme se rozhodli pro zřetelnou podporu Nadace VIA a jejího programu ’Místo, kde žijeme’ ve formě hlavního partnerství. Za rozhodující přitom považuji fakt, že projekty tohoto programu jsou založeny na aktivní motivaci lidí udělat něco pro své okolí," uvedl při příležitosti podpisu dohody o hlavním partnerství jednatel společnosti NET4GAS Jan Nehoda.

"Jsme velmi rádi, že se společnost NET4GAS partnersky připojuje k programu ’Místo, kde žijeme’. Díky partnerství NET4GAS budeme moci významně navýšit finanční pomoc, kterou program ’Místo, kde žijeme’ nabízí všem lidem, kteří pečují o své okolí a obnovují ve svém okolí veřejná prostranství. Těší nás, že i díky tomuto novému partnerství se budou moci stovky lidí podílet na pozitivní proměně života své komunity," dodal Jiří Bárta, výkonný ředitel Nadace VIA.

děti

Program Nadace VIA ’Místo, kde žijeme’ je zaměřený na komunitní rozvoj - na obnovu veřejných prostranství (parků, návsí, hřišť, náměstí apod.) s aktivní účastí občanů při plánování i samotné obnově či výstavbě. Program tak přispívá k trvale udržitelnému rozvoji obcí či městských čtvrtí a zlepšuje jak „fyzickou“ stránku komunity tak i sociální vazby a kvalitu života v obcích a městech.

Úspěšně realizované projekty opakovaně přispívají nejen k fyzické proměně veřejného prostranství, ale zejména pomáhají změnit vztah lidí k jejich obci, čtvrti - místu, kde žijí. Díky účasti v programu Nadace VIA si lidé (a často i samosprávy) v praxi poprvé vyzkoušejí "participativní" plánování a s překvapením zjišťují, že rozvojové projekty, na kterých se lidé sami podílejí od začátku, mají velkou podporu místních občanů a přinášejí konkrétní pozitivní změny.

lOGO

Do programu Nadace VIA ’Místo, kde žijeme’ se mohou přihlásit obce, neziskové organizace a příspěvkové organizace (školy, muzea, knihovny apod.) ze všech regionů České republiky. Letošní vyhlášení programu je plánováno na červen 2011, uzávěrka podání projektů na září 2011. Nejlepší projekty by pak měly být vybrány do konce tohoto roku.

Společnost NET4GAS, s.r.o., rozvíjí následující programy v oblasti sponzoringu a dárcovství:

NET4GAS Blíž přírodě
Oblast podnikání společnosti úzce souvisí s otázkou ochrany přírody a životního prostředí a od toho se odvíjí i její dlouhodobá sponzoringová strategie realizovaná v rámci programu NET4GAS Blíž přírodě. Společnost je generálním partnerem Českého svazu ochránců přírody a sdružení DAPHNE ČR - Institut aplikované ekologie, podporuje i další menší subjekty.

NET4GAS Blíž poznání
Cílem společnosti je provozní dokonalost a trvale udržitelný rozvoj a tyto oblasti se neobejdou bez kvalitního vzdělání, výchovy a výzkumu. Proto je i tato oblast významnou součástí sponzoringové strategie, a to v programu NET4GAS Blíž poznání.

NET4GAS Blíž regionům
Podnikání společnosti je založeno na dlouhodobém rozvoji a péči o přepravní plynárenskou soustavu, která prochází téměř všemi regiony České republiky. Jako dobrý soused považuje za svou povinnost přispívat k rozvoji lokalit v naší působnosti. V rámci programu NET4GAS Blíž regionům tak podporuje rozvoj infrastruktury a zaměstnanosti.

děti 2


Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

ČAObH na konferenci Předcházení vzniku odpadů 2017.
ČAObH se představí na konferenci Předcházení vzniku odpadů

Oběhové hospodářství šetří primární zdroje, předchází odpadům a znovu je využívá. Jedním z hlavních řečníků na konferenci Předcházení vzniku odpadů a lídrů...  celý článek

První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen.
První globální ročník soutěže „P&G CEO Challenge“ je otevřen

Zájemci se mohou začít registrovat do prvního globálního ročníku prestižní soutěže společnosti Procter & Gamble – P&G CEO CHALLENGE. Soutěž CEO CHALLENGE...  celý článek

Ztratila jsem kamarádky po porodu. Lze se tomu vyhnout?
Ztratila jsem kamarádky po porodu. Lze se tomu vyhnout?

Vyšumění přátelství nemusí být jen vaše vina.

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.