Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

NET4GAS je hlavním partnerem Nadace VIA

Komerční sdělení   8:00aktualizováno  8:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Společnost NET4GAS, výhradní přepravce zemního plynu na území České republiky, je hlavním partnerem Nadace VIA a podporuje její program "Místo, kde žijeme".

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

NET4GAS je hlavním partnerem Nadace VIA | foto: NET4GAS, s.r.o.

"Společnost NET4GAS dlouhodobě a cíleně pomáhá oblastem, ve kterých působíme. I to je důvod, proč jsme se rozhodli pro zřetelnou podporu Nadace VIA a jejího programu ’Místo, kde žijeme’ ve formě hlavního partnerství. Za rozhodující přitom považuji fakt, že projekty tohoto programu jsou založeny na aktivní motivaci lidí udělat něco pro své okolí," uvedl při příležitosti podpisu dohody o hlavním partnerství jednatel společnosti NET4GAS Jan Nehoda.

"Jsme velmi rádi, že se společnost NET4GAS partnersky připojuje k programu ’Místo, kde žijeme’. Díky partnerství NET4GAS budeme moci významně navýšit finanční pomoc, kterou program ’Místo, kde žijeme’ nabízí všem lidem, kteří pečují o své okolí a obnovují ve svém okolí veřejná prostranství. Těší nás, že i díky tomuto novému partnerství se budou moci stovky lidí podílet na pozitivní proměně života své komunity," dodal Jiří Bárta, výkonný ředitel Nadace VIA.

děti

Program Nadace VIA ’Místo, kde žijeme’ je zaměřený na komunitní rozvoj - na obnovu veřejných prostranství (parků, návsí, hřišť, náměstí apod.) s aktivní účastí občanů při plánování i samotné obnově či výstavbě. Program tak přispívá k trvale udržitelnému rozvoji obcí či městských čtvrtí a zlepšuje jak „fyzickou“ stránku komunity tak i sociální vazby a kvalitu života v obcích a městech.

Úspěšně realizované projekty opakovaně přispívají nejen k fyzické proměně veřejného prostranství, ale zejména pomáhají změnit vztah lidí k jejich obci, čtvrti - místu, kde žijí. Díky účasti v programu Nadace VIA si lidé (a často i samosprávy) v praxi poprvé vyzkoušejí "participativní" plánování a s překvapením zjišťují, že rozvojové projekty, na kterých se lidé sami podílejí od začátku, mají velkou podporu místních občanů a přinášejí konkrétní pozitivní změny.

lOGO

Do programu Nadace VIA ’Místo, kde žijeme’ se mohou přihlásit obce, neziskové organizace a příspěvkové organizace (školy, muzea, knihovny apod.) ze všech regionů České republiky. Letošní vyhlášení programu je plánováno na červen 2011, uzávěrka podání projektů na září 2011. Nejlepší projekty by pak měly být vybrány do konce tohoto roku.

Společnost NET4GAS, s.r.o., rozvíjí následující programy v oblasti sponzoringu a dárcovství:

NET4GAS Blíž přírodě
Oblast podnikání společnosti úzce souvisí s otázkou ochrany přírody a životního prostředí a od toho se odvíjí i její dlouhodobá sponzoringová strategie realizovaná v rámci programu NET4GAS Blíž přírodě. Společnost je generálním partnerem Českého svazu ochránců přírody a sdružení DAPHNE ČR - Institut aplikované ekologie, podporuje i další menší subjekty.

NET4GAS Blíž poznání
Cílem společnosti je provozní dokonalost a trvale udržitelný rozvoj a tyto oblasti se neobejdou bez kvalitního vzdělání, výchovy a výzkumu. Proto je i tato oblast významnou součástí sponzoringové strategie, a to v programu NET4GAS Blíž poznání.

NET4GAS Blíž regionům
Podnikání společnosti je založeno na dlouhodobém rozvoji a péči o přepravní plynárenskou soustavu, která prochází téměř všemi regiony České republiky. Jako dobrý soused považuje za svou povinnost přispívat k rozvoji lokalit v naší působnosti. V rámci programu NET4GAS Blíž regionům tak podporuje rozvoj infrastruktury a zaměstnanosti.

děti 2


Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Franchisingová síť NATURHOUSE hledá zdatné podnikatele

Jan Gonda, Master-franchisant NATURHOUSE pro ČR a SR

Franchising s NATURHOUSE je poměrné jednoduchá cesta k podnikání s jistotou. Franchisor předá celé know how a je...

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Jak topit klimatizací? Ušetříte peníze i životní prostředí

Právě teď je nejlepší doba pro pořízení klimatizace. Zní vám to nesmyslně? Zima je ale často obdobím slev a ppředevším...

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Najdete na iDNES.cz