Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nespíme a hledáme příležitosti, říká šéf úspěšné firmy Quins

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Krátce po sametové revoluci u nás vzniklo mnoho tzv. rodinných firem. Málokdo tehdy tušil, jak dobrý je to základ, a dlouhá řada z nich skončila. Mezi ty, kterým se daří a rozvíjejí se, je i společnost Quins. Její historii i vize představil její ředitel Jan Kačín.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

bazén | foto: unu

Historie firmy Quins sahá někam do první poloviny 90. let. Tehdy byla ekologie a čištění odpadních průmyslových vod poměrně v plenkách, proč jste se vydali na tuhle cestu?
V devadesátých letech minulého století se začalo mluvit o tom, co hospodářství dnes již bývalé ČSSR způsobilo v ekologii. Vzhledem k naší průmyslové vyspělosti byl velký problém i v likvidaci průmyslových vod. Možná náhodou si toho všiml můj otec a našel efektivní způsob likvidace vod kontaminovaných ropnými látkami či těžkými kovy. Od roku 1990 působil jako konzultant, pak zjistil, že je třeba zajistit i výrobu zařízení, která odpovídají technologicky i technicky požadavkům zákazníka.

V roce 1991 v zámečnické dílně v Dobřanech vznikla firma Quins s.r.o. která se specializovala na dodávky technologií pro likvidaci průmyslových odpadních vod.

Hodně firem se spokojí se základní úrovní, netouží po rozvoji.
Po naší úspěšné certifikaci systému jakosti dle ISO 9001 vzrostl požadavek průmyslových podniků na dodávky systémů likvidace odpadních vod. Zejména vod z povrchových úprav kovů. Část výroby se začala orientovat na stavebnictví (bazény, jímky a podobně), další na likvidaci těžkých průmyslových vod z provozů předúpravy povrchů. Vzhledem k našim zkušenostem jsme v roce 2004 rozšířili portfolio o systémy pro průmyslové odmaštění, fosfátování a pasivaci kovových materiálů. Vlastně to vyplynulo z kombinace našich rostoucích zkušeností a požadavků trhu.

jímka

Dost razantní změna ve struktuře firmy se odehrála nedávno, přineslo to rizika?
Bylo nutné rozhodnout, co dál. Šlo o specializaci a profilování vůči novým segmentům zákazníků. Proto vznikl Quins Construction zaměřený na stavebnictví dodávající jímky, bazény, zastřešení a biologické ČOV. Druhou firmou je Quins Industry, který se věnuje klientům z průmyslové sféry. Chceme být systémovým dodavatelem zařízení pro přípravu a úpravu kovových povrchů. Proto jsme hlavně v loňském roce uzavřeli významné dohody především se zahraničními partnery.

celek

Kde bude Quins za 10 let?
Věřím, že bude úspěšnou firmou. Nespíme, neustále hledáme příležitosti. Posledním příkladem je třeba smlouva o spolupráci s významnou firmou Weidner a následný vznik Čisticího centra v Plzni v Plynární ulici.

Více informací najdete na www.quins.cz.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

TOP HOTEL Praha nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha **** nabízí vše pod jednou střechou

TOP HOTEL Praha je čtyřhvězdičkový hotel, který se nachází na Praze 4, pouhých osm kilometrů jižně od centra města,...

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko prohlubují během olympiády vztahy

Korea a Česko dále prohlubují strategické partnerství uzavřené v roce 2015. Při příležitosti olympiády v Pchjočchangu...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Najdete na iDNES.cz