Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nepropásněte možnost získat dotace EU na nové technologie

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Provádíte ve vaší firmě výzkum a vývoj nebo chcete na trh zavést nový inovovaný produkt? Nenechte si ujít možnost získat na svůj projekt dotace EU. Podporu z Evropské unie můžete získat z aktuálně otevřeného programu Potenciál nebo z programu Inovace, který by měl být pravděpodobně otevřen ještě v letošním roce.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nepropásněte jednu z posledních možností získat dotace EU na nové technologie | foto: eNovation s.r.o.

O dotace EU v obou programech mohou žádat všichni podnikatelé splňující základní kritéria, a to bez ohledu na velikost podniku. Projekt však musí být realizován mimo hl. m. Prahu, což je ostatně podmínka týkající se všech programů, spadajících do Operačního programu Podnikání a Inovace.

Zajistěte si dotace EU na nové technologie

Program Potenciál podporuje pořízení potřebného výzkumného a vývojového zázemí podniků. Dotaci můžete získat na nákup nových strojů, technologií, zařízení, hardware či sítí, a to až 100 mil. Kč na jeden projekt. Žádosti do tohoto programu můžete podávat až do 30. září 2011 prostřednictvím elektronického systému eAccount.

Program Inovace podporuje růst inovačního potenciálu podnikatelského sektoru v ČR. Umožňuje proto získat dotace EU podnikům, které zavádějí do výroby inovované produkty (inovace produktu), popř. zvyšují efektivitu výroby (inovace procesu). V rámci předkládaných projektů lze tyto podporované aktivity kombinovat, nebo použít pouze jednu z nich. Ve většině případů však jdou obě aktivity ruku v ruce.

Dotace EU můžete podobně jak v programu Potenciál získat zejména na pořízení nových strojů, zařízení, hardware a sítě, dále nehmotný majetek ve formě práv duševního vlastnictví, software a dat a rovněž investice do nákupu, zhodnocení či výstavby nemovitostí. Výše dotace EU se u programu Inovace pohybuje od 1 do 75 mil. Kč.

Využijte příležitosti na dotace EU i vy

Příležitosti získat na svůj projekt dotaci z EU využily v rámci těchto programů již desítky společností. Stávající či nejbližší plánované výzvy jsou s největší pravděpodobností poslední, jelikož objem zbývajících financí pro plánovací období 2007 - 2013 se postupně zmenšuje. Podnikatelé by tak měli zvážit možnost využít strukturálních fondů EU ještě letos.

Žádost o dotace EU samozřejmě není zcela jednoduchou záležitostí, nicméně čas a energie, kterou do tohoto procesu investujete, se vám vrátí. Pokud se strukturálními fondy EU nemáte žádné nebo pouze malé zkušenosti, doporučujeme využít služeb odborníků, kteří díky svému know-how a zkušenostem ušetří vaši práci a zejména zvýší šanci, že bude váš projekt úspěšně schválen.

Společnost eNovation s.r.o. je přední poradenskou společností pro programy Potenciál a Inovace s celkovou úspěšností schválených projektů 95 %. Poskytujeme komplexní dotační poradenství od bezplatné prvotní konzultace a zpracování žádosti o dotaci po celkovou administraci procesu získání dotace EU a jejího udržení.

Navštivte naše webové stránky www.enovation.cz nebo volejte zdarma infolinku 800 190 163 a informujte se o aktuální výzvě a dalších možnostech, jak získat dotace EU pro vaši společnost.

Autor:

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Finále Plzeň: jediný festival domácí audiovizuální tvorby

Karel Dobrý ve snímku Hastrman

Filmová přehlídka Finále Plzeň oslaví na jaře své jednatřicáté narozeniny. Od 19. do 24. dubna 2018 nabídne to nejlepší...

Další z rubriky

Jaká je situace na trhu s půjčkami pro domácnosti?

bezvamoney.cz

Finanční situace domácností se neustále vyvíjí v závislosti na tom, jak funguje česká ekonomika. Zrovna tak se mění...

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Krachujete? Důležité je dodržet zákonné povinnosti statutárního orgánu

Není každé podnikání stále úspěšné. Potkat váš může špatná investice, nemoc, špatná pojistka a úspěchy se ze dne na den...

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Jaké všechny produkty Abbkine nabízí společnost BIOGEN Praha?

Kvalitní produkty Abbkine nabízí na českém trhu společnost BIOGEN Praha. V její nabídce najdete labeling kity,...

Najdete na iDNES.cz