Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nepřehlédněte jedinečnou nabídku rodinných domů a stavebních parcel u Plzně

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  13:37
DESCARIONE a.s. realizuje projekt rodinného bydlení v Líních u Plzně. Jedná se o nabídku energeticky úsporných rodinných domů a kompletně zasíťovaných stavebních parcel za cenu dostupnou i mladým rodinám a především “bez rizika”.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jedinečná nabídka rodinných domů a stavebních parcel u Plzně | foto: DESCARIONE a.s.

Další z řady svých developerských projektů zahájilo uskupení JPS GROUP. Tentokrát rozvinulo svou činnost do Plzeňského kraje prostřednictvím jednoho ze svých členů - DESCARIONE a.s. V lokalitě Líně Na Dlouhých nabízí kompletně zasíťované stavební parcely, na kterých můžete ihned začít stavět. Dále zde byla zahájena výstavba rodinných domů, které budou klientům k dispozici v létě 2014. Již nyní je však možnost si tyto domy rezervovat.

Klidné bydlení v dosahu města

Obec Líně a především lokalita “Na Dlouhých” je ideálním místem pro rodinný život. Lokalita se nachází na klidném okraji obce 5 km od Plzně (2 km od dálničního nájezdu na D5). Je zde rychlá dopravní obslužnost s městem Plzeň, pro cestování do Plzně lze využít MHD.

Jedinečná nabídka rodinných domů a stavebních parcel u Plzně

Obec disponuje kvalitní infrastrukturou - ZŠ i MŠ, zdravotní středisko, obchody, pošta. Krásné okolí - lesní prostředí s rybníky a přírodní rezervací - to je příslib pohodového a spokojeného bydlení.

Kvalitní bydlení dostupné i mladým rodinám

Developer nabízí zděné dvojdomy o dispozici 5+kk s garáží. V nabídce je také zděný rodinný dům typu bungalov o dispozici 4+kk se zastřešeným stáním pro osobní automobil. Domy jsou nabízeny za rozumnou cenu, která však v žádném případě není důsledkem úspor na kvalitě provedení.

Jedinečná nabídka rodinných domů a stavebních parcel u Plzně

O kvalitě nabízených nemovitostí hovoří projektová manažerka Hana Geissederová: “Domy stavíme z kvalitních přírodních materiálů, které jsou zárukou kvality a životnosti. Již postavené rodinné domy spadají do energetické třídy náročnosti B. Při výstavbě jsou používány moderní pálené cihelné bloky, obvodové stěny jsou navrženy jako sendvičové zdivo. Základové a stropní konstrukce jsou provedeny ze železobetonu, krovy a viditelné obklady jsou dřevěné. Obzvlášť klademe důraz na přesnost a preciznost výstavby, dodržování technologických postupů a přestávek při výstavbě. Záruka 5 let je samozřejmostí!”

Zkušenost, vstřícnost, žádné riziko

DESCARIONE a.s. je členem finančně silného privátního holdingového uskupení JPS GROUP. Jeho součástí jsou mimo jiné právě developerské firmy, které již od roku 2002 realizují své projekty především v Jihočeském a Středočeském kraji.

Nepřehlédněte jedinečnou nabídku

“Tým zkušených projektových manažerů je připraven a ochoten svým klientům kdykoliv pomoci či poradit. Zakládáme si na tom, aby klient nenesl žádné riziko, že přijde o své finanční prostředky a společnost dům nedostaví nebo zbankrotuje. Proto se u nás neplatí záloha. Zájemce vkládá 10 % z ceny na vázaný účet, který slouží jako rezervační pojistka. Kupní cenu za dům klient hradí až po převzetí domu, při jeho převodu do svého vlastnictví,” dodává Hana Geissederová.

Více informací o projektu Líně Na Dlouhých najdete na stránkách www.rdline.cz.

Autor:
Témata: rodinný dům

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic, s.r.o.

Jaký byl rok 2017 u Lorenc Logistic, s.r.o.

Blížící se konec roku je vždy ideální příležitostí se ohlédnout a připomenout si, co všechno se vlastně za toto období...

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Přepravní systém FOFR, specialista na rozměrnější zásilky

Expresní systém přepravy zásilek FOFR, kterého je Lorenc Logistic součástí, zaplňuje mezeru na trhu sběrných služeb. ...

Zlatá Belánka: Pořiďte si nemovitost uprostřed Plzně

Zlatá Belánka: Pořiďte si nemovitost uprostřed Plzně.

Zlatá Belánka je již dlouho plánovaným projektem, který postupem času prošel s ohledem na vývoj obecné ekonomické...

Najdete na iDNES.cz