Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nepovedly se přijímačky na gymnázium, zkus průmyslovku a staň se stavebním odborníkem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nevzali vás na gymnázium nebo technické lyceum a přesto chcete na kvalitní střední školu. Nezoufejte, skvělou příležitostí je pro vás Střední průmyslová škola stavební v Liberci. Přihlaste se do 2. kola přijímacího řízení a vydejte se na profesní cestu odborníka ve stavebnictví. Navíc jako absolvent liberecké stavební průmyslovky budete mít skvělé výchozí vzdělání k dalšímu studiu na vysoké škole, kde tradičně pokračuje významná část zdejších studentů.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nepovedly se přijímačky na gymnázium, zkus průmyslovku a staň se stavebním odborníkem | foto: Střední průmyslová škola stavební

Druhé kolo přijímacího řízení se v SPŠ stavební Liberec odehraje v květnu. Informace najdou zájemci na internetových stránkách školy www.stavlib.cz už od 7. května! 

Konkrétně se mohou zájemci ucházet o studium oboru stavebnictví. „Studium je ideální například pro studenty, kteří mají rádi informační technologie, práci s počítačem a grafickými programy nebo matematiku. Samozřejmostí je také výuka několika cizích jazyků,“ uvádí Radek Cikl, ředitel Střední průmyslové školy stavební v Liberci.

Nepovedly se přijímačky na gymnázium, zkus průmyslovku a staň se stavebním...

Studenti oboru stavebnictví mají jako jediní v kraji možnost pracovat s nejmodernějšími 3D grafickými programy, tvoří vizualizace i konkrétní architektonické návrhy a aktivně se účastní soutěží, ve kterých často jejich práce zaujmou zástupce architektonických kanceláří. Tam také po absolvování studia někteří studenti míří, neboť jsou jako odborníci neocenitelní v týmech projekčních kanceláří. Pokud chtějí studovat dál, mohou se věnovat architektuře, mnozí pokračují na ČVUT nebo dalších specializovaných vysokých školách. Dobře ovládají také matematiku, konkrétně stavební mechaniku či statiku, a tak snadno nachází jako odborníci práci také v oborech, kde tyto znalosti uplatní. 

Nepovedly se přijímačky na gymnázium, zkus průmyslovku a staň se stavebním...

Studium na Střední průmyslové škole stavební v Liberci nabízí i další možnosti a zážitky. Například studenti jezdí na výměnné a poznávací jazykové pobyty v mezinárodních projektech Sokrates a Leonardo, účastní se letních i zimních výcvikových kurzů. Samozřejmostí jsou již při studiu exkurze na stavbách či stáže v odborných firmách, a tak navazují budoucí pracovní kontakty už při studiích. 

Nudit se rozhodně nebudou ani přespolní, pro které je samozřejmě zajištěno ubytování nedaleko školy, k dispozici mají fit centrum, horolezeckou stěnu, mohou se realizovat ve fotografickém nebo architektonickém ateliéru a využít řadu dalších možností. 

Sledujte webové stránky školy www.stavlib.cz a nenechte si ujít příležitost stát se odborníkem ve stavebnictví! 

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Kotlíkové dotace právě ve vašem kraji

Kotlíkové dotace právě ve vašem kraji.

Topíte doma starým kotlem na tuhá paliva? A víte, že od roku 2022 už jej možná nebudete smět provozovat pod hrozbou...

Jak se mi daří? Děkuji, dobře. Bydlím v Parku Masarykova

Aktuální nabídka prodeje druhé a třetí etapy zahrnuje téměř sto bytových...

Je to takový můj soukromý rituál. Vyjíždím autem z garáží a snad už po tisící si v duchu řeknu, jak jsem tu rád. Říkám...

Šroubárna v Turnově předvedla veřejnosti nový kabát

Den otevřených dveří ve společnosti Šroubárna Turnov

V sobotu 9. září se v turnovské Šroubárně konal den otevřených dveří. Firma s dlouholetou tradicí, kterou už mnozí...

Najdete na iDNES.cz