Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nepodceňujte reklamní předměty. Vybaví si vás až 94 % obdarovaných

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01
Reklamní předměty s potiskem jsou silným propagačním kanálem s virálním potenciálem. Již dávno se však nejedná pouze o psací potřeby nebo hrnečky s firemním logem. Firmy i jejich zákazníci vyhledávají nové a neokoukané produkty – převrácené deštníky, powerbanky či reklamní těstoviny.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Reklamní předměty posilují vaši značku a budou vás klientům připomínat po dlouhé měsíce. | foto: iNETPrint.cz

Sejde z očí, sejde z mysli

Vaši stávající i potenciální klienti jsou pod neustálou palbou reklamních spotů z rádií a televizí, z inzerátů v novinách a časopisech, billboardů a plakátů u cest, a tak se může snadno stát, že jedni na vás zanedlouho zapomenou a ti druzí se o vás nikdy nedozvědí. V takové chvíli máte v podstatě dvě možnosti – buď se konkurenci pokusíte za značné finanční prostředky „překřičet“, nebo se za zlomek nákladů vydáte cestou reklamních předmětů.

Powerbanka

Powerbanka

Například měsíční opakování rádiového spotu vyjde průměrně na 50-60 tisíc korun. Za jeden billboard dáte 8-15 tisíc a na bigboard si připravte 35-65 tisíc na měsíc. Přitom místo jednoho bigboardu můžete mít přes 200 powerbank s kapacitou 5200 mAh, až 250 USB s laserově gravírovaným logem a kapacitou 32 GB nebo 500 nástěnných kalendářů s dotiskem svého loga.

Dejte klientům to, co potřebují

Na rozdíl od výše zmíněných propagačních kanálů jsou reklamní předměty mezi lidmi velmi tolerovaným (mnohdy přímo vyhledávaným) způsobem reklamy. Krom toho se také jedná o relativně levnou propagační cestu, vezmeme-li v úvahu, jak dlouho reklamní předměty svým vlastníkům slouží.

„Z naší zkušenosti vychází, že lidé nejvíce oceňují reklamní předměty, pro které mají praktické využití. Takové předměty si pak ponechávají delší čas, někdy i několik let.“ říká Jitka Fulemová, vedoucí péče o zákazníky ze společnosti iNETPrint.cz.

Zapište se do hlav lidí

Převrácené deštníky

Převrácené deštníky

Pomocí reklamních předmětů snadno a levně rozšíříte povědomí o vaší značce, ale i podpoříte loajalitu stávajících klientů. Prostou rozdávací akcí máte šanci zasáhnout značné množství lidí. Mnozí z nich se pravděpodobně okamžitě nepromění na nakupující zákazníky, ale zcela určitě si zapamatují vaši značku a v budoucnu pro ně budete první volba. Z průzkumů totiž vyplývá, že až neuvěřitelných 94 % obdarovaných lidí si vybaví reklamní předmět, který obdrželi v uplynulých dvou letech.

Reklamní perpetuum mobile

Další z výhod reklamních předmětů je jejich virální potenciál. Jejich organické šíření mezi lidmi vám přinese jak zvyšování povědomí o vaší značce, tak přísun nových klientů. Ti pak, vybaveni dárky od vás, budou chodit po světě s vaším logem a generovat další klienty. A tak pořád dál a dál.

Začněte se propagovat levněji a využijte téměř neomezený potenciál reklamních předmětů ještě dnes. Výběr vhodných reklamních předmětů najde například na webu firmy iNETPrint.cz, kde zároveň můžete on-line vypočítat výslednou cenu objednávky, a to včetně potisku či jiné formy reklamního označení vybraných produktů.


Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Kompletní dětská výbavička za hubičku
Kompletní dětská výbavička za hubičku

Vše pro miminko pořídíte za výhodnou cenu v Bazaru eMimino.cz

Najdete na iDNES.cz