Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Neplaťte zbytečně desetitisíce. Získejte na školení zaměstnanců dotace

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Kde vzít kvalifikovaného zaměstnance? Vyškolte si ho podle svého! Firmy, které mají pod čepicí, si „vychovávají“ pracovní síly dle svého, a přitom ušetří. Příspěvky a dotace na školení zaměstnanců jsou na dosah ruky, jen je spousta zaměstnavatelů neumí využívat. Poradíme vám, jak na to.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Neplaťte zbytečně desetitisíce. Získejte na školení zaměstnanců dotace | foto: ALFAMENTOR SE

Každý zaměstnavatel a živnostník ví, že kvalitní podnik musí mít i kvalitní zaměstnance, se kterými firma vzkvétá. Kvalitní zaměstnanec je takový, který zvládá svou práci co nejlépe, což nejde bez pracovního vzdělávání. Proto se na trhu práce nabízejí na serverech a pracovních portálech rozličné vzdělávací kurzy a školení zaměstnanců, a to ve velkém cenovém rozpětí. Pokud ale zaměstnavatel pošle svého pracovníka na kurz nebo školení, zaplatí za něj nejen cenu vlastního kurzu, ale hradí i mzdové náklady na zaměstnance.

Existuje však jedno velmi výhodné řešení, jak pro svůj podnik vyškolit kvalitního zaměstnance, a to bez velkých nákladů. Tímto řešením jsou dotace Evropské unie na vzdělávání zaměstnanců.

Legislativa získání dotací je bohužel mnohdy složitá, nesrozumitelná a časově velmi náročná. Jednání na úřadech bývají zdlouhavá a často neúspěšná, takže je třeba opakovaně vyplňovat různé formuláře. Proto spousta zaměstnavatelů a živnostníků o takovou dotaci raději nežádá. Přitom je tu velmi snadné řešení - stačí navštívit portál Pracovnivzdelavani.cz.

V džungli častých legislativních změn jsou jako doma

Tým odborníků z portálu pracovního vzdělávání nastudoval složitou legislativu získávání dotací Evropské unie na vzdělávací kurzy místo vás. A nejen to – obstarají za vás i zdlouhavé a nepříjemné vyřizování na úřadech. Stačí si vybrat kurz, o který máte zájem, a pak ve dvou krátkých krocích vyplnit své údaje. Následně vás sami zkontaktují a domluví s vámi podrobnosti. Odpadne vám tak složité vyplňování formulářů a zdlouhavé jednání na úřadech.

Důležité je, že si kurz či školení vybíráte sami. Pokud nenajdete kurz na portálu Pracovnivzdelavani.cz, pomohou vám odborní pracovníci domluvit dotaci i na vámi vybraný jakýkoliv jiný kurz od jiného poskytovatele. Datum a čas kurzu nebo školení si přitom zvolíte sami.

Kolik můžete ušetřit?

Například profesní řidičský průkaz stojí běžně 25 000 Kč. Odborní pracovníci z portálu Pracovnivzdelavani.cz vám vyřídí příspěvek až 21 250 Kč. Za školení nakonec zaplatíte pouze 3 750 Kč. Toto je příklad, ale princip slevy a úspory peněz platí pro všechny obory a dovednosti jak nabízených, tak i vámi požadovaných kurzech. Pokud si tedy vyberete školení na vzdělávání jinde, dotaci vyřídí i na vámi vybraný jakýkoliv kurz. Úspora je opravdu značná.

Pokud jste zaměstnavatel, zajistí vám příspěvek na mzdu zaměstnance po dobu školení až do výše 27 600 Kč na měsíc. Například kurz „obsluha CNC strojů“ stojí běžně cca 40 000 Kč (200hod. školení), náklady na superhrubou mzdu na zaměstnance jsou ve výši 30 000 Kč. Celkem tedy zaměstnavatel při běžném objednání kurzu zaplatí 70 000 Kč na nákladech za jednoho zaměstnance. Pokud zvolíte spolupráci s portálem Pracovnivzdelavani.cz, na nákladech celkově ušetříte 60 000 Kč na školení jednoho zaměstnance. Výsledná částka, kterou za zaměstnance zaplatíte, je tedy pouze 10 000 Kč. Toto je příklad, sleva a úspora platí pro všechny obory a dovednosti.

Široká nabídka školení zaměstnanců

A v čem je výhoda získání dotace Evropské unie na pracovní kurz? Hlavní a největší výhodou je získání příspěvku až 85 % z původní ceny kurzu. Dále se můžete spolehnout na zajištění příspěvku na mzdu zaměstnance po dobu školení až do výše 27 600 Kč na měsíc a možnost plánování termínu školení a kurzů v předstihu. Počet vzdělávacích kurzů a školení si můžete zadat libovolný, vše zařídí za vás bez nutnosti vyplňování formulářů a vyřizování na úřadech. Kurzy a školení se neustále aktualizují, vždy tak máte bohatou nabídku.

Portál pracovní vzdělávání vám poskytuje kvalitní vzdělávání za nejlepší ceny - teď už zbývá si jen na www.pracovnivzdelavani.cz vybrat kurz podle vašich představ. Vše ostatní zařídí za vás.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Odvážné maminky ukazují poporodní bříška
Odvážné maminky ukazují poporodní bříška

Těhotenství je krásné období, během kterého se největší změny odehrávají uvnitř ženského těla. Rostoucí bříško, nově získaná kila, napnutá kůže - i tyhle proměny k němu ale patří.

Najdete na iDNES.cz