Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Neopakovatelná příležitost pořídit si bydlení s historií ve Slavkově

Komerční sdělení   11:00aktualizováno  11:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Využijte neopakovatelnou příležitost investovat do jednoho z nejzajímavějších a nejprestižnějších developerských projektů v ČR, jakým je rezidenční komplex „KAUNICŮV DVŮR“ ve Slavkově u Brna. „Moderní bydlení se slavnou historií“, takové motto nese unikátní bytový komplex KAUNICŮV DVŮR, situovaný v jedné z nejmalebnějších lokalit, pojící slavnou napoleonskou historii a krásy jižní Moravy. Uzavřený bytový komplex se nachází jen 15 min. od Brna, v těsné blízkosti slavného Slavkovského zámku, na základech původního panského dvora z 18. století (byl součástí zámku) a navíc vedle sportovního a golfového areálu i koupaliště. Díky citlivé práci architektů vzniká zcela ojedinělý bytový komplex, skládající se ze souborů budov, který respektuje dobový tvar dvoru s parkovou úpravou, relaxační zónou a jsou zde propojeny historické kořeny s moderní a nadčasovou architekturou.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Kaunicův Dvůr - exteriér| foto: Developer

Proč právě lokalita Slavkov u Brna?

Město Slavkov je vzdáleno jen 20 km východně od centra Brna. Díky svému umístění a dopravním uzlům poskytuje výborné spojení na Brno, Prahu, ale také Ostravu, Olomouc, Bratislavu, Vídeň nebo Budapešť. Samotná lokalita projektu zaručuje vynikající občanskou vybavenost spojenou s každodenními potřebami, ale i sportovním a kulturním vyžitím. V místě lze využívat široké spektrum sportovních a rekreačních aktivit – koupaliště, prestižní golfový areál Austerlitz, který je vyhledáván golfisty z celé ČR, tenisové kurty, fotbalový stadion, velmi hustou síť cyklotras a naučných stezek. Daleko není ani k oblasti Pálavy, která se řadí k jedné z nejoblíbenějších a turisticky navštěvovaných lokalit u nás.

Slavkov u Brna je vnímán jako malebné a skvělé místo pro život s vynikající dopravní obslužností a zároveň jako lokalita s puncem genia loci, která se rychle stane i vaší srdeční záležitostí. Oblast je navíc velmi turisticky atraktivní a to nejen s ohledem na svou Napoleonskou historii (bitva Tří Císařů). Známá je také díky jednomu z nejstarších dochovaných panských sídel, rodu Kouniců, s rozlehlým zámeckým parkem.

Fotogalerie

V čem je projekt rezidenční komplex Kaunicův dvůr tak výjimečný?

Kromě malebné lokality, je to především výjimečnost místa, na kterém bude celý bytový komplex Kaunicův dvůr postaven. Dále pak exteriér projektu, jehož důmyslné a ucelené propracování a nadčasová architektura činí z Kaunicova dvora zcela výjimečný a ojedinělý developerský projekt na celém území ČR. Kaunicův dvůr je uzavřený rezidenční komplex nízkých, dvoupodlažních budov, které zachovávají parametry původního panského dvora a citlivě komponují historii s moderní architekturou a nadčasovým designem. Rezidenčnímu komplexu, který vzniká v lokalitě stabilizované zástavby, tak vrací jeho původní autenticitu a zároveň nabízí vysoký standard a luxusní bytové jednotky. Pro maximální komfort svých budoucích rezidentů bude ve dvorním traktu také uzavřená odpočinková zóna, která nabídne možnost relaxace či posezení ve velkoryse řešeném parku s lavičkami a jezírkem uprostřed. Budovy rozmanitých tvarů nabízejí široké možnosti zajímavých dispozičních řešení. Projekt nabízí nadstandardní a dispozičně prostorné byty od 1+kk – 4+KK s možností sloučení více bytových jednotek a variability dle nároků nových obyvatel. Součástí bytů jsou částečně kryté terasy, atria, balkony nebo zahrádky. V rámci developerského projektu bude vybudován parkovací dům, který je součástí uzavřeného komplexu.

Zajímavá investice nejen na bydlení

Kromě příležitosti pro velmi komfortní a nadčasové bydlení je pořízení bytu v rezidenčním komplexu Kaunicův dvůr také vyhledávaným cílem pro odpočinek, procházkami v nedaleké „oboře“ nebo místem pro setkávání s obchodními partnery. Místo vybízí k nesčetným možnostem sportovně rekreačních i kulturních aktivit. Kaunicův dvůr je velmi zajímavou investicí, která umožňuje kombinovat lukrativní výnosy z krátkodobých pronájmů a vlastní užívání nemovitosti pro rekreaci nebo občasné zázemí. Navíc hodnota bytů v této lokalitě je garancí dlouhodobé stability, v poslední době naopak narůstá a drží srovnatelnou tržní úroveň s cenou nových bytů v Brně.

Služby, které nabízí v rámci projektu samotný investor

S ohledem na dlouholetou praxi v realitách a zkušenosti se zprostředkováním služeb spojených s nemovitostmi, dokážeme zajistit pronájem bytových jednotek v samotném projektu Kaunicův dvůr. V případě investičního záměru, tak našim klientům odpadá obava s vyhledáním spolehlivého a řádně platícího nájemníka, ale i dalších starostí spojených se samotným pronájmem. Pomůžeme i s prodejem jakékoliv jiné nemovitosti, z jejíž ceny bude financován nákup bytu v projektu Kaunicův dvůr. Také jako jedni z mála, nabízíme v ceně jednotlivých bytových jednotek moderní kuchyňskou linku včetně spotřebičů, garážové stání a sklepní kóje.

Rezidenční komplex Kaunicův dvůr je v mnoha směrech ojedinělý developerský projekt, který na českém realitním trhu nenachází přímou konkurenci. Ať už se jedná o samotnou lokalitu, nadčasovou architekturu, nabídku nadstandardních bytových jednotek, možnost výjimečné investice nebo dalších služeb developera, odlišuje se výrazně od ostatních. Ve srovnání s jinými rezidenčními projekty například i cenou, která již zahrnuje garážové stání, sklepní kóji a moderní kuchyňskou linku včetně spotřebičů a garantuje pořízení nemovitosti bez nutnosti dalších výdajů. Využijte ojedinělou příležitost k pořízení vlastního bydlení nebo zajímavé investici v neopakovatelném projektu, který je spojen se slavnou historií.

Pro více informací navštivte webové stránky www.kaunicuvdvur.cz