Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Není vám lhostejné vaše zdraví? Podpořte ho lykopenovým nápojem

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Rychlé životní tempo a zdravý způsob života nejdou příliš dohromady. Ale kdo by chtěl na oltář pracovní úspěšnosti, dosažení určitého životního standardu a zajištění rodiny položit svoje zdraví? Nikdo.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Není vám lhostejné vaše zdraví? Podpořte ho lykopenovým nápojem | foto: Schellex, spol. s r.o.

I při maximálním denním vytížení můžete podpořit svoji cestu ke zdraví. A navíc rychle, efektivně a pohodlně. Jak? Díky lykopenovému nápoji.

Pozitivní účinky lykopenu na lidské zdraví

Lykopen patří mezi nejsilnější antioxidant a v posledních letech stojí v centru pozornosti mnoha vědeckých výzkumů v oblasti zdravotnictví, jež potvrdily pozitivní účinky lykopenu na zdraví našeho organismu.

Jde o rostlinný pigment dodávající ovoci a zelenině, především rajčatům, jejich červenou barvu. Patří do skupiny karotenoidů, které jsou známy svými antioxidačními vlastnostmi.

Lykopen je antioxidant ochraňující buňky lidského těla před jejich ničením volnými radikály, na něž se umí napojit tak, že mohou být zneškodněny a vyplaveny z organismu.

Konkrétně lykopen pomáhá k udržení zdravého srdce a kardiovaskulárního systému, k správné funkci prostaty u mužů, chrání děložní čípek u žen, zabraňuje stárnutí kůže, napomáhá jejímu zhnědnutí a slouží jako ochrana před negativními účinky UV záření.

Je prokázáno, že u mužů, kteří pravidelně konzumují deset nebo více jídel bohatých na lykopen, se snižuje riziko rakoviny prostaty o 45 %. Stravě bohaté na lykopen se také přičítá snížení rizika onemocnění rakovinou slinivky a děložního čípku. Lykopen snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Lykopenový nápoj podpoří naše zdraví

Lykopenový nápoj - jablko/broskev

Nemusíte se děsit množství zkonzumovaných rajčat, červené řepy, melounů a některých druhů ovoce s červeným barvivem. Je tu přece lykopenový nápoj, obsahující koncentrovaný lykopen.

Protože lidský organismus nedokáže lykopen ze stravy vstřebat, pokud není ošetřena tepelnou úpravou, je lykopenový nápoj skvělou alternativou. Při pravidelné konzumaci lykopenového nápoje se snižuje riziko výskytu rakoviny, cholesterolu v krvi, kardiovaskulárních a degenerativních onemocnění a udržuje činný imunitní systém.

Lykopenový nápoj: zdraví, které chutná

Jablko, jablko-broskev, jablko-mango, ovocná směs. Čtyři příchutě lykopenového nápoje, které si můžete zvolit, pokud se rozhodnete udělat něco pro svoje zdraví. Pod obchodní značkou LycoLife si můžete lykopenový nápoj objednat on-line v e-shopu na internetové adrese: www.schellex.cz.

Máte tu záruku, že lykopenový nápoj LycoLife obsahuje koncentrovaný lykopen (min. 30 mg) v láhvi. Toto množství odpovídá 3 kg čerstvých rajčat a je organismem 100 % vstřebatelný.

Na internetové adrese www.schellex.cz najdete i další produkty, které chutnají a přitom podporují zdravý způsob života.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Jarní výzva OnaDnes: Do prázdnin s novou postavou

Vykročte do jara s novou výzvou, dosáhněte vysněné postavy. Společně s Cambridge Weight Plan vám s tím pomůžeme. Nedaří...

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Červené rty nikdy nevyjdou z módy. Ani na Silvestra

Arome.cz Červené rty sluší výrazným brunetám i křehkým blondýnkám. A z módy nevycházejí už pěknou řádku let. Že je na vás křiklav...

Najdete na iDNES.cz