Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Není váha jako váha: nabízíme komplexní služby v oblasti vážení

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Nejen v domácnostech, ale i v průmyslu je potřeba vážit. V oblasti vážící a řídící techniky znamená záruku firma VELS, která vychází z praktických zkušeností i dlouhodobého vývoje. Dodává navažovací, dávkovací, plnicí i balící zařízení pro chemický, potravinářský, stavební průmysl či zemědělství.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Není váha jako váha | foto: VELS - vážící elektronické systémy s.r.o.

Cílem firmy VELS - vážící elektronické systémy s. r. o. je nabídnout zákazníkům komplexní služby v oblasti vážení, dávkování, plnění, balení a manipulace s materiálem od kusových dodávek jednotlivých strojů a zařízení až po dodávky ucelených systémů „na klíč“. Mezi významné aktivity společnosti patří rovněž prodej základních prvků potřebných k vážení. V nabídce firmy VELS naleznete produkty značek HOTTINGER BALDWIN MESSTECHNIK (snímače zatížení měřicí převodníky, vážní procesory) a VISHAY TEDEA-HUNTLEIGH (snímače zatížení).

Vážení sypkých produktů

Zařízení pro plnění sypkých produktů do otevřených pylů, ventilových pytlů a BigBagů (od jednoduchých zařízení až po automatické linky) přizpůsobuje firma každému klientovi na míru podle jeho požadavků a prostředí. Vybrat si můžete plošinové, paletové, pásové, pytlovací nebo průtočné váhy. Potřebné parametry každého vážícího zařízení jsou přehledně uvedeny na webových stránkách firmy, viz www.vels.cz/produkty/vazeni.

Není váha jako váha

V sekci „Použití a funkce“ se u jednotlivých produktů seznámíte s nejčastějším způsobem využití, možnostmi provedení a samozřejmě se základní charakteristikou konkrétního výrobku. Nechybějí technická data, díky nimž se dá výběr požadovaného zboží dále zúžit.

Pytlovací váhy

Samostatnou kategorii mezi zařízeními dodávanými firmou VELS – vážící elektronické systémy s. r. o. tvoří pytlovací váhy, kde jsou k dispozici váhy a plničky otevřených nebo ventilových pytlů, velkoobjemových vaků (BigBagů), otevřených sáčků, krabic a sudů. Váhy pro přesné hmotnostní plnění otevřených pytlů sypkými látkami (např. granuláty plastických hmot, barviva, hnojiva, cement, písek, cukr, obilí, šrot, mouku atd.) představují základní prvek zařízení zejména v průmyslu chemickém, farmaceutickém, potravinářském, krmivářském a stavebním. Princip činnosti zařízení spočívá v průběžném snímání hmotnosti materiálu napadaného vpádovou přírubou do pytle zavěšeného na hubici s ručním (případně pneumatickým) upínáním. Po dosažení požadované hmotnosti vyhodnocovací jednotka automaticky vydá signál pro zastavení přísunu materiálu.

Standardně se váha dodává s vyhodnocovací jednotkou, která umožňuje rovněž přesné dovažování. Váhu lze na přání vybavit i inteligentním řídícím systémem, ovládajícím další příslušenství jako např. automatické zakládání a upínání pytlů, dopravníky pro odsun pytlů či tisk vážních lístků a etiket. Kromě základního provedení firma dodává i mobilní variantu. Její předností je díky stavebnicovému řešení snadná, rychlá a prostorově nenáročná instalace s možností zabudování do výrobní linky, více na www.vels.cz/produkty/vazeni/pytlovaci-vahy.

Jak naplnit BigBag

Není váha jako váha

Není váha jako váha

Pro přesné hmotnostní plnění velkoobjemových vaků (BigBagů) suchými sypkými látkami slouží zejména v chemickém, farmaceutickém, potravinářském, krmivářském a stavebním průmyslu plnička obřích vaků (BigBagů) s nepohyblivým závěsným vážícím rámem, konkrétně www.vels.cz/produkty/vazeni/pytlovaci-vahy/plneni-bigbagu-nepohyblivy-2/.

Předností tohoto zařízení je stavebnicové řešení a variabilita instalace, neboť ho bez problémů umístíte jak pod stropní konstrukci, na podlahu, nebo přímo zabudujete do výrobní linky. Plnička splňuje požadavky na přesné a bezprašné plnění. Jistě oceníte i jednoduchou obsluhu, kterou zastane jen jedna osoba. K manipulaci s vaky postačuje nízkozdvižný vozík. Nepostradatelnou výhodou tohoto zařízení je možnost dodávky pro všechny standardně vyráběné velikosti vaků. Zákazník má také na výběr z volitelného vybavení, přičemž domluva úprav podle požadavků zákazníka je pro firmu VELS samozřejmostí.

Neváhejte se poradit

Firma VELS – vážící elektronické systémy s. r. o. sídlí v Pardubicích - Rosicích a byla založena počátkem roku 1996 pracovníky s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vývoje a výroby navažovacích, dávkovacích, plnicích a balících zařízení v chemickém a potravinářském průmyslu. Zaručuje vysokou kvalitu svých produktů a systémů. Vlastní linky přizpůsobuje každému klientovi na míru podle jeho požadavků a prostředí, problémem není ani osobní odborné poradenství. Více na www.vels.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz