Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nenechávejte předvánoční úklid na poslední chvíli

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Připravujete se na pořádný úklid bytu či domu, ale nemůžete svou rodinu přemluvit, aby vám pomohla? Vpusťte do svého domova pomocníky, kteří neodmlouvají! S těmito úklidovými prostředky bude u vás během chvilky krásně čisto.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nenechávejte předvánoční úklid na poslední chvíli! | foto: AllServices Group

Znáte to, vždy, když je potřeba něco uklidit, celá rodina se rozprchne a úklid skončí na vás. Zvlášť, když se jedná o gruntování celého domu. Nenechte se ale rozhodit a pusťte se do toho s profesionálním vybavením, se kterým uklidíte během chvilky a s úsměvem na tváři.

MOPSET - Úklidový vozík, mop, tyč, návlek

MOPSET - Úklidový vozík, mop, tyč, návlek

Vytírání podlahy bude hračka s úklidovým setem MOPSET, který obsahuje vozík se ždímačem a kolečky. Už žádné omotávání hadru na smeták nebo namáhavé ruční ždímání. Vozík lze dokonce rozdělit příčkou na dva kyblíky.

Clean Twist extra soft M

Clean Twist extra soft M

Podlahy snadno a rychle bez doteku špinavé vody či ohýbání zvládnete také s rotačním úklidovým setem Clean Twist extra soft M, který je určený pro všechny typy podlah jako jsou parkety, lamino a dřevo. Vyměnitelné návleky ze speciálních mikrovláken jsou prakticky umístěny po celé délce vytírací plochy a výborně absorbují nečistoty.

Vysavače i další potřeby pro úklid a čištění

Vysavač profesionální PROFI 1

Vysavač profesionální PROFI 1

Také nesnášíte namáhavé vysávání koberců? Vysávání velkých ploch jako jsou kanceláře, hotely, školy, ale také rodinné domy i byty hravě zvládne kvalitní vysavač PROFI 1, který je velmi výkonný a díky gumovým kolečkům a gumové liště navíc ohleduplný vůči podlahám a nábytku. Dokonce má oproti běžným vysavačům dvojnásobnou životnost.

Vysavač profesionální PROFI 5.1 MF s otřepem filtru

Vysavač profesionální PROFI 5.1 MF s otřepem filtru

Snadno a rychle váš byt vyluxuje i profesionální bezsáčkový vysavač PROFI 5.1 MFD se speciální filtrací, který je vhodný i pro řemeslníky nebo úklidové firmy. Vydrží zátěž stavebního nebo truhlářského prachu a jeho motor je vybaven zabezpečením proti přehřátí. Vysavač má ve své výbavě také příslušenství pro odstranění znečištění z různých povrchů a těžko dostupných ploch.

Máte sbírku „lapačů prachu“? Na oprašování prachu a pavučin je skvělý ometač z ovčí vlny, který efektivně zadržuje prach a po použití ho snadno očistíte v mýdlové vodě. Čištěný povrch nepoškodí jako umělé vlákno, je tak ideální pro oprašování gramofonových desek, hifi aparatury nebo i modelů.

Ometač prachu a pavučin z ovčí vlny

Ometač prachu a pavučin z ovčí vlny

Mytí oken nikdy nebylo snadnější

UNGER profi sada na mytí oken

UNGER profi sada na mytí oken

Odkládáte vždy mytí oken na neurčito? S profi sadou na mytí oken vás bude leštění skel bavit! Sada obsahuje stěrku, rozmývák, bezpečnostní škrabku, kyblík s háčky a okapem, náhradní gumu, hadr na okna a zcela zdarma navíc koncentrát Unger Liguid 11 FR100 na okna. Vše ve vysoké kvalitě, kterou si vaše okna zaslouží.

Vysavač na okna Window Cleaner

Vysavač na okna Window Cleaner

Naprosto beze skvrn vysává a leští okna také Window Cleaner, který přináší inovativní čištění oken díky elektrickému odsávání vody. Je vhodný na klasická i střešní okna, zrcadla, sprchové kouty a dlaždice.

Chemie na úklid a čištění

Co by to bylo za úklid bez pořádných úklidových prostředků? Balíček profesionální úklidové chemie Sucitesa obsahuje Aquagen Multi Sucitesa, jeden pomocník na vše, se kterým umyjete zrcadla, vyleštíte nábytek i dveře, Aquagen Deskal Sucitesa, extra účiný čisticí prostředek na odstraňování vodního kamene a skvrn od rzi, Puligen Mobel Fast leštěnku na dřevo, Ecomix Limon Sucitesa neutrální čisticí prostředek na všechny typy podlah a koncentrát Xtrem Vintro na čištění oken, skel a zrcadel.

Balíček profesionální úklidové chemie Sucitesa

Balíček profesionální úklidové chemie Sucitesa

Navíc k balíčku úklidové chemie Sucitesa získáte zdarma 3 dárky, přípravek Ecomix Limon Sucitesa, láhev s odměrkou na koncentráty a utěrkový hadr z mikrovlákna na sklo.

Nad 1 000 Kč doprava na úklidové prostředky zcela zdarma

Zaujal vás některý z produktů pro snadnější úklid? Všechny z nich nabízí na svém e-shopu společnost AllServices Group s.r.o. a právě dnes, 3. listopadu, nabízí dopravu nad 1 000 Kč zdarma! Navíc také při nákupu nad 1 000 Kč získáte dárek zdarma dle svého výběru.

Pro vás, koncové spotřebitele, nabízí společnost AllServices Group záruku 3 roky na produkty značky Leifheit. Případné reklamace těchto produktů řeší výměnou.

Společnost AllServices Group je profesionálem v prodeji vybavení pro úklid a čištění, pro tuto oblast nabízí kompletní a kvalitní sortiment. Odborníci ze společnosti AllServices Group vám v případě potřeby rádi poradí. Nákupem zde podpoříte dobrou věc, společnost zaměstnává osoby se zdravotním postižením.

Více informací o společnosti AllServices Group s.r.o. a celý její sortiment pro úklid a čištění najdete na www.vybaveniprouklid.cz.

Autor:

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem nebo elektřinou?

Co je výhodnější? Topení dřevem, plynem, nebo elektřinou?

Opět udeřila zima a my se děsíme účtu za topení. Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu nového domu? Pak se vám určitě...

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Pro kvalitní plynové armatury se obraťte na specialisty

Na výrobu a servis plynových armatur, ventilů a uzávěrů se již 27. rokem specializuje firma ARMAGAS s. r. o. Její...

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Soutěž: Montované domy se perfektně vyjímají na vesnici i ve městě

Co vás láká více? Preferujete bydlení ve městě nebo na vesnici? Ať už jste pro komfort a ruch velkoměsta, nebo toužíte...

Najdete na iDNES.cz