Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Němčina na základní škole již od 1. ročníku? Nejen tím se mohou pyšnit studenti Kladské základní jazykové školy

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00
Základní škola Kladská byla založena v roce 1902, od roku 2000 je Fakultní školou Pedagogické fakulty UK. Škola má více než 45 letou tradici výuky německého jazyka. Všechny třídy základní jazykové školy mají rozšířenou výuku jazyků. Němčina na základní škole Kladská je povinná od 1. ročníku, anglický jazyk je povinný od 6. ročníku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | foto: Kladska.cz

Výuka základní jazykové školy Kladská je vedená kvalifikovanými učiteli a kombinovaná s hodinami rodilých mluvčích. V 9. ročníku mohou žáci skládat mezinárodní zkoušku z němčiny (DSD) a angličtiny.

Němčina na základní škole je vyučována dle školního vzdělávacího programu Evropská škola. Škola je držitelkou mezinárodního ocenění - jazykové ceny Label a certifikátu společnosti Scio za aktivní přístup k hodnocení kvality vlastní výchovně vzdělávací činnosti.

Žáci základní jazykové školy Kladská mají vynikající výsledky při přijímání na gymnázia a SŠ

Ve škole aktivně pracuje žákovský parlament, školní poradenský preventivní tým, vynikající je spolupráce s Radou školy a Klubem rodičů, který organizuje řadu mimoškolních aktivit, především zájmové činnosti dětí. Dětem základní jazykové školy je k mání cca 35 zájmových kroužků.

Škola zajišťuje provoz školní družiny pro žáky 1. - 4. ročníku a školního klubu pro 5. - 9. ročník. Areál základní jazykové školy nabízí hřiště, které se využívá v hodinách tělesné výchovy, odpoledne slouží školní družině a večer je využíváno i veřejností.

Motto školy:

"Nikdy nebudeme moci vychovávat a vzdělávat své dítě nebo děti znovu. Nikdy. Máme jen jedinou možnost, a to neopakovatelnou..."

Samozřejmostí je školní jídelna, kde si žáci mohou vybrat ze 2 jídel. O její kvalitě svědčí fakt, že ji využívá 99 procent žáků. Jídelna nabízí dětem také čerstvé dopolední svačiny. Ve škole je automat na školní mléko a jogurty.

Škola má moderní učebny chemie, fyziky a výtvarné výchovy. Počítačová učebna je pro 31 žáků. Protože je němčina na základní škole jednou z priorit, jazykové učebny samozřejmě disponují počítačovým vybavením, v každé třídě je počítač s připojením na internet. Studenti základní jazykové školy mají k dispozici interaktivní tabule. V tělocvičně je nová horolezecká stěna, v družině nová sestava herních prvků.

Němčina na ZŠ Kladská dosahuje nejvyšších kvalit

Škola se zaměřuje na mezinárodní činnost a spolupráci se školami v zemích EU. Významným kladem základní jazykové školy jsou pravidelné výměnné zájezdy. Kladská má čtyři partnerské školy v Německu, jednu v Rakousku a jednu v Dánsku. Němčina na základní škole Kladská dosahuje nejvyšších kvalit, i proto je již přes 6 let aktivně zapojena do projektů EU Comenius.

logo Základní škola Kladská

Pro studenty základní jazykové školy Kladská z 2. až 9. ročníků jsou pravidelně zajišťovány lyžařské kurzy. Každá třída tráví každoročně 1 týden na lyžích. První stupeň jezdí na české hory, 2. stupeň převážně do Alp. Součástí výuky jsou i cyklistické kurzy, poznávací zájezdy a adaptační kurzy.

Škola je zapojena do hnutí "Na vlastních nohou - Stonožka". Děti pomáhají svými kresbami dětem ve válkou postižených oblastech (Afghánistán...). Dále Kladská pomáhá díky spolupráci s o.p.s. Siriri dětem ve Středoafrické republice.

Kontakt :

učení - Jiří Votrubatel.: 222 520 079
e-mail: info@kladska.cz

www.kladska.cz

Adresa: Kladská 1, 120 00 Praha 2

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Idyla u jezera Fuschlsee v oblasti Salzkammergut
Vydejte se na podzimní výlety do Horního Rakouska

Horní Rakousko je ideálním cílem pro podzimní výlety. Lesy zářící barevným listím, výhledy z alpských vrcholků či tyrkysová jezera vybízí k pěším putování....  celý článek

Program Erasmus slaví 30 let.
Program Erasmus slaví 30 let

V roce 2017 slaví Evropa 30 let existence programu Erasmus. Zahraniční studijní pobyt absolvovalo tehdy na evropské úrovni 3 244 studentů. Česká republika se...  celý článek

Vinotéky již nabízí vína ve vyšší kvalitě.
Vinotéky již nabízejí vína ve vyšší kvalitě

Volání po vyšší kvalitě v prodeji sudových vín přináší své ovoce. Víno ve vinotékách nahrazují kvalitní jednorázové obaly VINOBOX.   celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.