Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Němčina na základní škole již od 1. ročníku? Nejen tím se mohou pyšnit studenti Kladské základní jazykové školy

Komerční sdělení   13:00aktualizováno  13:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Základní škola Kladská byla založena v roce 1902, od roku 2000 je Fakultní školou Pedagogické fakulty UK. Škola má více než 45 letou tradici výuky německého jazyka. Všechny třídy základní jazykové školy mají rozšířenou výuku jazyků. Němčina na základní škole Kladská je povinná od 1. ročníku, anglický jazyk je povinný od 6. ročníku.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Základní škola s rozšířenou výukou jazyků, Fakultní škola Pedagogické fakulty UK, Praha 2, Kladská 1 | foto: Kladska.cz

Výuka základní jazykové školy Kladská je vedená kvalifikovanými učiteli a kombinovaná s hodinami rodilých mluvčích. V 9. ročníku mohou žáci skládat mezinárodní zkoušku z němčiny (DSD) a angličtiny.

Němčina na základní škole je vyučována dle školního vzdělávacího programu Evropská škola. Škola je držitelkou mezinárodního ocenění - jazykové ceny Label a certifikátu společnosti Scio za aktivní přístup k hodnocení kvality vlastní výchovně vzdělávací činnosti.

Žáci základní jazykové školy Kladská mají vynikající výsledky při přijímání na gymnázia a SŠ

Ve škole aktivně pracuje žákovský parlament, školní poradenský preventivní tým, vynikající je spolupráce s Radou školy a Klubem rodičů, který organizuje řadu mimoškolních aktivit, především zájmové činnosti dětí. Dětem základní jazykové školy je k mání cca 35 zájmových kroužků.

Škola zajišťuje provoz školní družiny pro žáky 1. - 4. ročníku a školního klubu pro 5. - 9. ročník. Areál základní jazykové školy nabízí hřiště, které se využívá v hodinách tělesné výchovy, odpoledne slouží školní družině a večer je využíváno i veřejností.

Motto školy:

"Nikdy nebudeme moci vychovávat a vzdělávat své dítě nebo děti znovu. Nikdy. Máme jen jedinou možnost, a to neopakovatelnou..."

Samozřejmostí je školní jídelna, kde si žáci mohou vybrat ze 2 jídel. O její kvalitě svědčí fakt, že ji využívá 99 procent žáků. Jídelna nabízí dětem také čerstvé dopolední svačiny. Ve škole je automat na školní mléko a jogurty.

Škola má moderní učebny chemie, fyziky a výtvarné výchovy. Počítačová učebna je pro 31 žáků. Protože je němčina na základní škole jednou z priorit, jazykové učebny samozřejmě disponují počítačovým vybavením, v každé třídě je počítač s připojením na internet. Studenti základní jazykové školy mají k dispozici interaktivní tabule. V tělocvičně je nová horolezecká stěna, v družině nová sestava herních prvků.

Němčina na ZŠ Kladská dosahuje nejvyšších kvalit

Škola se zaměřuje na mezinárodní činnost a spolupráci se školami v zemích EU. Významným kladem základní jazykové školy jsou pravidelné výměnné zájezdy. Kladská má čtyři partnerské školy v Německu, jednu v Rakousku a jednu v Dánsku. Němčina na základní škole Kladská dosahuje nejvyšších kvalit, i proto je již přes 6 let aktivně zapojena do projektů EU Comenius.

logo Základní škola Kladská

Pro studenty základní jazykové školy Kladská z 2. až 9. ročníků jsou pravidelně zajišťovány lyžařské kurzy. Každá třída tráví každoročně 1 týden na lyžích. První stupeň jezdí na české hory, 2. stupeň převážně do Alp. Součástí výuky jsou i cyklistické kurzy, poznávací zájezdy a adaptační kurzy.

Škola je zapojena do hnutí "Na vlastních nohou - Stonožka". Děti pomáhají svými kresbami dětem ve válkou postižených oblastech (Afghánistán...). Dále Kladská pomáhá díky spolupráci s o.p.s. Siriri dětem ve Středoafrické republice.

Kontakt :

učení - Jiří Votrubatel.: 222 520 079
e-mail: info@kladska.cz

www.kladska.cz

Adresa: Kladská 1, 120 00 Praha 2

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh společnosti Český chřest je příběhem o udržení prastaré zelinářské tradice v Česku. Úplní nováčci v oboru...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

Další z rubriky

Smixin, revoluce v mytí rukou

Smixin, revoluce v mytí rukou

Jedná se o inteligentního pomocníka, který je navíc šetrný k životnímu prostředí. Nemusíte na nic sáhnout, Smixin sám...

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Co ukázala chřipková epidemie? Češi v očkování zaostávají za Evropou

Chřipka je časté virové onemocnění, které postihuje každý rok mezi 5 a 15 % obyvatel Evropy. V regionu Evropy se...

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Nebojte se aukcí, odborníci z Galerie KODL jsou zde pro vás

Máte obraz či grafiku a chcete je zpeněžit? Sháníte nějaké umělecké dílo? Poraďte se s týmem odborníků přímo v aukční...

Najdete na iDNES.cz