Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nemáte klidné spaní? Dejte své cennosti do trezoru

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Nejen bohatí podnikatelé využijí trezory. Své cennosti, jako jsou důležité dokumenty, doklady, šperky, finanční hotovost, ale i věci, které pro vás mají nedozírnou citovou hodnotu, můžete uschovat na bezpečné místo. Nic se s nimi nestane třeba ani v případě požáru.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nemáte klidné spaní? Dejte své cennosti do trezoru! | foto: METALSAFE s.r.o.

Bezpečnostní trezory jsou vhodné pro běžné cennosti i tajné dokumenty. Patří mezi ně nábytkové trezory a sejfy, bezpečnostní archivační trezory a depozitní trezory s vhozovým otvorem. Bezpečnostní trezory najdou uplatnění nejen v soukromých domech a bytech, obchodech, obchodních centrech, čerpacích stanicích, sázkových kancelářích a jiných průmyslových objektech, ale i automobilech či lodích. Povídali jsme si o nich s Ing. Petrem Lakomým, prokuristou společnosti Metalsafe s.r.o.

Společnost Metalsafe s.r.o. trezory nejen vyrábí, ale díky exkluzivní partnerské smlouvě s anglickou společností Phoenix Safe Company Ltd., která je jedním z největších světových dodavatelů bezpečnostních trezorů nabízí také více než 40 druhů trezorů všech typů, přičemž jednotlivé druhy mají několik rozměrových a bezpečnostních modifikací.

Podle čeho trezor vybírat?
Na výběru je nejdůležitější to, co do trezoru budete uschovávat, i kde trezor potřebujete mít. Hlavním parametrem při výběru je tzv. bezpečnostní třída, která určuje, jak je který trezor bezpečný.

Jak je to s bezpečnostními certifikáty trezorů METALSAFE?
Všechny námi nabízené trezory jsou certifikovány akreditovanou laboratoří a splňují požadavky evropských norem pro bezpečnost a také ohnivzdornost trezorů. Trezory, které vyrábíme, mají atest od společnosti TREZOR TEST s.r.o. Máme certifikaci od NBÚ pro uchovávání informací ve stupni důvěrné, tajné a přísně tajné. V současnosti připravujeme testování trezorů podle ECB-S.

Co je ECB-S?
ECB-S (European Certification Boards Security) je obchodní značka společnosti ESSA - European Security Systems Associatione. V. Touto certifikací potvrzuje European Certification Board (ECB-S), že trezory v plné míře splňují všechna kritéria normy EN 1143-1, nebo je dokonce překonávají.

Má certifikace ECB-S výhody pro zákazníka?
Výhod certifikace ECB-S je mnoho. Tuto certifikaci vyžadují hlavně velké nadnárodní korporace a bankovní ústavy. Jejími hlavními přednostmi je zajištění nejvyšší bezpečnosti prostřednictvím nezávislé kontroly zboží a kvality, zlepšení ratingové situace při úvěrování nebo pojištění zbytkového rizika, transparentnost pro banky a pojišťovny a dodržení evropského standardu bezpečnosti.

A když zákazník potřebuje uschovat něco objemnějšího?
Pro velký objem cenností k uschování nabízíme trezorové dveře, které svou konstrukcí a zabezpečením poskytují maximální možnou ochranu prostoru. Trezorové dveře si naši zákazníci žádají pro průmyslovou, obchodní i soukromou sféru.

Nabízíte také ohnivzdorné trezory.
Ano, ty jsou určené nejen pro uchovávání papírových dokumentů, ale i datových a magnetických nosičů. Zejména firmy a různé instituce si uvědomují důležitost ochrany svých dat před ohněm, a i proto má používání ohnivzdorných trezorů vzestupnou tendenci.

Jsou nějaké speciální trezory na zbraně?
Skříně na zbraně musí splňovat zákonem dané požadavky pro úschovu zbraní a munice, což námi nabízené skříně na zbraně samozřejmě splňují. Vybavujeme je také uzamykatelnou schránkou na střelivo, v provedení Kombi navíc policemi pro uložení dalšího příslušenství zbraní.

Zabýváte se také výrobou bezpečných úložných prostor do automobilů?
Do automobilů všech značek vyrábíme atypické trezory a sejfy. Skrytá vestavba trezoru v automobilu je vhodná pro uložení a převoz peněžní hotovosti, dokladů i notebooku. Na přání zákazníků vyrábíme jakýkoliv rozměr trezoru, a to nejen do osobního, dodávkového či nákladního automobilu, ale i do autobusů, obytných automobilů, letadel i lodí.

A co další speciální požadavky klientů?
Můžeme trezor povrchově upravit libovolnou barvou či vybavit speciálním popisem nebo věnováním, které provádíme různým způsobem. Tak se i trezor může stát jedinečným a reprezentativním darem. V případě zájmu zákazníka jsme také schopni navrhnout celý systém archivování dat a dokumentů, na kterém spolupracujeme se společností NIKOL Martin s.r.o., která se archivnictvím zabývá více než 20 let a spravuje archivy mnoha společností.

Nemáte klidné spaní? Dejte své cennosti do trezoru

Jak trezory vyrábíte?
Vyrábí je naši zaměstnanci, kteří mají v oboru dlouhodobé zkušenosti. Práci jim usnadňuje moderní provoz, dokoupili jsme technologická zařízení pro výrobu kvalitních a designově originálních trezorů různých typů. Montáž a servis nám zajišťuje klíčové a trezorové centrum HAUSNER-PLNÝ.

Nemáte klidné spaní? Dejte své cennosti do trezoru!

Navázali jsme spolupráci s pojišťovnou Kooperativa, a. s., VIG při sjednávání pojistných smluv jak pro podnikatele, tak pro fyzické osoby. Kooperativa přichází se zajímavou nabídkou pro naše společné zákazníky a klienty. Při zakoupení trezoru od naší společnosti zákazník dostane voucher, na základě kterého Kooperativa poskytne slevu na pojistném při pojištění majetku. Při splnění všech podmínek může sleva dosáhnout až 30 %.

Kde všude nacházejí trezory METALSAFE své uplatnění?
Kromě českého a slovenského trhu dodává naše společnost Metalsafe s.r.o. trezory také do Holandska, Německa, Chorvatska a Spojeného království.

Nemáte klidné spaní? Dejte své cennosti do trezoru!

Celý sortiment trezorů společnosti Metalsafe s.r.o. najdete na stránkách www.metalsafe.cz

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Kremace zvířat aneb důstojný odchod člena rodiny

Krematorium zvířat Brno

Když pánové Bezděk a Foltýn v roce 2003 zakládali první krematorium zvířat v České republice, nebylo mnoho lidí, kteří...

Z e-shopu mizí tuny ořechů i ovoce. Značka GRIZLY táhne tisíce zákazníků

Olomoucká firma GRIZLY.cz vsadila před čtyřmi lety na zdravý životní styl.

Internetový nákup zákazníky v Česku baví. Je totiž pohodlný a šetří čas. Boom nakupování po síti zažívá nyní i...

Najdete na iDNES.cz