Byty
Byty - forma vlastnictví
Dům
Pozemky
Komerční nemovitosti
Lokalita
Kraje
» Hlavní město Praha
» Středočeský kraj
» Jihočeský kraj
» Jihomoravský kraj
» Karlovarský kraj
» Kraj Vysočina
» Královéhradecký kraj
» Liberecký kraj
» Moravskoslezský kraj
» Olomoucký kraj
» Pardubický kraj
» Plzeňský kraj
» Ústecký kraj
» Zlínský kraj
» Evropa
» Asie
» Severní Amerika
» Afrika
Cenové rozpětí v Kč  
(?)
Plocha v m² Plocha parcely v m² (?)
Stav nemovitosti
Konstrukce budovy
Podle počtu podlaží budovy
Počet podlaží budovy
Poschodí bytu
Počet místností
Zařízenost nemovitosti
Vybavení
Způsob vytápění objektu
Aktuálnost
+ další volby
Zavřít box Vymazat formulář
Cenové rozpětí v Kč Plocha v m²
Lokalita
>> Hlavní město Praha
>> Středočeský kraj
>> Jihočeský kraj
>> Jihomoravský kraj
>> Karlovarský kraj
>> Kraj Vysočina
>> Královéhradecký kraj
>> Liberecký kraj
>> Moravskoslezský kraj
>> Olomoucký kraj
>> Pardubický kraj
>> Plzeňský kraj
>> Ústecký kraj
>> Zlínský kraj
Zavřít box Vymazat formulář
Lokalita
Název nebo adresa RK
Zavřít box Vymazat formulář

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nekonvenční prostředí vyžaduje většina zaměstnanců, open space neláká

  14:14
Komerční sdělení Jednoduchý koncept otevřených kanceláří už není hlavním trendem. Podle realitně-konzultační společnosti OFFICE HUNTERS si téměř 80 procent klientů rozhodne pro jiné dispoziční uspořádání než klasický open space. Řada kreativně zaměřených firem se snaží pracovní prostor zpříjemnit a zajistit větší soukromí na práci. „V současné době se odsamostatného open space hodně ustupuje,“ uvádí Filip Veselý, jednatel společnosti OFFICE HUNTERS.

Open space, vizualizace| foto: DeveloperiDNES.cz

Open space je různorodý prostor kloubící pracovníky napříč oddělením s odlišnou náplní a povahou práce. V České republice zaznamenal největší rozmach kolem roku 2000, hlavní mantrou byla v té době efektivita. V současné době se firmy zaměřují na komfort podporující kreativitu.

„Zaměstnanci se ve formálních místnostech nedokáží stoprocentně uvolnit a jejich práce není tak efektivní. Podle našeho průzkumu 76 procent zaměstnanců tvrdí, že nekonvenční pracovní prostředí má pozitivní dopad na jejich produktivitu,“ říká Libor Novák ze společnosti Nowy Styl Group, která se specializuje na výrobu a design kancelářského nábytku a návrh komerčních interiérů.

Fotogalerie

Většina interakcí probíhá v kancelářích, nikoliv v zasedacích místnostech. Proto je nutné zajistit v rámci open space dostatečný počet zón, kde se lidé mohou setkávat. Kancelářské prostory se čím dál více zpestřují teplými barvami a zelení. Trendem je prolnutí přírody s moderní architekturou, kdy dojde k navození atmosféry a prostředí příjemného koutu někde v přírodě.

Do popředí se v současné době dostává filcový materiál. „Používá se především na sedačky a na sezení s vyššími zády a bočnicemi, sloužící k vytvoření zvukově izolovaných meeting pointů. Běžně si také hrajeme s designem podlahových krytin, především pomocí koberců a vinylů lze tvořit různé tvary a obrazce. Interiér dotváříme také různými potisky či tapetami na stěnách,“ uvádí designér Libor Novák.

Při schůzce nebo brainstormingu vedeném v neformálním prostředí ztrácejí lidé ostych a zvyšuje se efektivita práce. „Například schůzka u vysokého stolu vyhovuje přesně této potřebě. Porady vestoje jsou většinou kratší, efektivnější a probíhají v méně formálním duchu. Navíc umožňují zaměstnanci změnit pracovní polohu,“ dodal Novák, ze společnosti Nowy Styl Group.

„Praxe je taková, že pro vyšší management se staví hodně individualizované prostory, pro ostatní se buduje open-space s únikovými možnostmi ve formě malých zasedaček a atraktivních meeting pointů,“ vysvětluje Filip Veselý z OFFICE HUNTERS, která se specializuje na prodej a pronájem kancelářských a obchodních prostor.

  • tisknout
  • sdílet
  • máte tip?