Nejvíce oceňované potahové materiály? Kůže a Alcantara

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
V dnešní době moderních technologií a větší dostupnosti kvalitních materiálů se zvyšují požadavky zákazníků, zařizujících svůj interiér. Nespokojí se už jen s tím, že nábytek designově odpovídá trendům. Musí být zároveň i pohodlný a kvalitně zpracovaný.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejvíce oceňované potahové materiály

Samozřejmostí jsou potahové materiály s praktickými vlastnostmi.„Mezi našimi zákazníky jsou nejlépe oceňované potahové materiály kůže a Alcantara.“ potvrzuje marketingová specialistka obchodní sítě Residenza Kler.

Ti, kteří se rozhodli k zakoupení nábytku čalouněného kůží, si vybírají nejlepší čalounický materiál, jaký stvořila sama příroda. Tyto potahové materiály jsou surovinou, která žije, dýchá, vdechuje a vylučuje vlhkost těla, způsobujíc její přirozenou výměnu, vždy je elegantní a příjemná na dotyk.

V průběhu let užívání získala neoddiskutovatelnou pozici, punc stálé výjimečnosti mezi čalounickými materiály. Zkušení výrobci používají výhradně kůže nejvyšší kvality, které pocházejí z koželužen s mnohaletou tradicí a s bohatými zkušenostmi, což zaručuje nejvyšší starostlivost v procesech vydělávání kůže, barvení a zušlechťování.

Nejvíce oceňované potahové materiály

Potahové materiály, do značné míry podobné kůži v odolnosti vůči otěru, i pevnosti, jsou látky nazývané Alcantara. Jde o jedinečný materiál, speciálně vyvinutý světovými odborníky, který díky svým vlastnostem mezi jinými textiliemi nemá konkurenci. Vzhledem připomíná semišovou kůži. Neobvykle hustá technologie tkaní způsobuje prakticky nepropustnost materiálu. Případné vylité tekutiny nevytvoří skvrnu.  Zůstanou na povrchu, odkud jsou snadno odstranitelné. Dnes je Alcantara využívána snad ve všech odvětvích výroby od nábytku až po automobilový průmysl. Alcantaru si pochvalují také majitelé domácích zvířat, neboť odolává poškrábání drápky a dobře se čistí od chlupů.

Nejvíce oceňované potahové materiály

V galeriích nábytku světových značek Residenza Kler si můžete vybírat nejen kůži a Alcantaru, ale i další zajímavé potahové materiály specifických vlastností a vzorů. Vše nejvyšší kvality, záleží pouze na Vašem výběru a preferencích.

Luxusní potahové materiály můžete shlédnout i na www.residenza.cz.

Autor:

Nejčtenější

Mountfield překvapuje: ve velkém se pustil do vánočních dekorací

Vánoční dekorace Mountfield.

Mountfield letos pojímá Vánoce ve velkém stylu. Připravil pro zákazníky ohromný výběr vánočních dekorací. Od LED...

Kupka, Toyen, Štyrský. Aukce roku umění v Mánesu

Toyen-Čedičové skály

V pražské výstavní síni Mánes se dne 28. října 2018 od 14 hodin uskuteční prestižní aukce uměleckých děl, kterou pořádá...

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Na televizorech QLED se nevypaluje obraz, potvrdily zahraniční testy

Společnost RTINGS připravila už tři testy týkající se vypalování a retence obrazu.* Z výsledků jasně vyplynulo, že u...

Myslete na budoucnost, nikdy není brzy začít spořit na důchod

Myslete na budoucnost – nikdy není brzy začít spořit na důchod

Dnes už víme, že do důchodu odejdeme nejpozději v 65 letech. Nikdo nám ale nezaručí, že to bude platit i za pár let....

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte

Jak s dětmi mluvit o penězích? Těmto frázím se raději vyhněte.

Peníze jsou každodenní součástí našeho života. Děti se s nimi od nízkého věku setkávají například při nakupování nebo v...

Další z rubriky

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Technologie ARISTON pomohou v Grónsku rozkrýt globální oteplování

Firma Ariston je věrná cíli přinášet pohodlí každému a oznámila úspěšné dokončení první fáze projektu „Ariston Comfort...

Elektroinstalační materiál chrání vaši domácnost

Elektroinstalační materiál chrání vaši domácnost

Pod označením elektroinstalační materiál se skrývá řada elektrotechnických součástek, přístrojů a spotřebičů, jež jsou...

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Pořiďte si kvalitní dřevěná eurookna a ušetříte za vytápění

Právě je ideální doba začít přemýšlet o výměně oken a dveří, aby vám příští sezónu neunikalo drahocenné teplo. Kvalitní...

Najdete na iDNES.cz