Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nejsilnější, a proto účinné. Kanadské brusinky SUPERCRANBERRY™

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Za nejčastější bakteriální infekce spolu s respiračními onemocněními bývají považovány infekce močových cest (IMC). Uvádí se, že potrápí přibližně polovinu žen alespoň jednou v životě a že k dlouhodobým opakovaným recidivám dochází až u 5 % žen.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejsilnější a proto účinné | foto: Barny´s - BioPol GN s.r.o.

Pocit obtížného močení, pálení při močení a zvýšená frekvence močení patří mezi nejčastější projevy IMC. Známe účinný doplněk stravy kanadské brusinky SUPERCRANBERRY™.

Velkoplodé kanadské brusinky a jejich blahodárné účinky objevili již před stoletími

Brusinka kanadská (Vaccinium macrocarpon) je stále zelený cca 20 cm vysoký keřík původem ze Severní Ameriky. Velkoplodé kanadské brusinky a jejich blahodárné účinky objevili již před stoletími indiáni, kteří brusinky nejen konzumovali, ale používali je i při hojení ran a pro zmírnění bolestí různého původu.

V současnosti brusinky ocení především ženy nejen jako hospodyňky při vaření moderní gastronomie, ale také především pro jejich účinky na zdraví močových cest. Výjimečné působení, které mají kanadské brusinky na močové cesty, je dáno obsaženými rostlinnými sekundárními metabolity - bioflavonoidy a dalšími obsaženými minerály, vitamíny, stopovými prvky a organickými kyselinami.

Vysoký obsah organických kyselin příznivě ovlivňuje kyselost močových cest - vytvářejí nepříznivé prostředí pro rozmnožování především streptokoků a bakterie Escherichia coli (tato bakterie je nejčastější příčinou infekcí močových cest). A je to právě ta trpká chuť tříslovin, které mají u brusinek jednu z nejvyšších koncentrací, nazývají se proanthokyanidiny (PAC).

Obsažený proanthokyanidin - A je nejúčinnější látkou v kanadských brusinkách a vykazuje nejlepší výsledky ze všech rostlinných proanthokyanidinů, který zamezuje usídlení bakterií na stěnách močového traktu. PAC-A na sliznicích močového traktu vytvoří film, ten zamezí usídlení bakterií, které jsou pak následně vyplaveny z těla.

True

Lahodný nápoj

Lahodný nápoj

Výjimečných vlastností, které kanadské brusinky mají, si samozřejmě všimly i vědecké instituce a tak už v r. 2004 byly brusinky ve standardizované koncentraci minimálně 36  mg  PAC v denní dávce uznány Francouzskou Agenturou Zdravotní Bezpečnosti Potravin* jako zdraví prospěšné při zamezení uchycení bakterie Escherichia coli na stěnách močových cest. 

Nejnovější vědecké poznatky však naznačují přímou závislost denní dávky PAC na následném efektu. Howell a kol.** ve dvojitě  zaslepené placebem kontrolované  studii  prokázali vyšší efekt dvojnásobné dávky PAC (72 mg denně), především pro přetrvání efektu i v nočních hodinách.

Proto je důležité při akutních problémech močových cest vyhledat co nejefektivnější a nejkvalitnější přípravek pro péči o močové cesty. Absolutní novinkou na trhu v ČR jsou certifikované kanadské brusinky SUPERCRANBERRY™, které svým složením a dávkováním vycházejí z nejnovějších vědeckých poznatků.

Aktivní látkou v SUPERCRANBERRY™ kanadské brusinky je standardizovaný extrakt CranRichPAC® 4.5 40:1 obsahující minimálně 4,5 % proanthokyanidinů (PAC). 500 mg extraktu tak odpovídá 20 g čerstvých plodů kanadské brusinky - Vaccinium macrocarpon jakostní třídy A, které jsou sklízeny v období s nejvyšší koncentrací pro zdraví blahodárných proanthokyanidinů.

Jedna kapsle potom obsahuje minimálně 22,5 mg  proanthokyanidinů, jedná se tak o nejsilnější brusinky od Barny's (obsah PAC hodnocen metodou BL-DMAC). Kvalita použité suroviny a s tím související vysoký obsah PAC je důležitý zvláště při akutním a náhlém dyskomfortu močové soustavy, kdy je efekt přímo závislý na podané dávce.

Díky optimalizaci dávkování v závislosti na obtížích vydrží celé balení SUPERCRANBERRY™ kanadské brusinky na 7 až 20 dnů.

Dbejte na zdravý životní styl. Užívejte SUPERCRANBERRY™ kanadské brusinky

Doplněk stravy

Doplněk stravy

SUPERCRANBERRY™ kanadské brusinky do lékáren přináší kanadská značka kvality Barny´s. Pro další informace o unikátnosti doplňku stravy SUPERCRANBERRY™ navštivte webové stránky www.kanadske-brusinky.cz nebo www.barnys.cz. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.

Vyhledejte lékaře, jakmile by se při IMC objevila horečka, třesavka, bolesti v zádech nebo krev v moči. Může se jednat o příznaky infekce ledvin vyžadující okamžitou lékařskou péči a nasazení antibiotik.

*  Schválení  Francouzské  Agentury  Zdravotní  Bezpečnosti Potravin – AFSSA, hlášení vztahující se k hodnocení dokladů týkajících se tvrzení „pomáhá ke snížení usazování určitých bakterií E.coli na močových stěnách“ pro brusinkový  nektar/koktejl,  3.  prosince  2004,  Afssa  –  Podání  č. 2003-SA – 0214
**  Howell  a  kol.  Vliv  dávky  na  antiadhezní  aktivitu  uropatogenní  Escheria  coli  v  moči  po  užívání  brusinkového prášku standardizovaného na obsah proanthocyanidinů: multicentrická,  randomizovaná  dvojitě  zaslepená  studie. BMC Infekční Nemoci 2010, 10:94.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

Užiteční pomocníci, kteří vám pomohou nejen s velikonočními přípravami

S jarem přichází první letošní období velkého chystání, pečení, vaření a návštěv v souvislosti s Velikonocemi....

Připravte se na jaro: detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Připravte se na jaro:  Detoxikací dobijete energii a posílíte imunitu

Jarní měsíce bývají zaměřené na očistu organismu, ať už je důvodem snaha shodit přebytečná kila nebo se jen cítit...

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Češi mají rekordní zájem o české výrobky

Velká spotřebitelská soutěž „Střihněte si 3× Škodu Fabia a sto tisíc dalších skvělých cen“, kterou organizoval Státní...

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Test 6 rtěnek, o kterých se nejvíce mluví

Arome.cz Škála barev je stále stejná, ale na čem by kosmetický průmysl vydělal, kdyby ji každý rok trochu nepomíchal a neudal nov...

Najdete na iDNES.cz