Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nejdelší sjezdovka v Beskydech? Ski Areál Řeka nabízí ještě mnohem víc

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Jste zvyklí s rodinou každoročně navštěvovat zahraniční lyžařská střediska? Co takhle udělat letos výjimku a ušetřit? Za kvalitními sjezdovkami nemusíte jezdit daleko.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nejdelší sjezdovka v Beskydech? Ski Areál Řeka nabízí ještě mnohem víc | foto: Ski areál Řeka s.r.o.

Lyžařské středisko poblíž Třince s poetickým názvem Řeka se bude líbit celé rodině, protože nabízí od každého něco. Na své si tu přijdou zkušení sjezdaři, ale i začínající lyžaři každého věku. Aktuální informace se dozvíte na www.ski-reka.cz

Služby pro co největší pohodlí lyžařů

Oblíbený Ski areál Řeka myslí na lyžaře i snowboardisty. Jeho kapacita se pohybuje okolo 2900 osob za hodinu. Středisko provozuje 3 vleky a sjezdovky mají různý stupeň obtížnosti.

Lyžaři, kteří vyhledávají těžší terén, se vyřádí na nejdelší a nejprudší sjezdovce v Beskydech, naopak rodinám s dětmi, vyznavačům carvingu a funcarvingu se bude líbit spíše na modré sjezdovce. Říkáte si, že nebyly sněhové podmínky v posledních letech úplně ideální? To nemusí být problém. Ski areál Řeka se pyšní také špičkovou zasněžovací technikou, která dokáže svahy za příznivého počasí plně zasněžit během 4 dnů. Sjezdovky jsou osvětlené, takže si na nich užijete i nevšední večerní lyžování.

Ve Ski areálu Řeka se naučí lyžovat každý

Nejdelší sjezdovka v Beskydech? Ski Areál Řeka nabízí ještě mnohem víc

Nejdelší sjezdovka v Beskydech? Ski Areál Řeka nabízí ještě mnohem víc

Máte doma malé sportovce, kteří zbožňují zimní radovánky? Lyžařská škola Best Beskyd Ski School funguje ve Ski areálu Řeka už šest let. Svěřte své děti do rukou zkušených certifikovaných instruktorů, se kterými se naučí jezdit na lyžích či snowboardu přirozeně a zábavnou formou.

Výuka probíhá podle nejmodernějších postupů, s důrazem na atraktivnost. Tyto kurzy už vyzkoušelo více než 2000 lyžařů nejrůznějších dovedností. Specialitou Ski areálu Řeka jsou kurzy pro předškolní děti a děti z prvních stupňů základních škol s garancí zvládnutí základní lyžařské techniky. Během kurzů je o děti postaráno v podobě pitného režimu zdarma nebo svačinek na svahu. Také mají možnost uskladnit si lyže ve ski areálu přes noc. Podrobnosti o lyžařské škole a jejích službách najdete na www.ski-reka.cz

Ti úplně nejmenší se seznamují s lyžováním v Dětském ráji. Krátká oddělená minisjezdovka s malým vlekem je spolehlivě naučí pohybovat se na lyžích bez obav.

Veškeré lyžařské vybavení seženete přímo na místě

Pokud vám chybí to správné vybavení a přesto byste chtěli vyzkoušet kvalitní lyžařskou výstroj, přijďte se podívat do perfektně připravené půjčovny ve ski areálu. Najdete tu vše, co byste na svahu mohli potřebovat a vybrat si můžete dokonce ze dvou úrovní – standart a VIP.

Ke správnému lyžování patří také občerstvení v bufetu, protože po dlouhém sportování člověku pořádně vyhládne. Ve Ski areálu Řeka najdete útulné bufety přímo na obou sjezdovkách. Nabízejí spoustu teplých i studených nápojů, včetně něčeho malého k zakousnutí.

Lyžování plné nevšedních zážitků

Ski areál Řeka je srdeční záležitostí beskydských lyžařů především proto, že se nachází na krásném místě. Modrá sjezdovka měří 400 m a po celé délce je velmi široká a rovná, takže se ideálně hodí pro rodinné lyžování. Červená sjezdovka je dlouhá 1300 m a začíná na hřebenu Prašivá-Slavíč v nadmořské výšce 930 m n.m. Tento vlek vede jako jeden z mála v Beskydech z údolí až na hřeben, takže ho mohou využívat také běžkaři. Z horní stanice se lyžařům nabízejí nádherné výhledy na okolní pásma Těšínských a Polských Beskyd.

Ve Ski areálu Řeka si zimní sporty užijete naplno. Lyžování je totiž skvělá zábava v přírodě a na čerstvém vzduchu, která vás navíc udržuje v kondici. Většina zdejších cest je vhodná také pro běžkaře. I nelyžaři se ale v Řece nebudou nudit, zdejší oblast je známá svou bohatou historií. Vydejte se třeba na prohlídku překrásného dřevěného kostela nebo typických roubenek z 18. století. Více informací najdete na www.ski-reka.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Špičková díla vystavuje Galerie KODL

Emil Filla - Zátiší k zamyšlení, vyvolávací cena 2 300 000 Kč

Nenechte si ujít květnovou výstavu 250 jedinečných uměleckých děl, která se uskuteční od 30. dubna do 26. května v...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

Klíšťata už dávno nejsou jen v lese, žijí také v parcích a zahradách

„Počet zasažených lokalit se zvyšuje, klíšťata jsou i v městských parcích, v lesích, na loukách, ale i na horách, tam,...

Další z rubriky

Máte rádi retro? Přijďte se pobavit i nakoupit do Avion Shopping Parku

Máte rádi retro? Přijďte se pobavit i nakoupit do Avion Shopping Parku

Také si rádi zavzpomínáte, jak jsme se kdysi oblékali, jak jsme bydleli, kam jsme jezdili na dovolenou, v jakých autech...

Vaše karta na nás platí

Vaše karta na nás platí

Zájem o bezhotovostní platby kartou mezi cestujícími Dopravního podniku Ostrava (DPO) roste. Každý měsíc stoupne počet...

Španělé již 21 let (d)obývají sever Moravy v srdci Nízkého Jeseníku

Španělé již 21 let (d)obývají sever Moravy v srdci Nízkého Jeseníku

Nasedáme do auta. Dnes je mi spolujezdcem sestra. Naše cesta: Ostrava – Dvorce u Bruntálu. Po průjezdu Opavou vjíždíme...

Najdete na iDNES.cz