Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Návodů, jak se nejlépe a nejrychleji naučit cizí jazyk, je jistě celá řada, ale zatím nic nepředčilo výuku přímo v zahraničí. Nejširší nabídku jazykových kurzů v cizině předkládá v České republice za velmi příznivé ceny cestovní kancelář INTACT, působící na našem trhu již 25. sezonu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí | foto: INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

Cestovní kancelář INTACT – studium v zahraničí, s. r. o. je specialistou v oboru pro jazykové kurzy a středoškolské studium v zahraničí. Vznikla v roce 1991, má koncesi cestovní kanceláře a je pojištěna proti úpadku. Nabízí slevy pro stálé zákazníky a speciální ceny s garancí nejnižší ceny na trhu. S výběrem správného jazykového kurzu v zahraničí vám bezplatně poradí. Pokud byste si nebyli jisti, který typ kurzu je pro vás ten nejvhodnější, můžete využít bezplatné osobní konzultace na schůzkách v Praze nebo ve Velkém Meziříčí. Více informací naleznete na www.intact.cz.

Myslete na kariéru svých dětí už dnes

Pro úspěšnou kariéru bude vaše dítě potřebovat nejméně dva cizí jazyky. Nepromeškejte proto dobu, kdy studuje na střední škole, a investujte do jejich budoucnosti už v tento čas. Hovořit cizím jazykem se naučí nejlépe, když jej budou aktivně používat v autentickém prostředí. Na střední škole by studenti měli zvládnout angličtinu velmi dobře, ideálně na zkoušku FCE, druhý jazyk aspoň na úrovni A2. Osnovy středních škol obvykle týdně obsahují tři až čtyři hodiny češtiny, čtyři lekce angličtiny a tři lekce dalšího jazyka. V praxi to znamená nejméně deset lekcí týdně věnovaných jazykové výchově, což tvoří třetinu celkové výuky. Na vysoké škole už jazyky nejsou nebo jen minimálně, předpokládá se, že nejméně angličtinu student ovládá výborně.

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí

Lepší vyjadřovací schopnosti i nové zážitky

Proč by vaše dítě mělo studovat jazyk v zahraničí a ne pouze doma na střední škole? Odpověď je jasná. Položí tak základní kámen své kariéry, získá větší sebedůvěru, zlepší si mluvu i poslech, obohatí slovní zásobu, naučí se rychle reagovat, zautomatizuje si gramatiku. Zároveň v cizí zemi pozná jinou kulturu, najde si přátele z celého světa a v neposlední řadě získá spoustu nových zážitků. Pro děti připravuje CK INTACT bohatý program a zajišťuje plný servis. O vaše ratolesti je spolehlivě v každém směru postaráno.

Prosím, vyberte si

Cestovní kancelář INTACT se může pochlubit nejširší nabídkou jazykových kurzů v zahraničí. Pokud jde o výuku cizích jazyků pro děti a mládež lze vybírat z angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny. Záleží jen na vás, kterou zemi vaše dítě navštíví. V případě studia angličtiny existuje hned několik možností. Čtrnáctidenní kurzy angličtiny pod vedením rodilých mluvčích s pedagogickým vzděláním a praxí probíhají na 28 místech po celé Anglii. Dalšími zeměmi, kde se vaše dítě velmi zdokonalí ve své angličtině, jsou Irsko, Skotsko, USA, Kanada, ale i Malta. Již dva týdny pobytu v Anglii nebo na Maltě dají dětem víc než rok výuky v České republice.

Celá nabídka všech jazykových kurzů pro děti se vám zobrazí po zadání parametru Typ klienta – jazykové kurzy pro děti a mládež na webových stránkách www.intact.cz/vyberte-si-jazykovy-kurz-v-zahranici.

Zadáte-li i vyučující jazyk, vybíráte z jednotlivých kurzů, o nichž se po rozkliknutí dozvíte podrobné informace včetně popisu kurzu, školy, probíhající výuce, programu pro volný čas, ubytování, dopravě. Narazíte rovněž mapy a zjistíte cenu. Pokud budete potřebovat další podrobné informace, nabízí se varianta odeslání žádosti s vašimi požadavky. Využít lze i bezplatné linky 800 555 700, online komunikaci přímo na webu INTACT nebo Skype, viz www.intact.cz/kontakty. Na běžných linkách není problém domluvit si schůzku v Praze nebo Velkém Meziříčí.

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí

Dopřejte si úspěch

Cestovní kancelář INTACT – studium v zahraničí, s. r. o. zajišťuje kromě jazykových kurzů pro děti a mládež také kurzy pro dospělé, manažery, seniory, učitele, ale i individuální kurzy. V nabídce figuruje i možnost středoškolského studia nebo jazykových kurzů zakončených zkouškou. Kancelář zajišťuje úplný servis včetně letenky a víza.

Neomezujte svou dovolenou jen na pobyt na pláži. Buďte aktivní a prožijte něco skutečně zajímavého! Zdokonalte se v cizím jazyce, poznejte zajímavé lidi z celého světa a kulturu navštívené země. Studium kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo dalších jazyků v zahraničí – celkem je v nabídce 12 jazyků v 38 zemích – vám rozšíří obzory a zlepší vyhlídky na profesní růst. Dopřejte si úspěch – navštivte www.intact.cz.

Autor:

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Česká advokátní komora komentuje tři aktuální novely zákonů

Tisková konference České advokátní komory

Česká advokátní komora (ČAK) zahájila nový koncept poskytování informací. Do budoucna chce nejen advokáty, ale i...

Kremace zvířat aneb důstojný odchod člena rodiny

Krematorium zvířat Brno

Když pánové Bezděk a Foltýn v roce 2003 zakládali první krematorium zvířat v České republice, nebylo mnoho lidí, kteří...

Najdete na iDNES.cz