Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Návodů, jak se nejlépe a nejrychleji naučit cizí jazyk, je jistě celá řada, ale zatím nic nepředčilo výuku přímo v zahraničí. Nejširší nabídku jazykových kurzů v cizině předkládá v České republice za velmi příznivé ceny cestovní kancelář INTACT, působící na našem trhu již 25. sezonu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí | foto: INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

Cestovní kancelář INTACT – studium v zahraničí, s. r. o. je specialistou v oboru pro jazykové kurzy a středoškolské studium v zahraničí. Vznikla v roce 1991, má koncesi cestovní kanceláře a je pojištěna proti úpadku. Nabízí slevy pro stálé zákazníky a speciální ceny s garancí nejnižší ceny na trhu. S výběrem správného jazykového kurzu v zahraničí vám bezplatně poradí. Pokud byste si nebyli jisti, který typ kurzu je pro vás ten nejvhodnější, můžete využít bezplatné osobní konzultace na schůzkách v Praze nebo ve Velkém Meziříčí. Více informací naleznete na www.intact.cz.

Myslete na kariéru svých dětí už dnes

Pro úspěšnou kariéru bude vaše dítě potřebovat nejméně dva cizí jazyky. Nepromeškejte proto dobu, kdy studuje na střední škole, a investujte do jejich budoucnosti už v tento čas. Hovořit cizím jazykem se naučí nejlépe, když jej budou aktivně používat v autentickém prostředí. Na střední škole by studenti měli zvládnout angličtinu velmi dobře, ideálně na zkoušku FCE, druhý jazyk aspoň na úrovni A2. Osnovy středních škol obvykle týdně obsahují tři až čtyři hodiny češtiny, čtyři lekce angličtiny a tři lekce dalšího jazyka. V praxi to znamená nejméně deset lekcí týdně věnovaných jazykové výchově, což tvoří třetinu celkové výuky. Na vysoké škole už jazyky nejsou nebo jen minimálně, předpokládá se, že nejméně angličtinu student ovládá výborně.

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí

Lepší vyjadřovací schopnosti i nové zážitky

Proč by vaše dítě mělo studovat jazyk v zahraničí a ne pouze doma na střední škole? Odpověď je jasná. Položí tak základní kámen své kariéry, získá větší sebedůvěru, zlepší si mluvu i poslech, obohatí slovní zásobu, naučí se rychle reagovat, zautomatizuje si gramatiku. Zároveň v cizí zemi pozná jinou kulturu, najde si přátele z celého světa a v neposlední řadě získá spoustu nových zážitků. Pro děti připravuje CK INTACT bohatý program a zajišťuje plný servis. O vaše ratolesti je spolehlivě v každém směru postaráno.

Prosím, vyberte si

Cestovní kancelář INTACT se může pochlubit nejširší nabídkou jazykových kurzů v zahraničí. Pokud jde o výuku cizích jazyků pro děti a mládež lze vybírat z angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny. Záleží jen na vás, kterou zemi vaše dítě navštíví. V případě studia angličtiny existuje hned několik možností. Čtrnáctidenní kurzy angličtiny pod vedením rodilých mluvčích s pedagogickým vzděláním a praxí probíhají na 28 místech po celé Anglii. Dalšími zeměmi, kde se vaše dítě velmi zdokonalí ve své angličtině, jsou Irsko, Skotsko, USA, Kanada, ale i Malta. Již dva týdny pobytu v Anglii nebo na Maltě dají dětem víc než rok výuky v České republice.

Celá nabídka všech jazykových kurzů pro děti se vám zobrazí po zadání parametru Typ klienta – jazykové kurzy pro děti a mládež na webových stránkách www.intact.cz/vyberte-si-jazykovy-kurz-v-zahranici.

Zadáte-li i vyučující jazyk, vybíráte z jednotlivých kurzů, o nichž se po rozkliknutí dozvíte podrobné informace včetně popisu kurzu, školy, probíhající výuce, programu pro volný čas, ubytování, dopravě. Narazíte rovněž mapy a zjistíte cenu. Pokud budete potřebovat další podrobné informace, nabízí se varianta odeslání žádosti s vašimi požadavky. Využít lze i bezplatné linky 800 555 700, online komunikaci přímo na webu INTACT nebo Skype, viz www.intact.cz/kontakty. Na běžných linkách není problém domluvit si schůzku v Praze nebo Velkém Meziříčí.

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí

Dopřejte si úspěch

Cestovní kancelář INTACT – studium v zahraničí, s. r. o. zajišťuje kromě jazykových kurzů pro děti a mládež také kurzy pro dospělé, manažery, seniory, učitele, ale i individuální kurzy. V nabídce figuruje i možnost středoškolského studia nebo jazykových kurzů zakončených zkouškou. Kancelář zajišťuje úplný servis včetně letenky a víza.

Neomezujte svou dovolenou jen na pobyt na pláži. Buďte aktivní a prožijte něco skutečně zajímavého! Zdokonalte se v cizím jazyce, poznejte zajímavé lidi z celého světa a kulturu navštívené země. Studium kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo dalších jazyků v zahraničí – celkem je v nabídce 12 jazyků v 38 zemích – vám rozšíří obzory a zlepší vyhlídky na profesní růst. Dopřejte si úspěch – navštivte www.intact.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Další z rubriky

Siegmar Lengauer, pracovník firmy PORR, v roli včelaře: při práci se svými...
bee@PORR: projekt, který dává včelám domov

Pod heslem „Sledovat včely. Formovat budoucnost.“ podniká koncern PORR spolu se svými dceřinými společnostmi aktivní kroky proti zvýšenému úhynu včel. Díky...  celý článek

Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie.
Stejný přístup k domácnostem i velkým firmám při stanovení cen za energie

Zatímco dříve byly nejvýhodnější ceny elektřiny a plynu dostupné jen velkým firmám, nyní mohou u Centropolu tyto výhody čerpat i běžní spotřebitelé. Oblíbený...  celý článek

Rozdíly mezi protištěkacími obojky, aneb jak správně vybrat
Rozdíly mezi protištěkacími obojky, aneb jak správně vybrat

Trápí vás nepřestávající štěkání vašeho psa? Máte kvůli jeho špatnému zvyku problémy se sousedy? Prověřenou výcvikovou pomůckou, která tento problém hravě...  celý článek

Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.