Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Návodů, jak se nejlépe a nejrychleji naučit cizí jazyk, je jistě celá řada, ale zatím nic nepředčilo výuku přímo v zahraničí. Nejširší nabídku jazykových kurzů v cizině předkládá v České republice za velmi příznivé ceny cestovní kancelář INTACT, působící na našem trhu již 25. sezonu.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí | foto: INTACT studium v zahraničí, s. r. o.

Cestovní kancelář INTACT – studium v zahraničí, s. r. o. je specialistou v oboru pro jazykové kurzy a středoškolské studium v zahraničí. Vznikla v roce 1991, má koncesi cestovní kanceláře a je pojištěna proti úpadku. Nabízí slevy pro stálé zákazníky a speciální ceny s garancí nejnižší ceny na trhu. S výběrem správného jazykového kurzu v zahraničí vám bezplatně poradí. Pokud byste si nebyli jisti, který typ kurzu je pro vás ten nejvhodnější, můžete využít bezplatné osobní konzultace na schůzkách v Praze nebo ve Velkém Meziříčí. Více informací naleznete na www.intact.cz.

Myslete na kariéru svých dětí už dnes

Pro úspěšnou kariéru bude vaše dítě potřebovat nejméně dva cizí jazyky. Nepromeškejte proto dobu, kdy studuje na střední škole, a investujte do jejich budoucnosti už v tento čas. Hovořit cizím jazykem se naučí nejlépe, když jej budou aktivně používat v autentickém prostředí. Na střední škole by studenti měli zvládnout angličtinu velmi dobře, ideálně na zkoušku FCE, druhý jazyk aspoň na úrovni A2. Osnovy středních škol obvykle týdně obsahují tři až čtyři hodiny češtiny, čtyři lekce angličtiny a tři lekce dalšího jazyka. V praxi to znamená nejméně deset lekcí týdně věnovaných jazykové výchově, což tvoří třetinu celkové výuky. Na vysoké škole už jazyky nejsou nebo jen minimálně, předpokládá se, že nejméně angličtinu student ovládá výborně.

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí

Lepší vyjadřovací schopnosti i nové zážitky

Proč by vaše dítě mělo studovat jazyk v zahraničí a ne pouze doma na střední škole? Odpověď je jasná. Položí tak základní kámen své kariéry, získá větší sebedůvěru, zlepší si mluvu i poslech, obohatí slovní zásobu, naučí se rychle reagovat, zautomatizuje si gramatiku. Zároveň v cizí zemi pozná jinou kulturu, najde si přátele z celého světa a v neposlední řadě získá spoustu nových zážitků. Pro děti připravuje CK INTACT bohatý program a zajišťuje plný servis. O vaše ratolesti je spolehlivě v každém směru postaráno.

Prosím, vyberte si

Cestovní kancelář INTACT se může pochlubit nejširší nabídkou jazykových kurzů v zahraničí. Pokud jde o výuku cizích jazyků pro děti a mládež lze vybírat z angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny. Záleží jen na vás, kterou zemi vaše dítě navštíví. V případě studia angličtiny existuje hned několik možností. Čtrnáctidenní kurzy angličtiny pod vedením rodilých mluvčích s pedagogickým vzděláním a praxí probíhají na 28 místech po celé Anglii. Dalšími zeměmi, kde se vaše dítě velmi zdokonalí ve své angličtině, jsou Irsko, Skotsko, USA, Kanada, ale i Malta. Již dva týdny pobytu v Anglii nebo na Maltě dají dětem víc než rok výuky v České republice.

Celá nabídka všech jazykových kurzů pro děti se vám zobrazí po zadání parametru Typ klienta – jazykové kurzy pro děti a mládež na webových stránkách www.intact.cz/vyberte-si-jazykovy-kurz-v-zahranici.

Zadáte-li i vyučující jazyk, vybíráte z jednotlivých kurzů, o nichž se po rozkliknutí dozvíte podrobné informace včetně popisu kurzu, školy, probíhající výuce, programu pro volný čas, ubytování, dopravě. Narazíte rovněž mapy a zjistíte cenu. Pokud budete potřebovat další podrobné informace, nabízí se varianta odeslání žádosti s vašimi požadavky. Využít lze i bezplatné linky 800 555 700, online komunikaci přímo na webu INTACT nebo Skype, viz www.intact.cz/kontakty. Na běžných linkách není problém domluvit si schůzku v Praze nebo Velkém Meziříčí.

Nechte své potomky vstřebat cizí jazyk v zahraničí

Dopřejte si úspěch

Cestovní kancelář INTACT – studium v zahraničí, s. r. o. zajišťuje kromě jazykových kurzů pro děti a mládež také kurzy pro dospělé, manažery, seniory, učitele, ale i individuální kurzy. V nabídce figuruje i možnost středoškolského studia nebo jazykových kurzů zakončených zkouškou. Kancelář zajišťuje úplný servis včetně letenky a víza.

Neomezujte svou dovolenou jen na pobyt na pláži. Buďte aktivní a prožijte něco skutečně zajímavého! Zdokonalte se v cizím jazyce, poznejte zajímavé lidi z celého světa a kulturu navštívené země. Studium kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny nebo dalších jazyků v zahraničí – celkem je v nabídce 12 jazyků v 38 zemích – vám rozšíří obzory a zlepší vyhlídky na profesní růst. Dopřejte si úspěch – navštivte www.intact.cz.

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris

Netrapte se zbytečně. Hojení vám výrazně urychlí ActiMaris.

Trápí vás akné, afty, opary, řezné rány, bodnutí hmyzem, popáleniny, bércové vředy nebo puchýře? Vyzkoušejte švýcarský...

Další z rubriky

Alitalia nabízí lety z Prahy do Říma 5x týdně v zimním řádu 2017-18

Létejte s Alitalia z Letiště Václava Havla Praha

Během zimní sezóny 2017-18 společnost Alitalia provozuje lety z Letiště Václava Havla Praha do Říma 5x týdně, což je o...

Tichá, pracovitá, výkonná. Jak vybrat čističku vzduchu?

Tichá, pracovitá, výkonná: Jak vybrat čističku vzduchu?

Smog nebo alergeny v podobě roztočů či plísní mají aktuálně zelenou, a nejen alergici nebo astmatici řeší, jak zdravě...

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

AMAKO: Jedeme naplno a stále zrychlujeme

Nenechte si ujít v pořadí již 26. ročník Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace,...

Najdete na iDNES.cz