Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nechte si potisknout triko vlastním námětem. U Casanovy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Už vás také nebaví nosit tričko, které je jako uniforma a má ho kdekdo? Hledáte originální dárek? Vybočte z řady a nechte si vyrobit unikátní tričko s potiskem, které budete mít jen vy či vámi obdarovaný. Stačí málo. Vymyslet si motiv či obrázek nebo fotografie, které na tričko chcete zobrazit, a nic nebude problém.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechte si potisknout triko vlastním námětem. U Casanovy

Potisk trika přesně podle vašich představ a na míru vám zajistí firma Casanova, která se zabývá potiskem nejen triček, ale i nejrůznějších druhů textilií.
Společnost Casanova, která se pyšní už téměř dvacetiletou tradicí, dokáže vyhovět i zákazníkům s kusovými zakázkami. V tom je její kouzlo a velká konkurenční síla.

Potisk vlastního trika vlastním námětem

Nechte si potisknout triko vlastním námětem. U Casanovy

Můžete si přinést své vlastní věci s vlastním návrhem a v Casanově vám triko k vaší plné spokojenosti potisknou. Podmínkou je, že textil musí být žehlitelný do 160° Celsia. Firma provádí potisk triček, polokošil, bund, dresů, pracovních oděvů, šerp a jiného textilu donesenými fotografiemi, texty, logy a podobně.

Casanova přitom neumí jen potisk triček a textilu jako "kusovku". Naopak. Forma hromadnějších objednávek je častější. Volí ji zejména firmy, které si chtějí nechat zhotovit reklamní a propagační předměty - právě včetně třeba triček, mikin, bund, kalhot či pracovních oděvů.

Profesionální technologie potisku

Pokud si nepřinesete své oděvy, budete si moci vybrat z triček několika barev, střihů a velikostí přímo ve firmě Casanova, která textil bere od svých prověřených dodavatelů.

Casanova při potisku triček a textilií používá technologii speciálního termolisu s regulací teploty a tlaku přenosu. Klient si tak může vybrat, zda chce raději hladký a pružný povrch, anebo povrch jako semiš.

Nechte si potisknout triko vlastním námětem. U Casanovy

Potisk šerp i sportovních dresů

Služby firmy Casanova mohou skvěle využít úplně všichni. Například maturanti ocení možnost potisku šerp na maturitní plesy. Potisknuté šerpy ale pochopitelně nechávají zhotovit i pořadatelé soutěží, kde se dekorují ti nejúspěšnější - například v soutěžích o královnu krásy.

Potisk stuh také využívají firmy u příležitosti otevírání nových staveb, obchodů, firem a při různých akcích pro slavnostní přestřižení zahajovací pásky. Sportovní kluby si zase nechávají potisknout dresy či klubové oblečení, kde se má vyjímat nejen logo klubu, ale zejména obchodní značky jejich sponzorů.

Výrobu potisku si sami dirigujete

Nechte si potisknout triko vlastním námětem. U Casanovy

Z výše uvedeného vyplývá, že firma Casanova nabízí svým klientům nejen komplexní individuální přístup, ale i kvalitní reklamní servis. Zákazník se účastní všech klíčových fází výroby výsledného produktu - úzce spolupracuje s grafikem, výtvarníkem, marketingovým odborníkem. I proto je výsledek vždy perfektní a vysoce profesionální.

Podrobnější informace a kompletní nabídku společnosti Casanova najdete na jejích internetových stránkách www.casanova.cz. Navštívit můžete i pražské sídlo firmy na Karlově náměstí 15.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Korejských investic do Česka dále přibývá

Korejských investic do Česka dále přibývá

Zájem korejských firem o investice do České republiky se stále zvyšuje. Největší potenciál je nyní v jaderném průmyslu....

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Proč teambuilding? Protože pilířem každé firmy je fungující tým

Každý majitel společnosti, dobrý manažer či personální dávno pochopil, že za úspěšnými projekty a bohatstvím firem...

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

V nabídce společnosti BIOGEN Praha najdete i produkty Abbkine

Na českém trhu nabízí produkty Abbkine společnost BIOGEN Praha, která je zde pro vás už 22. rokem. Co vše v portfoliu...

Najdete na iDNES.cz