Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nechte se inspirovat! Originální vánoční dárky pro vaše nejmenší

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ušetřete si pobíhání po obchodech a nakupte vánoční dárky pro své ratolesti v pohodlí domova. Ušetříte si tím čas i nervy. Jak ale v záplavě eshopů poznat ten, který nám dárek v pořádku a včas doručí?

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechte se inspirovat! Originální vánoční dárky pro vaše nejmenší | foto: ACTIVA spol. s r.o.

Prostřednictvím eshopu nakoupí alespoň jeden vánoční dárek až 80 % Čechů. Co je k tomu vede? Dárek si mohou v klidu vybrat a neprodírat se přitom davem lidí, kteří propadli vánočnímu šílenství a beznadějně pobíhají po obchodech. Navíc dárky nemusíte odtáhnout domů sami, zboží zakoupené na eshopu vám ochotně přivezou až k vám.

Spousty inspirací pro vánoční dárky, které nejen potěší, ale také rozvíjí motoriku a představivost dětí, najdete na eshopu Activáček.cz. Originální tak nebude jen dárek.

Kreativní vánoční dárky pro rozvoj vašich dětí

Rozvíjet u dětí tvořivost můžete například s některou z kreativních sad Djeco s nádhernými motivy pro malování, pískování nebo origami. Oblíbená metoda propisovacích obrázků bude děti rozhodně také bavit!

Fantazii dětí rozvíjí i úžasná tamponová nebo dřevěná razítka značky Aladine. Razítkovat můžete již s dětmi od 18 měsíců. A rozhodně se nemusíte držet jen papíru. Můžete je natisknout na keramiku, knoflíky a jiné ozdoby z modelovacích samoschnoucích či polymérových hmot. Tvořením svého vysněného světa se děti připravují na opravdový život. Starší kreativce zase určitě potěší barvy a razítka na textil nebo sady pro scrapbooking.

Klasická modelína už vyšla z módy, pořiďte svým dětem měkkou silikonovou hmotu pro modelování Think Doh, která nezatvrdne, dokud se nezapeče. Nenechává nepořádek, je antibakteriální a můžete ji používat opakovaně.

Budoucím prvňáčkům udělá pod stromečkem radost aktovka, ale i starší školáci určitě ocení kvalitní batoh nebo tašku. U každého produktu nabízeném na eshopu Activáček.cz najdete detailní informace spolu s galerií obrázků, dražší zboží je navíc opatřené videem. Kreativní sady jsou zde doplněné i o návody pro inspiraci.

Prověřený obchod se zlatým certifikátem od zákazníků

Jak ale poznat mezi záplavou eshopů ten bezpečný, u kterého se nemusíte bát, že naletíte podvodníkům a přijdete o dárek i o své peníze? Dejte na zkušenosti těch, kteří tam už nakoupili! Obchod Activáček.cz se pyšní prestižním certifikátem Zlaté Ověřeno zákazníky, které obdržel od srovnávače cen Heureka. O svou zkušenost s Activáček.cz se zde podělilo více než 800 zákazníků a neuvěřitelných 99 % z nich obchod doporučuje.

Před Vánoci vám Activáček.cz navíc nabízí dopravu nad 500 Kč zcela zdarma a pokud byste se netrefili s tím správným dárkem, můžete jej vrátit až do 31. 12. 2014. Vámi zakoupené zboží bude vyexpendováno do druhého pracovního dne. Dárky tedy budou pod stromečkem včas.

Provozovatelem eshopu Activáček.cz je společnost ACTIVA spol. s r.o., která je předním distributorem kancelářských potřeb do firem a školních i výtvarných potřeb do maloobchodních jednotek.


Více informací o internetovém obchodě Activáček.cz a jeho kompletní sortiment najdete na www.activacek.cz 

Autor:

Komerční sdělení

Komerční sdělení je placená služba portálu zprávy.iDNES.cz, která měsíčně osloví 650 000 uživatelů. Další informace najdete ZDE

Hlavní zprávy

Nejčtenější

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním

Do měst a obcí míří miliony proti suchu a povodním.

Chránit obyvatele před následky sucha i extrémů počasí pomohou starostům nové dotace z fondů EU. Rezort životního...

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue

Vyhrajte inteligentní osvětlení Philips Hue.

Dnešní svět nejmodernějších technologií otvírá nové možnosti v použití domácího osvětlení. Philips Hue je světlo, které...

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

U O2 lítají tisícovky oknem. Ustojí to největší operátor?

Všichni cpeme operátorům po celý rok nekřesťanské peníze. Nyní máte šanci si to od nich vybrat zpět! Vytáhnout z nich...

Další z rubriky

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem

Nejsme tak bohatí, abychom mohli silnice opravovat levným materiálem.

Neodborné opravy výtluků, použití nekvalitních materiálů a obecně nezájem o udržování vozovek. To jsou podle Ing....

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jak vybrat vánoční stromek a jak se o něj starat

Jen málokdo v ČR nemá na Štědrý den ozdobený stromeček. Většina lidí a určitě všechny rodiny s dětmi pak chtějí vánoční...

Zapálení pro svijanské pivo

Roman Havlík

Těžko říci, co sehrálo hlavní roli v řízení osudu Romana Havlíka, vzděláním leteckého inženýra, aby usedl na ředitelské...

Najdete na iDNES.cz