Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Nechali jste EET až na poslední chvíli? Ještě vás může zachránit zrzka

Komerční sdělení   0:01aktualizováno  0:01 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Do zahájení druhé vlny EET zbývají poslední tři týdny, ale řada obchodníků s nezbytnou přípravou stále vyčkává a koupi pokladny nechává na poslední chvíli. Někteří z nich možná doufají v zázrak, který by zákon o elektronické evidenci ještě dovedl zrušit.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Nechali jste EET až na poslední chvíli? Ještě vás může zachránit zrzka | foto: Markeeta

Tak či onak, datum 1. března se neúprosně blíží a tlak na podnikatele se den ode dne zvyšuje. Řešení je přitom velice jednoduché, jak to ostatně u podobných problémů bývá.

Nejdražší komoditou na trhu je čas, což v současné chvíli platí dvojnásob. Obchodníci si teď pokladnu potřebují vybrat co nejrychleji, ovšem ne na úkor nízké kvality. Východiskem pro ně může být pokladní systém Markeeta, který vytvořila společnost Smart software.

Rychlost, jednoduchost, stabilita

Tato společnost se vývojem pokladních systémů zabývá už patnáct let, pochybovat o jejích zkušenostech by tedy byla ztráta času. V souvislosti s EET se firmě podařilo vytvořit produkt, díky němuž podnikatelé jednak splní zákonnou povinnost, ale především dostanou možnost zefektivnit své podnikání. Obchodníci se tak bez dalšího přemýšlení mohou připojit k mnoha spokojeným klientům, mezi něž patří například síť trafik Relay, Costa Cofee, pekařství Paul či Mr. Baker nebo síť ovocných barů Fruitisimo.

Pokud chce obchodník přechod na EET snadno zvládnout, potřebuje k tomu rychlé řešení s intuitivním ovládáním, a to již od počáteční instalace až po následný provoz. Vývoj Markeety vycházel právě z těchto konkrétních potřeb, důraz se tedy kladl hlavně na rychlost, jednoduchost a stabilitu.

Nechali jste EET až na poslední chvíli? Ještě vás může zachránit zrzka

Další oblastí, kde čas patří mezi nejdůležitější aspekty, je zákaznický servis. V případě nouze je totiž potřeba požadovanou odpověď získat v reálném čase, jinak se výsledek míjí účinkem. U Markeety tuto službu zajišťuje call centrum, kde hovory neřeší telefonisté, ale experti v oboru, kteří své produkty skutečně znají.

Nadstandardní záruka

Pohotové řešení je nezbytné také v případě vážnějších problémů. Všechny pokladny od Markeety jsou vybaveny dvouletou zárukou, což ve vztahu mezi podnikatelskými subjekty není samozřejmostí.

Společnost Smart software ale díky pečlivému výběru a testování pokladního zařízení může garantovat nízkou poruchovost, a proto se rozhodla toto nadstandardní ručení poskytnout. Pokud ovšem nastane nehoda a zařízení přestane fungovat, má zákazník možnost dle zvoleného balíčku služeb obdržet do druhého dne náhradní pokladnu. Díky cloudové technologii je její nastavení dílem několika okamžiků.

Obchodníci si svou zrzku mohou koupit už dnes, pokud navštíví jeden z několika kamenných obchodů, které se nacházejí v Praze, Brně, Plzni, Ostravě nebo Karlových Varech.

Nechali jste EET až na poslední chvíli? Ještě vás může zachránit zrzka

Na těchto místech si mohou vyzkoušet práci s jednotlivými typy pokladen a proškolený personál jim poradí, jaké řešení je pro ně nejvhodnější. Další variantou může být internetový obchod Alza.cz, kde je dnes Markeeta vůbec nejprodávanějším zařízením. Osm z deseti prodaných pokladen v roce 2016 byly právě Markeety.

Díky obrovskému počtu prodejen a alzaboxů si podnikatel může pokladnu vyzvednout již v den objednání, což je oproti klasickým e-shopům značná výhoda. Novinkou je spolupráce se společností Benzina, která bude spuštěna 15. února. Od tohoto dne si budou moci obchodníci koupit Markeetu také na všech čerpacích stanicích Benzina, kterých je po celé České republice téměř čtyři sta.

Naše kontakty: https://www.markeeta.cz/kontakt


Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Další z rubriky

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

ALUKOV určuje trendy v České republice i zahraničí

České výrobky platí ve světě za kvalitní. Svůj podíl na tom má i společnost ALUKOV. Její aktuální novinkou, kterou...

Studium MBA: sedm důvodů k úspěchu

Studium MBA: Sedm důvodů k úspěchu

Chcete se orientovat v moderních trendech managementu a být na pracovním trhu konkurenceschopnější? Přemýšlejte o...

Svěřte své zboží do našich rukou

Svěřte své zboží do našich rukou

Česká rodinná společnost Lorenc Logistic, s.r.o. se sídlem v Klatovech během svého pětadvacetiletého působení na trhu...

Najdete na iDNES.cz