Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek odhalíme svůj cíl. Své o tom ví také úspěšný pár Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý. Pokud vás zajímá, jak na sobě pracovat, zavítejte 23. - 25. března na pražský Festival Evolution.

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů! | foto: Festival Evolution s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ne nadarmo se říká, že život podle našich představ je otázkou myšlení, protože myšlení ovlivňuje to, jak žijeme. Zní to sice jednoduše a logicky, ale ne každý si dovolí překročit hranice svého myšlení, protože mu v tom brání negativní zkušenosti nebo nedostatek sebedůvěry. Důležité je naučit se správně myslet, jedině tak můžete vyniknout.

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

„V každém z nás je obrovský potenciál, ale málokdo ho dokáže využít. Narodíme se jako tryskové letadlo plné energie a potenciálu, ale většina z nás během svého života tomu tryskáči jen omývá křídla. Málokdo ho skutečně nastartuje a odletí za svým snem. Každý, kdo najde svou osobní výjimečnost, může nastartovat svůj pomyslný tryskáč… Může vykročit za svým snem a prožívat štěstí. Jediná věc, která se v životě dá změnit, je budoucnost,“ říká mentor a kouč Jan Mühlfeit, jeden z hlavních hostů Festivalu Evolution, který proběhne v březnu na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Jan Mühlfeit spolu s Miss World Taťánou Kuchařovou a jejím manželem hudebníkem Ondřejem Brzobohatým bude mluvit o úspěchu, silných stránkách, sebepoznání, ale také o rovnováze v životě a ve vztahu.

Dělejte to, co vás baví a k čemu máte talent

Pokud lidé dělají to, k čemu mají talent, co je jejich silnou stránkou, mohou být nejenom produktivnější a úspěšnější, ale i šťastnější. To je známá věc. A čím dříve odhalí svůj potenciál, tím lépe. Proto Jan Mühlfeit přišel s projektem Odemykání dětského potenciálu, který dětem pomohá pochopit, jaké jsou jejich talenty, jak z nich vybudovat svou silnou stránku, a jak je využít při rozvoji v budoucím životě. 

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Rodičům zase přiblíží, jak pracovat s dětským talentem a společně žít nejen úspěšný, ale hlavně šťastný život. O tom, že se člověk nemá bát plnit si své sny, budou mluvit olympionik David Svoboda a youtuberka Carrie Kirsten. Přijďte se zapojit do panelové diskuze osobností z různých oborů, které spojuje jedno - v životě se věnují plnění svého snu.

Recept na úspěch existuje

Zní to trošku jako sci-fi, ale věřte tomu. Mark Dzirasa vás přesvědčí, že toto tvrzení není tak odvážné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Na semináři Praktické tipy pro úspěch prozradí, že mentalita úspěchu je o mentálním a spirituálním nastavení, A že právě to stojí v pozadí velkých činů, výnosných podniků, nejpopulárnějších knih, výjimečných sportovních výsledků či každé šťastné rodiny. Jsou to hodnoty, vidění, přístupy, chování a stav mysli, které se ve škole neučí, a proto o nich majorita populace nemá tušení. 

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

„Recepty na úspěch však vždycky existovaly a nyní přichází doba, kdy se učení dříve rezervované pouze pro elitu dostává na veřejnost a je k dispozici všem, kteří jsou připraveni ho vstřebat,“ vysvětluje Mark Dzirasa, který na Festivalu Evolution vystoupí v neděli.

Otestujte si své životní oblasti

Chcete znát odpověď na svoji nejpalčivější otázku ve vašich vztazích? Potřebujete zjistit, proč nevyděláváte více, i když se snažíte nad své síly? Zaměstnáváte se otázkou, jak to udělat, aby vás vaše práce opět začala bavit? Či snad strádáte nemocemi, nadváhou a lékaři jsou v koncích? 

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Pokud trpíte nízkým sebevědomím nebo se nemáte rádi, pojďte zjistit proč. Na festivalu si totiž budete moci zdarma vyzkoušet koučinkovou zónu Aleše Kaliny. Pod vedením profesionálních koučů si zde můžete otestovat oblasti, které jsou v našem životě nejdůležitější a poté s nimi své výsledky konzultovat a hledat řešení.

Více informací o Festivalu Evolution včetně jeho programu najdete na webu www.evolution.cz.


Nejčtenější

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Sledujte šlágr jara Plzeň – Sparta živě na TV Tipsport a vsaďte si

Kdo zvládne lépe šlágr jara? Sázkaři věří spíš Spartě a Plzeň tak bude po dlouhé době v neděli v roli outsidera....

Víte, kde se najíst kvalitně, rozmanitě, bez čekání a každý den jinak?

nabídka bistra

Český řetězec supermarketů a bister DELMART otevřel koncem ledna novou pobočku v obchodním centru Quadrio na Národní...

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Ostatní zdražují, my držíme ceny

Nejjednodušší cestou, jak v současné době rostoucích cen elektřiny uspořit, je najít si vhodnou alternativu. Tedy...

Ideální čas proměnit váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

Ideální čas proměnit Váš sen o dokonalé koupelně ve skutečnost

S příchodem jara nastává čas změn a nových začátků. Napadlo vás ale, že by změna vaší roky opotřebované koupelny mohla...

Keramika Soukup: rodinné impérium zrozené z vize a houževnatosti

Jak Český chřest obnovil tradici „buržoazní“ zeleniny

Příběh Keramiky Soukup připomíná „americký sen“. Jejímu majiteli se podařilo vybudovat prosperující podnik navzdory...

Další z rubriky

Pylová sezóna začíná již v březnu

Pylová sezóna začíná již v březnu!

V zimě si alergici mohli odpočinout, alespoň od pylových alergií. Pokud má někdo alergii na složku jídla nebo na...

Osteoeffect: nový a efektivní při osteoporóze

Osteoeffect - nový a effektivní při osteoporóze

Osteoporóza je onemocnění, které se projevuje úbytkem kostní hmoty. U žen je známý takzvaný ´faktor post-menopauzy´,...

Zahájení lázeňské sezóny ve velkém stylu

Zahájení lázeňské sezóny ve velkém stylu

Na oslavy otevírání sezóny do Léčebných lázní Bohdaneč a Lázní Teplice nad Bečvou nás pozvala výkonná ředitelka těchto...

Využijte pro svoji krásu tuzemskou kosmetiku

Využijte pro svoji krásu tuzemskou kosmetiku

Arome.cz I když kosmetický trh ovládají nadnárodní giganti, čím dál více získávají na popularitě lokální kosmetické firmy. Tento ...

Najdete na iDNES.cz