Klávesové zkratky na tomto webu - základní­
Přeskočit hlavičku portálu

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Mentor Jan Mühlfeit tvrdí, že v každém z nás se skrývá potenciál a že odhalením svých silných i slabých stránek odhalíme svůj cíl. Své o tom ví také úspěšný pár Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý. Pokud vás zajímá, jak na sobě pracovat, zavítejte 23. - 25. března na pražský Festival Evolution.

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů! | foto: Festival Evolution s.r.o.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Ne nadarmo se říká, že život podle našich představ je otázkou myšlení, protože myšlení ovlivňuje to, jak žijeme. Zní to sice jednoduše a logicky, ale ne každý si dovolí překročit hranice svého myšlení, protože mu v tom brání negativní zkušenosti nebo nedostatek sebedůvěry. Důležité je naučit se správně myslet, jedině tak můžete vyniknout.

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

„V každém z nás je obrovský potenciál, ale málokdo ho dokáže využít. Narodíme se jako tryskové letadlo plné energie a potenciálu, ale většina z nás během svého života tomu tryskáči jen omývá křídla. Málokdo ho skutečně nastartuje a odletí za svým snem. Každý, kdo najde svou osobní výjimečnost, může nastartovat svůj pomyslný tryskáč… Může vykročit za svým snem a prožívat štěstí. Jediná věc, která se v životě dá změnit, je budoucnost,“ říká mentor a kouč Jan Mühlfeit, jeden z hlavních hostů Festivalu Evolution, který proběhne v březnu na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Jan Mühlfeit spolu s Miss World Taťánou Kuchařovou a jejím manželem hudebníkem Ondřejem Brzobohatým bude mluvit o úspěchu, silných stránkách, sebepoznání, ale také o rovnováze v životě a ve vztahu.

Dělejte to, co vás baví a k čemu máte talent

Pokud lidé dělají to, k čemu mají talent, co je jejich silnou stránkou, mohou být nejenom produktivnější a úspěšnější, ale i šťastnější. To je známá věc. A čím dříve odhalí svůj potenciál, tím lépe. Proto Jan Mühlfeit přišel s projektem Odemykání dětského potenciálu, který dětem pomohá pochopit, jaké jsou jejich talenty, jak z nich vybudovat svou silnou stránku, a jak je využít při rozvoji v budoucím životě. 

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Rodičům zase přiblíží, jak pracovat s dětským talentem a společně žít nejen úspěšný, ale hlavně šťastný život. O tom, že se člověk nemá bát plnit si své sny, budou mluvit olympionik David Svoboda a youtuberka Carrie Kirsten. Přijďte se zapojit do panelové diskuze osobností z různých oborů, které spojuje jedno - v životě se věnují plnění svého snu.

Recept na úspěch existuje

Zní to trošku jako sci-fi, ale věřte tomu. Mark Dzirasa vás přesvědčí, že toto tvrzení není tak odvážné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Na semináři Praktické tipy pro úspěch prozradí, že mentalita úspěchu je o mentálním a spirituálním nastavení, A že právě to stojí v pozadí velkých činů, výnosných podniků, nejpopulárnějších knih, výjimečných sportovních výsledků či každé šťastné rodiny. Jsou to hodnoty, vidění, přístupy, chování a stav mysli, které se ve škole neučí, a proto o nich majorita populace nemá tušení. 

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

„Recepty na úspěch však vždycky existovaly a nyní přichází doba, kdy se učení dříve rezervované pouze pro elitu dostává na veřejnost a je k dispozici všem, kteří jsou připraveni ho vstřebat,“ vysvětluje Mark Dzirasa, který na Festivalu Evolution vystoupí v neděli.

Otestujte si své životní oblasti

Chcete znát odpověď na svoji nejpalčivější otázku ve vašich vztazích? Potřebujete zjistit, proč nevyděláváte více, i když se snažíte nad své síly? Zaměstnáváte se otázkou, jak to udělat, aby vás vaše práce opět začala bavit? Či snad strádáte nemocemi, nadváhou a lékaři jsou v koncích? 

Nebrání vám v úspěchu jen vaše vlastní hlava? Zeptejte se koučů!

Pokud trpíte nízkým sebevědomím nebo se nemáte rádi, pojďte zjistit proč. Na festivalu si totiž budete moci zdarma vyzkoušet koučinkovou zónu Aleše Kaliny. Pod vedením profesionálních koučů si zde můžete otestovat oblasti, které jsou v našem životě nejdůležitější a poté s nimi své výsledky konzultovat a hledat řešení.

Více informací o Festivalu Evolution včetně jeho programu najdete na webu www.evolution.cz.


Nejčtenější

Dá se při zařizování interiéru spolehnout na jediného partnera?

Luxusní prémiová kuchyně a sestava skříní HANÁK FOTO: HANÁK NÁBYTEK

A kde ho najít? Vyhněte se stresu, ztrátě času i špatným rozhodnutím a najměte jednoho spolehlivého dodavatele. Obraťte...

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Jak si poradit s podzimním úklidem zahrady?

Chcete mít zahradu před zimou uklizenou stejně dobře jako obývací pokoj v neděli odpoledne? Poradíme vám, jak si s tím...

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Sledujte Tipsport extraligu na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč

Tipsport extraliga se už zase blíží! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off....

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Rybářství Třeboň: Staráme se o klenoty v české krajině

Na Třeboňsku je přibližně 500 rybníků, které tvoří geniálně důmyslný systém propojený desítkami kilometrů vodních...

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Objevte krásy přírody a pohádkového světa se značkou PANDORA

Šperkařský dům PANDORA letos na podzim představuje hned dvě nové kolekce šperků s názvy Zrnka života a Královské...

Další z rubriky

Lepení křečových žil/varixů metodou VenaSeal vás jich navždy zbaví

Lepení křečových žil/varixů metodou VenaSeal vás jich navždy zbaví

Hledáte nejšetrnější, ale zároveň také účinné odstranění křečových žil? Přestavujeme vám lepení křečových žil revoluční...

Kimbino - zcela nový zážitek z nakupování

Kimbino - zcela nový zážitek z nakupování

Už vás rozčiluje, jak se vám doma hromadí spousta letáků, které vám kromě pár výhodných akcí přinášejí tak akorát...

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Stříbrné šperky a korálky s příběhem

Objevte originální a celosvětově oblíbené stříbrné šperky značek OHM Beads, Redbalifrog, Elfbeads nebo moderní...

Najdete na iDNES.cz