Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Navštivte zlatnictví Janka v centru Prahy

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00 – KOMERČNÍ SDĚLENÍ
Téměř v centru Prahy můžete nalézt sice malé, ale velmi dobře zásobené zlatnictví s širokou nabídkou běžných i nezvyklých služeb – Zlatnictví Janka.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Jana Polová - snubní prsteny | foto: Jana Polová - Zlatnictví Janka

Pozvání do Zlatnictví Janka

Zlatnictví Janka nemá bohatou minulost, je totiž výsledkem usilovné práce mladé majitelky, zlatnice i prodavačky v jedné osobě – Jany Polové a jejího malého pracovního kolektivu. Přijměte od nich pozvání k návštěvě.

Zlatnictví Janka najdete v Praze snadno – na Sokolovské ulici, přímo proti východu z metra B nebo C. Hned u vchodu se můžete zastavit u otáčecích stojanů s vystavenými hodinkami. Vedle nich vás jistě zaujme netradiční "samoobslužný pult" pro zájemce o snubní prsteny.

Nabízí na sto vzorů snubních prstenů, které si lze nejen ze všech stran prohlédnout, ale také vyzkoušet, jak vám budou slušet na ruce.

Samozřejmě, pokud budete chtít poradit, ochotné prodavačky se vám budou věnovat i u této "samoobsluhy" a pokud budete potřebovat i odbornou pomoc zlatníka, ve vedlejší dílně je vždy některý připraven poradit.

Šperky nejen zlaté ve Zlatnictví Janka

Jana Polová - náušniceZlatnictví Janka má pro své zákazníky připravenu bohatou nabídku zlatých a stříbrných šperků – prstenů, náušnic, přívěsků, řetízků, náramků apod. Vybírat můžete také šperky z chirurgické oceli, nechybí ani šperky s českými granáty, zirkony, brilianty, perlami nebo drahými kameny.

Pokud si vaše oči vyberou a chcete si šperk prohlédnout opravdu zblízka, není problém, prodavačka vám ho předvede, případně si ho můžete vyzkoušet před zrcadlem a přesvědčit se, jak vám bude slušet.

Pokud jste si z vystavené nabídky nevybrali, prodavačky vám rády s výběrem pomohou. V nabídce nechybí ani další doplňkové zboží jako hodiny, budíky, šperkovnice atd.

Zlatnictví Janka – prodej i výroba

Protože Zlatnictví Janka není jenom prodejnou, nabízí také vlastní ruční výrobu vámi požadovaných šperků. Vybrat si můžete nejen z vystaveného zboží, ale také z celé řady katalogů nebo si přinést vlastní představu šperku.

Zlatník s vámi váš návrh probere z hlediska bezproblémové realizace a sdělí odhadovanou cenu. Kromě vytvoření nového šperku, si zde můžete nechat vyčistit nebo opravit váš šperk.

Netradiční služby Zlatnictví Janka

Zlatnictví Janka nabízí ale ještě další zajímavé služby. Jednou z nich je možnost objednat si snubní prsteny na internetu. Není to sice ještě běžná forma nákupu snubních prstenů, ale mladí dávají elektronické formě nákupů stále větší přednost před klasickými nákupy v kamenných obchodech.

Co si ale na internetu nekoupíte (jen se tam s tím můžete seznámit), jsou Trollbeads. Že ještě nevíte co to je? Potom se určitě podívejte na internetové stránky www.zlatnictvijanka.cz, kde se o tomto zajímavém šperku dozvíte víc.

Zlatnictví Janka patří mezi pouhá tři místa v Praze, kde si Trollbeads můžete přímo prohlédnout a zakoupit. Tento osobitý šperk vás (jste-li žena), nebo vámi obdarovanou ženu (pokud jste muž), určitě potěší.

Jana Polová - náhrdelník setJakou další z nabízených služeb Zlatnictví Janka ještě připomenout? Např. možnost rytí nápisů do prstenů nebo na přívěsky, opravy hodinek, kdy kromě běžných oprav je tři dny v týdnu přítomen v prodejně hodinář, výkup zlomkového zlata a stříbra, možnost ověření pravosti briliantů atd.

Nejlepší ale bude, když se o kompletní nabídce tohoto příjemného obchodu přijdete přesvědčit sami. Personál Zlatnictví Janka vás rád obslouží.

Kontakt

Zlatnictví Janka
Sokolovská 5/34
186 00 Praha 8
Telefon: +420 222 313 527
Mobil: +420 603 207 707
E-mail: info@zlatnictvijanka.cz
Web: www.zlatnictvijanka.cz

Kde nás najdete:
Praha 8 - Karlín
proti výstupu z metra B, C u tramvajové zastávky Florenc

Spojení MHD:
metro: trasy B a C (stanice Florenc)
tramvaj: 8, 24 (stanice Florenc) nebo 3, 5 (stanice Bílá Labuť, Těšnov)
autobus: 133, 135, 207 (stanice Florenc)

Otevírací doba:
Pondělí - Pátek 8:30 - 19:00 hod.
Sobota 10:00 - 13:00 hod.

Autor:

Nejčtenější

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

Nejen volba prezidenta, ale i plechové střechy štěpí českou společnost

„Mně hlava nebere, jak si něco takového může dát někdo na novostavbu!“ I takový post zachytíte na diskuzních fórech na...

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Sledujte derby Sparta - Slavia živě na TV Tipsport a vsaďte si!

Nejvyhecovanější zápas jara je tady! Souboj o krále Prahy se odehraje v sobotu od 17:30 na Letné a vy můžete přímý...

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů

Ideální tiskárna pro domácnost? HP přichází s řešením bez kompromisů.

Multifunkční tiskárny HP v sobě kombinují to nejlepší, co od své tiskárny „na doma“ očekáváte. Značka HP je dlouhodobě...

Osteoporóza, tichý nepřítel kostí

Osteoporóza (řídnutí kostí) -Tichý nepřítel kostí

Osteoporóza je onemocnění, při kterém se snižuje hustota kostní hmoty, dochází ke ztrátě minerálů a zeslabuje se kostní...

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

MAGIC NIGHT finanční skupiny Phoenix Investor měl dobročinný přesah

Letošní plesová sezona byla bohatá a přinesla každému z nás alespoň jeden nový zážitek. Společnost Phoenix Investor se...

Další z rubriky

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Netušené výhody a osobní asistent na telefonu s firemními kartami Visa

Firemní karty Visa přináší podnikatelům i zaměstnancům často až nečekané množství výhod. Věděli jste, že placením s...

Zaměstnanecký benefit, který je IN? Vzdělání MBA. Řekněte si o něj

Online studium ušetří spoustu času. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv.

Auto, notebook, volná pracovní doba? Dnes jsou tyto benefity již standardem. Stále větší oblibu získává benefit ve...

Přichází zima, ideální čas na nákup letní dovolené

EGYPT MARSA ALAM Makadi Bay

Cestovní kanceláře v posledních dnech spustily předprodeje zájezdů na léto příštího roku. Zdá se, že s blížící se zimou...

Čína spustila „tektonický posun“ ve světové energetice

Čína spustila „tektonický posun“ ve světové energetice

Kurzy.cz Čína už vydala asi 160 miliard dolarů na zahraniční akvizice, úvěry a investice, z nichž část by měla zajistit bezpečno...

Najdete na iDNES.cz