Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Navrhni projekt a vyhraj ultrabook s fondy EU!

Komerční sdělení   7:00aktualizováno  7:00
Ministerstvo pro místní rozvoj ČR (MMR) letos pořádá již třetí ročník úspěšné soutěže pro studenty středních škol a jejich pedagogy s názvem „Navrhni projekt“. Jejím cílem je zábavnou formou seznámit mladé lidi s fondy EU.

Komerční sdělení

Toto jsou komerční sdělení. iDNES.cz neovlivňuje jejich obsah a není jejich autorem. Více

Komerční sdělení je speciální inzertní formát. Umožňuje inzerentům oslovit čtenáře na ploše větší, než je klasický banner, hodí se tedy například ve chvíli, kdy je potřeba popsat vlastnosti nového produktu, představit společnost nebo ukázat více fotografií.

Aby bylo na první pohled odlišitelné od redakčních textů, obsahuje jasné označení „Komerční sdělení“ v záhlaví článku.

Pro komerční sdělení platí podobná pravidla jako pro další formy inzerce na iDNES.cz. Nesmí tedy být v rozporu s dobrými mravy a zásadami poctivého obchodního styku, nesmí porušovat práva třetích osob a poškozovat něčí dobrou pověst. Na rozdíl od bannerové reklamy je z komerčních sdělení vyloučena politická inzerce.

Komerční sdělení, jejich titulky a tvrzení v nich obsažená nesmějí být lživá a klamavá.

Ceník komerčních sdělení včetně kontaktů na obchodní oddělení najdete zde.

Navrhni projekt a vyhraj ultrabook s fondy EU! | foto: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Soutěž „Navrhni projekt“ a vyhraj ultrabook s fondy EU!

Studenti mají možnost navrhnout vlastní projekt na libovolné téma. Na úspěšné autory a jejich pedagogy čekají ultrabooky, tablety a elektronické čtečky. Soutěž „Navrhni projekt“ odstartovala 1. září a projekty je možné zasílat do 31. listopadu 2014. Veškeré informace jsou k dispozici na www.navrhniprojekt.cz.

Prostřednictvím soutěže MMR úspěšně vtahuje mladé lidi do procesu regionálního rozvoje a seznamuje je s potenciálem, které fondy EU mají. 

Během soutěže se prostřednictvím seminářů seznámí se základy čerpání evropských dotací a dostanou příležitost vypracovat si vlastní projektovou žádost v její zjednodušené podobě. Projekt je otevřen všem studentům a pedagogům středních škol bez ohledu na obor studia či typ školy.

S pomocí Eurocenter od nápadu k projektovému záměru

Stačí, aby se studenti rozhlédli po svém okolí, dali hlavy dohromady a zamysleli se, co by mohlo fungovat lépe. Toto téma projektu pak upraví podle skutečné oblasti podpory nového programového období, jako je například vzdělávání či doprava. 

Navrhni projekt a vyhraj ultrabook s fondy EU!

Stejně jako u skutečné projektové žádosti popíší hlavní cíle, termíny a další udržitelnost projektu po jeho dokončení. Celá osnova pro vypracování návrhu je připravena na webových stránkách soutěže. 

Na projektování studenti nezůstanou sami - připraveni pomoci jsou koordinátoři krajských Eurocenter, kteří poradí s výběrem operačního programu, vysvětlí odborné termíny a nabídnou pravidelné konzultace projektů po celou dobu soutěže. 

Další možností je také seminář o soutěži a o fondech EU v rámci vyučování. Zúčastnit se mohou dvou až pětičlenné týmy studentů s jedním učitelem.

Kvalitu projektů posoudí skuteční hodnotitelé

Projekty mohou soutěžící zasílat e-mailem do kanceláří Eurocenter do konce listopadu 2014. Ti nejlepší v prosinci změří síly v regionálních kolech před zástupci regionálních rad. 

Soutěž „Navrhni projekt“ vyvrcholí lednovým finále, ve kterém porota MMR zvolí tři nejlepší projekty z celé ČR. Mezitím mohou soutěžící návrhy upravit podle doporučení odborníků z regionálního kola. 

Na výherce čekají ultrabooky, tablety a čtečky

Vedle odměny za každý zaslaný projekt mohou soutěžící získat řadu zajímavých cen. V rámci hlavního zadání proběhne série dílčích soutěží, které budou postupně zveřejněny na facebookových stránkách „Soutěžte s fondy EU“.

Pro autory nejlepších projektů jsou připraveny ultrabooky, tablety, elektronické čtečky, zajímavé knihy či nejnovější fotoeditační programy. Soutěž s názvem „Navrhni projekt“ podporuje knižní vydavatelství Zoner Press a jejím hlavním mediálním partnerem je Český rozhlas, stanice Radio Wave a Radiožurnál. 

Více informací se dozvíte na stránkách www.navrhniprojekt.cz , v krajských kancelářích sítě Eurocenter nebo na bezplatné telefonní lince Eurofon.

Autor:

Nejčtenější

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč

Jak vidí sázkaři volby prezidenta? Tipér Sequential míří na 518 000 Kč!

Po pěti letech jsou tady opět volby prezidenta republiky. Hned osm uchazečů se utká v prvním kole a pokud nikdo nezíská...

Třetina Generace Z nespoří

Třetina Generace Z nespoří

Mladí lidé si v převážné většině představují, že budou v penzi žít z úspor a investic. Zároveň ale třetina Generace Z...

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Sledujte Australian Open na TV Tipsport živě a vsaďte si!

Je tady první sportovní vrchol roku! V Melbourne probíhá 106. ročník Australian Open, který od začátku až po finále...

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Hubnutí: malé změny přináší velké výsledky

Zdravý životní styl patří v posledních letech mezi horká témata. Denně vycházejí články o tom, jaký výživový směr je...

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Ve znovuotevřeném domě Brouk a Babka najdete nový obchod SNOWBITCH

Hledáte kvalitní snowboardové nebo skate oblečení? Pak vás určitě potěší, že se brzy v libereckém obchodním domě Brouk...

Další z rubriky

Komerční banka radí s platbami na konci roku

Komerční banka radí s platbami na konci roku

V rámci tradičního předvánočního shonu byste neměli zapomenout na běžné úkony, jako jsou například platby faktur za...

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání

Jak si zajistit šance na lepší pozici a vyšší platové ohodnocení v průběhu několika měsíců? Pokud patříte k hráčům na...

Sedm důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

7 důvodů, proč je dovolená na lodi zajímavější než v hotelu u moře

Stále ještě váháte, je-li pro vás okružní plavba lodí to pravé? Pokud vyznáváte tradiční plážovou dovolenou na jednom...

Najdete na iDNES.cz